Philadelphia – Anaheim 5:2 (kon.) | Toronto – Florida 5:4 (po pr.) | Washington – Minnesota 2:4 (kon.)
Montreal – Winnipeg 4:1 (kon.) | Nashville – Columbus 2:1 (kon.) | Chicago – Buffalo 4:3 (po pr.)
Arizona – Detroit 4:3 (2:0 po s.n.) | Edmonton – Seattle 5:2 (kon.)
Edmonton Oilers
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
Seattle Kraken
Středa 18.01.2023, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

58:33
    Hned po vhazování se k bráně dral Tanev, ale Vincent Desharnais (EDM) jej sekl, a tak je tu v závěru utkání ještě přesilová hra Seattlu.

41:59
    Edmonton navíc bude hrát přesilovou hru, protože dvě minuty za hákování dostává Jared McCann (SEA).

34:02
    Seattle může něco udělat s průběhem utkání, protože hosté dostávají příležitost přesilové hry, když Tyson Barrie (EDM) vyhodil puk do hlediště a dostává dvě minuty za zdržování hry.

17:58
    V závěru první třetiny si ještě domácí zahrají další přesilovou hru, jelikož je na dvě minuty za sekání vyloučen Vince Dunn (SEA).

10:02
    Edmonton si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za sekání vyloučen Morgan Geekie (SEA).

07:00
    Hosté budou hrát další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za faul loktem vyloučen Vinnie Desharnais (EDM)

01:35
    Kraken bude hrát první přesilovou hru v utkání, když je na dvě minuty za podrážení vyloučen Cody Ceci (EDM).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 15. McDavid (Draisaitl), 24. Ryan (Desharnais, Holloway), 33. Foegele (Draisaitl, Hyman), 42. Hyman, 50. R. McLeod (Holloway, Hyman) – 4. Eberle (Sprong, Schultz), 41. Dunn (Wennberg)

Edmonton Oilers: Campbell (S. Skinner) – Ceci, Nurse, Barrie, Kulak, Bouchard, Broberg, Desharnais – Janmark, Nugent-Hopkins, Kostin – Foegele, R. McLeod, E. Kane – Ryan, Holloway, Hyman – McDavid, Draisaitl.
    Trenér: Jay Woodcroft

Seattle Kraken: Mar. Jones (Grubauer) – Dunn, A. Larsson, Schultz, Oleksiak, Borgen, Soucy – Eberle, Beniers, Burakovsky – McCann, Wennberg, Donato – Bjorkstrand, Gourde, Tolvanen – Sprong, Geekie, B. Tanev.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Hebert, Hanson – Apperson, Mahon

Diváci: 18 183