HC Lední Medvědi Pelhřimov
7:2 (2:0, 3:2, 2:0)
HC Chotěboř
Středa 15.02.2023, 18:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina

Poutníci poráží ve druhém semifinále Chotěboř jasně 7:2 a v sobotu může být semifinále ukončeno na ledě Chotěboře.

Martin Kříž zvolen nejlepším hráčem za Chotěboř a za domácí bojovník Martin Vysloužil.

To je pro dnešek z mé strany vše, někdy příště napočtenou. (20:08:26)

59:28
    Dvořák pálí do tyče domácí branky.

58:19
    Utkání se již dohrává, o vítězi je jasno :-)

56:29
    Svoboda to zkusil individuálně, ale obrana Pelhřimova je připravena.

54:25
    Kochrda se krásně uvolnil, ale mladý útočník poslal puk to tyče hostující branky.

51:15
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! MARTIN VYSLOUŽIL zblízka přidává sedmou branku a domácí míří za vítězstvím. Asistence David Šulák.

50:32
    Spolupráce H+H tentokrát neklapla, Marek Hadrava sice našel v úniku 2 na 1 bratra Martina, ale tuto šanci Rulf chytá.

48:03
    Hosté operují před domácí brankou, ale obrana Poutníků útokům odolává.

46:53
    Kadleček a po něm ani Pecen nenašli recept na skvěla chytajícího Kaiseršota.

46:13
    Kadleček upaloval na domácí branku, ale přestřelil.

45:00
    Poutníci bojují i daleko od své branky a zatím nepouští hosty zpět do zápasu. Chotěboř to sice ještě nezabalila, ale Poutníci podávají soustředěný výkon.

42:06
    Hra v brankovišti přerušila akci domácích.

41:31
    Zámek...

41:25
    Krosček a dvě minuty pro Václava Svobodu.

40:57
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Po sérii přihrávek se střelou do šibenice prosadil MAREK HADRAVA. Asistence Martin Hadrava.

40:01

A jde se do třetí třetiny :-)

Opět vidíme vystoupení pelhřimovských krasobruslařek.

Ve druhé třetině Poutníci navýšili své vedení, ale tříbrankovou ztrátu se jistě pokusí hosté dohnat v závěrečné třetině, která začne cca v 19:37.

40:00

38:19
    Chotěboř právě vstřelila branku! Tato taktika hostům v tuto chvíli vychází. Střelcem z kruhů je Jakub Lacina za asistence Slavomíra Kadlečka a Václava Pecena.

37:45
    Zámek a zase powerplay.

37:30
    Hosté zkouší powerplay, ale je přerušená hra a Rulf se vrací do brankoviště.

37:11
    Zámek...

37:06
    Martin Hadrava dvě minuty za hákování.

36:48
    Kaiseršot po delší době předvedl těžší zákrok. I výkon domácího brankáře zatím přispívá k celkovému skóre zápasu.

35:00
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Vysloužil našel na brankovišti MARTINA HADRAVU a ten zblízka propálil Peška. Asistence Martin Vysloužil a Vladimír Port. Pešek zároveň dnes končí svou práci, zastoupil jej Richard Rulf.

34:16
    Zámek...

34:13
    Pospíchalovo nahození po ledě Pešek kryje.

33:37
    Zámek...

33:36
    Dvě minuty za podražení Matěje Peška. Trest odsedí Dominik Adam.

33:00
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Marek Hadrava posunul do jízdy na PETRA VOTÁPKA ten umístěnou střelou vrací domácím tříbrankový náskok. Asistence Marek Hadrava.

31:52
    Domácí mohli z protiútoku opět odskočit, ale neklapla souhra v útočné fázi.

30:50
    Chotěboř právě vstřelila branku! Z kruhů vypálil Martin Kříž a prostřelil hradbu těl před Kaiseršotem. Asistence Dominik Adam.

29:31
    Bratři Hadravové měli na holích čtvrtou domácí branku, ale Marek a po něm i Martin pálí do Peška.

27:38
    Teď drobná chybka na straně domácí obrany, ale puk se nedostal ani na dostřel vymezenému území.

26:23
    Další útok se valil na Peška, ale ten si nepřidělává starosti a přerušuje hru.

25:09

24:38
    Opět puk míří za modrou.

24:03
    Domácí vyhazují.

23:56
    Čitelnou střelu Dvořáka lapil Kaiseršot.

23:37
    Zámek...

23:09
    Marek Hadrava vyhodil puk mimo led bez teče. Zdržování hry.

22:04
    Tomáš Ludvík najížděl na Kaiseršota, ale ten puk vyráží nad branku.

20:41
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Na brankovišti vznikl závar a nejlépe se zorientoval MARTIN VYSLOUŽIL, který posílá Poutníky do tříbrankového vedení. Asistence Filip Kasalý a Martin Hadrava.

20:28
    Zámek...

20:23
    Filip Kasalý tečuje před Peškem, ten puk vyráží do ochranné sítě.

20:01

A jde se na 2.třetinu :-)

Před druhou třetinou ještě krátký krasobruslařský program v podání pelhřimovských krasobruslařek.

Ve druhé třetině sice byli hosté mírně aktivnějším týmem, ale branky stříleli domácí, kteří si vypracovali dvoubrankový náskok a ještě minimálně další dvě tutovky Poutníci neproměnili. Druhá třetina začne cca v 18:46.

20:00

19:38
    Jakub Lacina dvě minuty za nedovolené bránění.

18:40
    Brabec sám před Peškem napálil puk do břevna...

17:48
    Chotěboř se snaží o odpověď, ale domácí obrana snahy neutralizuje.

17:00
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Chyba hostující obrany a Poutníci trestají. Puk se dostal k MARTINU HADRAVOVI a do poloprázdné klece už nebyl problém dostat černý nesmysl. Asistence Ladislav Pospíchal a Filip Kasalý.

16:27
    Siřiště pálí mezi kruhy, Pešek kryje.

15:42
    Jakub Ludvík vyslal od modré štiplavý projektil s nabídkou na teč, Kaiseršot zasahuje.

13:30
    Poutníci se nemohou vyrovnat s napanáním Chotěboře, nyní se domácí přibližně minutu nedostali z pásma.

12:14
    Šulák jel sám na Peška, ale ten nyní podržel Chotěboř.

11:52
    Hra je nyní plná nepřesností na obě strany.

08:31
    Hákování a dvě minuty pro Marka Hadravu.

07:13
    Brabec si najížděl na Peška, ten puk vyrazil před sebe a chvíli puk nekontroloval, s dorážkou přispěchal Kochrda, ale puk uklidil do bezpečí některý z obránců hostů.

05:52
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Tak to je rána z čistého nebe! DOMINIK KASALÝ za modrou napálil na branku a Pešek si lapačkou srazil puk do branky. Asistence Marek Hadrava.

04:21
    Hosté jsou zatím lepším týmem, napadají pelhřimovskou rozehrávku a Poutníci si zatím nevytvořili větší šanci ke skóroování.

02:50
    Velká šance Tomáše Ludvíka, ale Kaiseršot se stačil v bráně přesunout, skóre se nemění.

02:17
    Brabec obkroužil bránu Chotěboře, ale jeho zakončení si Pešek pohlídal.

01:15
    Vlček se tlačil do šance, ale obrana Pelhřimova před Kaiseršotem zapracovala na výbornou.

00:50
    Hosté se před Kaiseršotem pouze osmělují a i oni si připisují první zakázané uvolnění.

00:19
    První zakázané uvolnění v podání domácích.

00:01

A jde se na hokej :-)

Na led už nastupují hráči obou týmů.

Do Pelhřimova dorazila i skupinka fanoušků Chotěboře, soudím tak podle jejich šál. I jim přeji příjemnou zábavu, stejně tak i do Chotěboře, kde tento přenos nejspíš také budou sledovat.

Zdravím z pelhřimovského stadionu, za pár minutek začne druhé semifinále mezi Pelhřimovem a Chotěboří. Zdravím všechny, kteří se nemohli osobně dostavit a vybrali si tuto cestu, přeji příjemný zážitek při sledování tohoto přenosu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 6. Kasalý D. (Martin Hadrava), 17. Hadrava Martin (Pospíchal, Kasalý F.), 21. Vysloužil (Filip Kasalý, Hadrava Martin), 33. Votápek (Hadrava Marek), 35. Hadrava Martin (Vysloužil, Port), 41. Hadrava Marek (Hadrava Martin), 52. Vysloužil (Šulák) – 31. Kříž (Adam), 39. Lacina (Kadleček, Pecen)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Kaiseršot (Jíra) – Port, Kasalý D., Martínek, Vácha, Pospíchal, Bříza – Marek Hadrava, Kochrda, Štěrba, Machovský, Brabec, Buchta, Kasalý F., Šulák, Siřiště, Votápek, Vysloužil, Martin Hadrava
    HC Chotěboř: Pešek (Rulf) – Lacina, Suchý, Pejchal, Ludvík J., Musílek, Pecen, Kříž – Mašek, Svoboda, Stránský, Dvořák, Ludvík T., Březina, Hospodka Jakub, Hospodka Jan, Adam, Kadleček, Vlček

Rozhodčí: Svatopluk Kopeček, Jan Mareček — Jakub Jančí, Jan Jeletz