Jihlava – Zlín 2:8 (kon.) | HC Litvínov – Plzeň 2:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 1:4 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 2:4 (kon.) | Liberec – Vítkovice 0:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:8 (0:2, 0:1, 2:5)
Berani Zlín
Sobota 18.03.2023, 12:00 • Zimní stadion, Moravské Budějovice • DHL Extraliga juniorů • 56. kolo

To je ode mne pro dnešek vše a zase někdy na počtenou. (14:24:28)

Třetí třetina byla gólově nejaktivnější, padlo v ní hned 7 gólu, nicméně na vítězství Zlína, který se v první třetině ujal vedení, to nic nezměnilo. A tak se Berani dostali s 67 body na 10. příčku před Litvínov.

59:27
    Dukla právě vstřelila branku!
    Střela LUKÁŠE ČÍHALA proletěla od zlínské střídačky přes celé obranné pásmo Zlína až za záda Málka, ten puk zřejmě neviděl. Bez asistence.

58:40
    Chludil jel sám na bránu, zazněla tyčka.

58:10
    Pilátova střela od modré byla vyražena betonem Stránského.

57:30
    Strakovu střelu z mezikruží Málek vyrazil.

57:03
    Zlín právě vstřelil branku!
    Burian nahrál od modré Hešovi, který objel bránu a poslal puk před Stránského na MATYÁŠE DĚDKA, ten jej dorazil do jihlavské klece. Asistence: Heš a Burian.

55:53
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Kravec – 2 min., zdržování hry / posunutá branka, odpyká Klapica,
    Kravec – 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

54:24
    Na modré čáře se puku chopil Heš, poslal jej na MATYÁŠE DĚDKA, který vystřelil a puk prošel mezi nohama Stránského. Asistence: Heš.

53:30
    Nábělkovu střelu od modré Stránský přikryl.

52:40
    Vovsík nahrál puk před bránu, kde však již nikdo nedorážel.

52:02
    Hamrla vyvezl puk z obranného pásma až do středního, kde nahrál Frömlovi, ten poslal puk do mezikruží, odkud LUKÁŠ CHLUDIL vystřelil do odkryté brány. Asistence: Frömel, Hamrla

50:00
    Klapica se dostal sám pře Málka, ten byl však ve střehu a puk vyrazil betonem.

49:40
    Střela Nábělka byla zblokována.

48:10
    Ludvíkova střela od modré skončila v síti za Málkem.

Eva Suchánková

Branky a nahrávky: 42. Matějíček (Kudrna, Kravec), 60. Číhal – 17. Matúšů (Kaláč, Marek), 18. Chludil (Čechmánek), 29. Čechmánek (Chludil, Burian), 41. Heš (Frömel, Burian), 45. Čechmánek (Chludil), 53. Chludil (Frömel, Hamrla), 55. Dědek (Heš), 58. Dědek (Heš, Burian)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Stránský) – Chvátal (A), Matějíček, Šabatka, Vovsík (C), Ludvík, Číhal, Vandas – Rauš, Pavelec, Kudrna, Kupriianov, Jungwirth, Straka, Báťa, Kravec (A), Broš, Modl, Valach, Klapica
    Trenér: Michal Broš

Berani Zlín: Málek (Synek) – Burian, Stuchlík, Špaňhel, Hamrla, Ňábělek (C), Šišák – Matúšů, Marek, Frömel, Heš (A), Pilát, Čechmánek, Babulík, Kaláč, Chludil (A), Laciga, Holba, Tomek, dědek
    Trenér: Luboš Jenáček

Rozhodčí: Skopal, Čuňočka – Roupec, Viskot