Philadelphia – Buffalo 5:2 (kon.) | Toronto – Carolina 5:2 (kon.) | Washington – St. Louis 2:5 (kon.)
Anaheim – Columbus 7:4 (kon.) | Detroit – Colorado 1:5 (kon.) | Minnesota – Boston 2:5 (kon.)
Nashville – Winnipeg 2:3 (po pr.) | Seattle – Edmonton 4:6 (kon.) | Philadelphia – Carolina 4:5 (po pr.)

2. Kevin Hayes (PHI) 0+2
    3. Anthony DeAngelo (PHI) 0+2 (02:48:02)

Buffalo dál pokračuje ve své herní krizi a nadále se mu začíná rozplývat sen o postupu do NHL. Sabres totiž nedokázali uspět na ledě Philadelphie, kterou přitom potřebovali porazit, ale padli 2:5. Svůj první hattrick v NHL vsítil domácí Owen Tippett.

59:59 Victor OLOFSSON - 5:2

59:59
    Buffalo právě vstřelilo branku!
    Do konce utkání zbývá sotva půl sekundy! Vlastně jen čtyři desetiny sekundy. A Buffalo nakonec ze svého tlaku dokázalo ještě jednou skórovat a snížit na 2:5. Na pravé straně brankoviště se k puku dostal VICTOR OLOFSSON, který dává svůj druhý gól v utkání. Asistence: Zemgus Girgensons, Casey Mittelstadt.

59:54
    Domácím se vrací na led Provorov.

59:43
    Teď před brankou schytal tvrdý direkt hokejkou do obličeje Krebs. Další vyloučení, dvě minuty dostává Seeler.

59:40
    Počet střel na Harta narůstá. Hostům se ale stále nedaří dostat kotouč za jeho záda do sítě.

59:10
    Okposo to zkoušel z okraje pravého kruhu, ale ani jemu se nepovedlo překonat Harta. Hra je znovu přerušena.

58:55
    Hart má kotouč v držení a přerušuje hru. Připisuje si svůj 28. zákrok v utkání.

58:36
    Hosté kombinovali, rotovali na pravé straně útočného pásma, ale místo střely se sami vyhazují nepřesnou přihrávkou do neutrální zóny.

57:54
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
    Ivan Provorov – 2 min., krosček.

57:45
    Flyers jsou uzamčeni ve svém pásmu už přes minutu. Hodně dlouhé střídání pro domácí.

57:20
    Sabres sice drží útočné pásmo, kombinují, ale už ví, že mohou jen kosmeticky upravit skóre.

56:28
    Poslední komerční přestávka.

56:17
    Cozens se dostal do útočného pásma středem, zakončení z pravé strany ale Hart bez problémů srazil mimo brankoviště.

55:55
    Icing Flyers. Vhazovat se bude před Hartem.

55:31
    Čas poměrně rychle ubíhá. Philadelphia se snaží při útocích soupeře držet puk poblíž mantinelu a nenechat Buffalo nějak výrazněji kombinovat. Tuch se přesto dostal ke střele z okraje levého kruhu, ale Hart svůj tým podržel.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 16. Tippett (York, DeAngelo), 24. Farabee (Foerster, Hayes), 34. Tippett (Hayes, Provorov), 39. J. van Riemsdyk (Laughton), 46. Tippett (Seeler, DeAngelo) – 43. V. Olofsson (Power, Mittelstadt), 60. V. Olofsson (Girgensons, Mittelstadt)

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – York, Provorov, Ristolainen, Sanheim, DeAngelo, Seeler – Hayes, Farabee, Tippett – Foerster, N. Cates, Laughton (A) – J. van Riemsdyk, Frost, Lemieux – Laczynski, Deslauriers, Allison.
    Trenér: John Tortorella

Buffalo Sabres: C. Anderson (Luukkonen) – Bryson, Dahlin (A), Jokiharju, Power, Stillman, Ljubuškin – J. Skinner, Tuch, Ta. Thompson – Quinn, Cozens, Hinostroza – Mittelstadt, V. Olofsson, Greenway – Okposo (C), Krebs, Girgensons (A).
    Trenér: Don Granato

Rozhodčí: Rank, Charron – Barton, Murray

Diváci: 18051