SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge 3:5 (kon.) | Karlovy Vary – Zlín sledge 6:3 (kon.) | SHK Mustangové – Havířov 0:2 (kon.)
SHK Mustangové AUTO IN
0:2 (0:1, 0:1, 0:0) Stav série: 1:1
Parahokej Havířov z.s.
Sobota 18.03.2023, 19:20Česká para hokejová liga • O 5. - 6. místo

Zápas je u konce! Havířov si pohlídal závěr utkání a i přes několik dobrých šancí Mustangů odjíždějí z Pardubic s vítězstvím. O tom, kdo získá páté místo tak rozhodne až závěrečný zápas.

Pro dnešek to bude vši, přeji hezký zbytek večera a zase někdy na počtenou! (20:59:22)

44:30
    Kubešova rána minula tři tyče.

43:42
    Přihrávku po mantinelu zachytil Kvoch a ihned posílá kotouč před branku.

42:06
    Až do prostoru mezikruží si s kotoučem zajel Kubeš, kterému se taky podařilo zakončit, avšak jeho rána byla zblokována.

40:57
    Kuhli-Lauenstein dostal přihrávku na vzdálenější tyč, ale dobrý přesun Bočka mu zamezil ve skórování.

39:54
    Souboj v rohu hřiště vyhrává Havířov.

39:05
    Dodrý obranný zákrok Kvocha rozjel útočnou akci Mustangů, která skončila až u Michalce, jenž z bezprostřední blízkosti pálil na Lepáčka, ale neúspěšně.

37:55
    Michalcovu přihrávku před odkrytou branku nezasáhl Neuman.

36:50
    Střelu Kvocha z poloviny hřiště si Lepáček pohlídal.

35:14
    Kubeš i přes napadání tří hráčů dokázal zakončit. Jeho střela letěla pod břevno Lepáčkovi svatyně, ale havířovský gólman zůstává nepřekonán.

35:02
    Přihrávku Kvocha vystihl Kuhli-Lauenstein, ale díky napadání se mu nepodařilo zakončit.

33:38
    Dobrou přihrávku před branku Havířova poslal Kubeš, bohužel pro Pardubice nenašel kotouč žádnou z hokejek domácích.

32:35
    Zaváhání Michalce využil Kuhli-Lauenstein. U kotouče Havířov.

31:32
    Další perfektní zákrok Bočka! Ten musel chytat střelu Rábika, který se rozjel podel levého mantinelu a dostal se až před pardubickou branku.

30:42
    Rychlý útok Mlčáka s Kuhli-Lauensteinem končí ofsajdem.

30:01
    Úvodní vhazování závěrečné třetiny jde opět na hole Mustangů.

30:01

Druhá dvacetiminutovka je u konce! Havířov podobně jako v první třetině vsítil jednu branku a navýšil vedení na 2:0. Závěrečná třetina začne přibližně ve 20:30.