Košice – Nitra 4:3 (3:1 po s.n.) | HC Slovan – Michalovce 2:3 (po pr.)
HC SLOVAN Bratislava
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1) Stav série: 1:1
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Sobota 18.03.2023, 18:00Tipsport Liga (SR) play-off • Čtvrtfinále

Dráma až do samého konca, Michalovce vyrovnali v hre bez brankára, vynútili si predĺženie, v ktorom Slovan trafil dvakrát konštrukciu brány a napokon o všetkom rozhodol gól Galamboša, ktorý bol dvakrát preskúmavaný na videu. Čo je však najpodstatnejšie, Michalovce dnes zdolali Slovan 3:2 po predĺžení a vyrovnali stav série na 1:1. (21:02:09)

66:01
    Dukla Michalovce dala gól!
    Kuriózny záver zápasu, rozhodcovia si pozreli ešte záber kamery zhora, po ktorom rozhodli, že gól Michaloviec platí a je pripísaný PETROVI GALAMBOŠOVI.
    Asistencie: Christián Michalčin, Ivan Glazkov

Tak rozhodcovia si idú pozrieť video ešte raz...

66:01
    Suja hral vysokou hokejkou, gól neplatí, pokračujeme v predĺžení.

66:01
    Michalčin vypálil z ľavého kruhu, Coreau puk vyrazil pred seba, JAKUB SUJA ho sklepol do siete zdá sa vysokou hokejkou. Situácia sa prezerá na videu pretože nie je jasné, či sa Suja puku dotkol alebo ten sa tam dostal od hráča Slovana a nehralo sa teda vysokou hokejkou.

64:50
    Kytnárovi sa otvoril priestor na ľavom krídle, bránu však netrafil. Slovan sa bráni veľmi dobre.

64:32
    Takáč s Harrisom korčuľovali v oslabení na jedného beka Michaloviec, Takáč to vzal na seba a Michalovce zachránila horná žŕdka!

64:22
    Macejko pálil príklepom, Coreau zasiahol hruďou.

63:55
    Vylúčenie v tíme HC SLOVAN Bratislava:
    Fominykh – 2 min., podrazenie.

63:42
    Garreffa strieľal z uhla z ľavej strany, Coreau si situáciu postrážil.

62:45
    Výborne to urobil Kytnár, naservíroval puk Minárikovi, ten si položil Škorvánka, no nedokázal zasunúť puk za jeho chrbát, trafil konštrukciu brány!

62:29
    Škorvánek poslal puk na ochrannú sieť po Shcherbakovej koncovke.

61:50
    Haščák strieľal spoza hráča na vzdialenejšiu žŕdku, Škorvánek zasiahol, pri tom mu vypadla hokejka.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60 minút nerozhodlo o osude tohto zápasu, po 18-minútovej prestávke začne 20-minútové predĺženie, o 20:44.