Faerské ostrovy – Albánie 1:3 (kon.) | Moldavsko – Polsko 3:2 (kon.) | Estonsko – Belgie 0:3 (kon.)
Rakousko – Švédsko 2:0 (kon.) | Bulharsko – Srbsko 1:1 (kon.) | Maďarsko – Litva 2:0 (kon.)
Lichtenštejnsko – Slovensko 0:1 (kon.) | Bosna – Lucembursko 0:2 (kon.) | Island – Portugalsko 0:1 (kon.)
Norsko – Kypr 3:1 (kon.) | Skotsko – Gruzie 2:0 (kon.)
Estonsko
0:3 (0:2)
Belgie
Úterý 20.06.2023, 20:45 • A. Le Coq Arena, Tallinn • Kvalifikace ME • Skupina F

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:40:42)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:5.

Je konec. Pohodová výhra Belgie 3:0, která tak splnila roli favorita bez nejmenšího zaváhání. V 17. minutě se Lukaku teprve zastřeloval, jelikož jeho přízemní pokus skončil v moci gólmana. Ve 29. minutě také Estonci ukázali růžky po dobrém výkonu, ale střela Siňavského byla sražená mimo. Ve 37. minutě se Lukaku dostal do zakončení a v akrobatické pozici zakončil přesně k tyči. O tři minuty později opět nepohrdl přihrávce ze strany a skóroval podruhé. V 53. minutě byl Trésor blízko branky, ale tu zblokoval obránce soupeře. Následně toho moc k vidění nebylo, ovšem nakonec jsme se ještě jedné branky dočkali. V 90. minutě se parádně prosadil Bakayoko.

90+4

90+4
    Georgi Tunjov chtěl alespoň korigovat výsledek, ale jeho pokus skončil mimo bránu Selse.

90+3
    Yannick Carrasco se z levé strany ještě dostal ke střele, ale Karl Jakob Hein předvedl dobrý zákrok nohou.

90+2
    Estonci se sice nyní snažili vymyslet něco vážnějšího, ale centr z levé strany odkopla skvělá obrana Belgie.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
    90. Johan BAKAYOKO - 0:3

90
    Belgie právě vstřelila branku!
    Tři body za výhru 3:0! Yannick Carrasco skvělou přihrávkou našel JOHANA BAKAYOKA, který si poradil s obráncem Kuuskem a zakončil přesně k levé tyči. Asistence: Yannick Carrasco.

88
    Střídání v týmu Belgie:
    ze hřiště odchází Arthur Theate, přichází Olivier Deman.

87
    Henri Anier to zkoušel z dálky, ale jeho rána neměl nárok na úspěch.

86
    Belgie nadále zvládá zápas bez problémů. Estonsko se sice snaží dostat k míči a útočit, ovšem kvalita obou týmů je zcela na jiné úrovni.