Slovan Bratislava U21 – Humenné 5:2 (kon.) | Šamorín – Petržalka 0:7 (kon.) | Žilina B – L. Mikuláš 0:2 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava U21
5:2 (1:2)
FK Humenné
sk Neděle 20.08.2023, 10:30MONACObet liga • 4. kolo

Humenné viedlo po polčase 2:1, no vedenie neudržalo a v druhom polčase inkasovalo od Slovana až štyri góly, prehralo tak 2:5. Hetrikom sa blysol Mišovič, po góle pridali Adler a Božík. Za Humenné skórovali Kapur a Streňo. (12:25:31)

90+4

90+4
    Streňo dával loptu na bližšiu žrď, do šance sa hostia nedostali, píska sa koniec.

90+3
    Reiter nedočiahol na center, no Humenné zahrá ešte rohový kop.

90+2
    ŠK Slovan Bratislava B dáva gól!
    Humenčania už akoby rezignovali a nebránili dôsledne, Adler preniesol hru na druhú stranu šestnástky, kde voľný Habodasz priťukol loptu RUDOLFOVI BOŽÍKOVI a ten obstrelil Knurovského strelou k jeho ľavej žrdi.

90
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava U21:
    z ihriska odchádza Agbo, prichádza Murár.

89
    Belasí v brejku, no Adler sa už nikam neponáhľa a upokojuje hru prihrávkou na istotu.

86
    Belasým po otočení skóre futbal zachutil, Adler sa drzo predral do pokutového územia, trafil dvojblok hosťujúcich hráčov, no od nich sa lopta odrazila k MARTINOVI MIŠOVIČOVI, ktorý bol sám pred bránou a trafil do vinkla, Knurovskému nedal pomýšľať na úspešný zákrok. Pre Mišoviča je to dnes tretí gól!