Union Berlín – Mohuč 4:1 (kon.) | Frankfurt – Darmstadt 1:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
1:0 (1:0)
SV Darmstadt 98
Neděle 20.08.2023, 17:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga • 1. kolo

Randal Kolo Muani se stal jediným střelcem zápasu, ve kterém vyhrávají domácí fotbalisté těsně 1:0. (19:29:03)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:9. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 9:14.

90+7

90+6
    Žlutá karta pro tým Eintracht Frankfurt (Robin Koch).

90+6
    Hosté rozehrávají od své branky, dlouhý výkop.

90+6
    Už se hraje více než pět minut.

90+5
    Začala poslední nastavená minuta. Rohový kop pro domácí fotbalisty.

90+4
    Marcel Schuhen vytáhl velmi dobrý zákrok proti střeleckému pokusu, který vyslal domácí Jessic Ngankam.

90+3
    Nyní se hraje především na polovině hrací plochy, což vyhovuje domácím.

90+2
    Braydon Manu se pokoušel dostat do zakončení, ale píská se mu útočný faul.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry, uvidíme, kolik sudí nastaví.

88
    Hosté rozehrávali volný kop, centr se snesl před branku, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.

87
    Sudí nechal ostrý zákrok hostujícího hráče bez karty, na hranici pravidel si počínal Fabian Nürnberger.

85
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, domácí fotbalisté drží náskok.

84
    Filip Stojilković se dostal do zakončení, jeho rána z velké dálky končí v moci brankáře. Snadná práce pro gólmana.

83
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
    ze hřiště odchází Mario Götze, přichází Aurélio Buta,
    ze hřiště odchází Jesper Lindström, přichází Jessic Ngankam,
    ze hřiště odchází Randal Kolo Muani, přichází Umar Marmúš.

83
    Hosté se dostali před branku soupeře. Jejich tlak vygradoval střelou, kterou mimo poslal Fabian Schnellhardt.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté pokračují v takticky velmi dobrém výkonu.

Jan Prošek

Branky: 40. Kolo Muani (Max)

Karty:   59. Jakić (FRN), 90+6. Koch (FRN) – 37. Klarer (DAM), 45+1. Mehlem (DAM), 74. Maglica (DAM)

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta (65. Hasebe), Koch, Pacho – Dina Ebimbe, Schirí, Rode (6. Jakić), Max – Lindström (83. Ngankam), Kolo Muani (83. Marmúš), Götze (83. Buta).
    Náhradníci: Grahl – Hauge, Knauff, Larsson.

SV Darmstadt 98: Schuhen – Klarer, Zimmermann, Maglica (77. Schnellhardt) – Nürnberger, Mehlem (77. Manu), Holland, Karić – Vilhelmsson (62. Stojilković), Honsak – Hornby (62. Pfeiffer).
    Náhradníci: M. Behrens – Isherwood, A. Müller, Riedel, Franjić.