Havlíčkův Brod – Třebíč 9:3 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 4:3 (kon.)
konec
BK Havlíčkův Brod
9:3 (4:1, 2:1, 3:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Pátek 22.09.2023, 16:00 • Zimní stadion Kotlina • Liga dorostu • 3. kolo
Partner:
   
  Zápas je u konce a končí jednoznačným vítězstvím Havlíčkova Brodu, který rozstřílel Třebíč suverénně 9:3, připsal si další tři body do ligové tabulky a i po třetím kole soutěže je stoprocentní. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a předávám psané slovo svému kolegovi Štěpánu Ondráčkovi, který pro vás bude od 19:00 komentovat zápas juniorky s Chomutovem. Přeji vám hezký víkend. Na shledanou! (18:09:46)
   
  Konec zápasu.
   
  59:44
  Puk je ve středním pásmu a všichni už čekají na závěrečnou sirénu.
   
  59:18
  Havlíčkův Brod útočí na svou desátou branku v utkání, ale obrana Třebíče náporu na svou bránu zatím zdárně odolává.
   
  58:34
  Po přerušení hry se vhazuje v pásmu Bruslařů.
   
  57:52
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! Burešovi svěřenci pokračují v kanonádě a zvyšují už na 9:3! Matěj Makovec z pravého kruhu vymyslel geniální bekhendovou nahrávku před bránu, kde už byl připravený DOMINIK VANĚČEK a nekompromisní tvrdou ranou zblízka prostřelil přesouvajícího se brankáře Melicha! Asistence: Matěj Makovec.
   
  57:40
  Batushniak se probil ke střele z pravé strany, ale u přední tyčky brankář Štáfl místo nenechal a zasáhl.
   
  57:18
  Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč:
  Pešl – 2 min., podrážení.
   
  56:06
  Malena vypálil od modré čáry, ale brankář Štáfl měl dobrý výhled. Kotouč sice betony jen vyrazil před sebe k Lukášovi, jenž z dorážky vyprášil Štáflův plastron!
   
  55:52
  Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod:
  Mečiar – 2 min., napadení.
   
  55:30
  Hra se teď hodně často přerušuje, což více vyhovuje hostům.
   
  55:15
  Třebíč dobře brání svou modrou čáru a odráží na ní havlíčkobrodské útoky. Mladí Bruslaři se nemohou dostat do pásma.
   
  54:50
  Parta z Kotliny byla lepší na vhazování v obranném pásmu a za velké dávky obětavosti vyhodila kotouč z obranného pásma alespoň do neutrální zóny.
   
  54:41
  Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč:
  Ostrý – 2 min., nedovolené bránění.
   
  53:50
  Havlíčkův Brod se na chvíli usídlil na dostřel třebíčské brány a při kombinaci se dostal s pukem až k zadnímu mantinelu, ale pas před brankoviště byl hodně nepřesný.
   
  53:15
  Kraučuk se hezky uvolnil na levé straně útočného pásma a z kruhu zkusil zaskočit gólmana Melicha ranou k přední tyčce, ale neúspěšně. Maskovaná opora Horáků si připsala další úspěšný zákrok.
   
  52:57
  Třebíč po rychlé akci přesunula děj hry do útočného pásma, jenže při kombinaci se s pukem už dostala za modrou čáru do středního pásma a píská se postavení mimo hru.
   
  51:14
  Hra je hodně rozkouskovaná, po dalším přerušení hry vhodí rozhodčí hrací předmět zpět do hry ve středním pásmu.

  Ladislav Vácha

  Branky a nahrávky: 7. Lédl (Svoboda), 8. Čapek (Chromý, Vaněček), 10. Kouba (Frantl, Makovec), 20. Chromý (D. Vaněček, Frantl), 32. Duben (Čapek, Chromý), 37. Kopecký (Teml, Makovec), 49. Suchý (Lédl), 49. Kouba (Frantl, Brožek), 58. Vaněček (Makovec) – 14. Ostrý (Kijonka, Prchal), 39. Lukáš (Gross), 43. Rous (Beraczka)


  BK Havlíčkův Brod: Humplík (od 41. Štáfl) – Š. Svoboda, Mečiar, Kopecký, Frantl, Rasocha, Teml (C), Duben – D. Vaněček, Brožek, Kouba, Chromý (A), Čapek (A), Hrodek, Kraučuk, Makovec, O. Suchý, Lédl
  Trenér: Lukáš Bureš

  SK Horácká Slavia Třebíč: Chalupa (21. Melich) – Rozsypal, Malena, Doležal (A), Pešl, Němec, Hájek, Rous (A) – Lukáš, Houzar, Ratushniak, Ostrý, Prchal, Prokop, Kijonka, Gross (C), Beraczka
  Trenér: Nikola Marek

  Rozhodčí: Martin Vepřovský – Kristýna Hájková, Tomáš Jiruška
  thejrc.org