Spišská N. Ves – HC Slovan 5:1 (kon.) | Nové Zámky – Košice 3:0 (kon.) | Banská Bystrica – Poprad 4:3 (kon.)
Humenné – Zvolen 2:5 (kon.) | Nitra – Michalovce 3:2 (po pr.) | Trenčín – Lipt. Mikuláš 1:6 (kon.)
HC 19 Humenné
2:5 (2:1, 0:2, 0:2)
HKM Zvolen
sk Neděle 24.09.2023, 17:00Tipos Extraliga (SR) • 4. kolo

Hostia vyhrávajú dnešný zápas jasne 5:2. Zvolen bol od druhej tretiny jasne lepším mužstvom a o ich zaslúženom triumfe nemôže nikto pochybovať. Prajem pekný večer. (19:16:23)

59:24
    Zvolen dal gól! Hostia dávajú svoj piaty gól do prázdnej brány. JURAJ ŠIŠKA pridáva svoj druhý gól v zápase. Asistencie: K. Csányi, Ch. Langkow

59:04
    Zápas sa už len dohráva.

58:02
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

56:12
    Domácim už chýbajú fyzické sily na zdramatizovanie zápasu.

55:06
    Glazkov nahadzoval puk od modrej čiary na Kupskeho. Jeho pokus bol zblokovaný.

53:15
    Hostia kontrolujú diania zápasu.

51:36
    Zvolen dal gól! Hostia pridávajú svoj štvrtý gól v zápase. C. Hults pálil od modrej čiary. Domáci brankár Kozel jeho strelu vyrazil, ale tam číhal úplne voľný JURAJ ŠIŠKA pre ktorého už nebol problém dostať puk do brány. Asistencie: C. B. Hults

51:26
    Hostia si bránia obranné pásmo. Domáci sa sa nevedia cez ich obranu presadiť.

49:02
    Hostia sa opäť ubránili a sú v plnom počte.

48:49
    Diakov pálil od modrej čiary. Kupsky chytá jeho pokus lapačkou.

48:01
    Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

47:02
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen:
    D. Sweetwood – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

46:16
    Kuru bol rýchlejší ako Handlovský. Píska sa ofsajd.

45:22
    Sledujeme viacero nepresností na jednej či druhej strane.

44:19
    Domáci teraz zvierajú hostí.

43:24
    Domáci sú aktívni v tretej tretine. Paršin pálil z kruhov. Jeho pokus však nebol presný.

42:14
    Viedenský spravil chybu a Kuru sa dostal do veľkej šance! Kupsky jeho pokus vyrazil.

41:28
    Rauhauser poslal tvrdo k ľadu Pavlovsa, ale faul sa nepíska.

40:28
    Hostia si nerozumeli v rozohrávke a tak sa píska icing.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine vedú hostia zo Zvolena 3:2. V druhej tretine boli hostia lepším mužstvom a ich vedenie je zaslúžené.

38:22
    Handlovský pálil z kruhov. Kupsky vyráža jeho strelu.

37:16
    Marcinek vyhadzuje puk cez všetky čiary.

36:47
    Hostia mohli udrieť aj v oslabení. Marcinek našiel pred bránou voľného Viedenského. Kozel výborným zákrokom teraz podržal svoje mužstvo.

36:29
    J. Šiška – 2 min., sekanie.

36:11
    Kuru sa dostával do brejku z pravej strany. Rozhodca mu píska ofsajd. Domácim hráčom sa toto rozhodnutie veľmi nepáči.

35:27
    Druhá tretina patrí jasne hosťom. Domáci sa väčšinou len bránia.

34:36
    Marcinek vypálil z prvej po prihrávke Hultsa. Kozel jeho pokus vyráža.

33:03
    Zvolen dal gól! Hostia využívajú presilovku 5 na 3. Zuzin dobrou prihrávkou našiel na krídle RADOVANA BONDRU, ktorý strelou z prvej prepálil Kozla v domácej bráne. Asistencie: P. Zuzin, A. Rauhauser.

31:05
    Hults našiel pred bránou Hecl. Hosťujúci strelec zakončil z prvej. Kozel jeho pokus chytá lapačkou.

30:14
    Langkow vyslal bombu. Kozel vyráža. Hostia majú veľký tlak.

29:25
    Zuzin hneď po vhadzovaní strieľal. Jeho pokus tesne míňa domácu bránu.

28:11
    Viedenský prihral na Haina, ktorý z prvej vypálil. Kozel jeho pokus chytá.

27:09
    Hostia sú aktívnejší. D. Hults pálil z kruhov. Jeho pokus chytá Kozel.

25:41
    Viedenský dobre zakombinoval so Zuzinom. Prvý menovaný aj vypálil, ale jeho pokus nebol presný.

24:55
    Paršin si nakorčuloval pred bránu a dobrou strelou preveril lapačku Kupskeho.

24:22
    Novický nahodil puk na bránu hostí. Kupsky jeho pokus vyráža.

23:02
    Zvolen dal gól! Hostia využívajú presilovú hru a vyrovnávajú tak stav stretnutia na 2:2. Dávid Mudrák našiel presnou prihrávkou MAREKA HECLA, ktorý peknou strelou prestrelil domáceho brankára. Asistencie: D. Mudrák, D. M. Hults

22:53
    Hostia sa usadili v útočnom pásme.

21:10
    V. Pavlovs – 2 min., podrazenie.

20:30
    S. Hain – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tetine vedú domáci hokejisti 2:1. Hráči Zvolena boli síce aktívnejší, ale vo vedení sú hráči Humenného. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.

17:22
    Humenné dáva gól! Domáci sa dostávajú opäť do vedenia! DAMIÁN NOVICKÝ vybojoval puk v útočnom pásme. Nečakanou strelou zaskočil Kupskeho v bráne hostí. Bez asistencie.

17:18
    Hostia si nerozumeli v rozohrávke. Icing.

16:28
    Hecl sa dostal do útočnej tretiny a schovanou strelou sa snažil prekvapiť domáceho brankára.

15:47
    Hults našiel prihrávkou Zuzina, ktorý z prvej vypálil. Kozel jeho pokus vyráža na zadný mantinel.

14:22
    Sledujeme teraz hluchšiu pasáž prvej tretiny.

13:38
    Hults na konci rýchlej akcie hostí. Výborne zakročil brankár Kozel a puk chytil.

12:42
    Kupskemu strela Pavlovsa vypadla. Následovali viaceré dorážky domácich, ale ani jedna neskončila gólom.

12:15

11:23
    Paršin našiel dobrou prihrávkou Prereskokova, ktorý z prvej vypálil. Kupsky jeho pokus vyráža.

11:05
    Hostia sa opäť výborne bránia. Domáci sa nevedia usadiť v útočnom pásme.

10:15
    P. Zuzin – 2 min., podrazenie.

09:57
    Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

08:34
    Hostia sa dobre bránia. Vyhadzujú puk cez všetky čiary.

07:57
    M. Viedenský – 2 min., nedovolené bránenie brankárovi.

05:31
    Mudrák zrazil tvrdo Borova, ale faul sa nepíska.

04:55
    Hostia sú v tlaku. Kuru zakončoval, ale jeho pokus bol zrazený na zadný mantinel.

03:14
    Zvolen dal gól! Hostia bleskovo vyrovnávajú stav zápasu! Dávid Mudrák našiel medzi kruhmi prihrávkou COLA BRADLEYHO HULTSA, ktorý tvrdou strelou prekonáva domáceho brankára. Asistencie: D. Mudrák, M. Hecl.

02:29
    Humenné dáva gól! Domáci idú do vedenia! Ivan Glazkov našiel presnou prihrávkou VITALIJSA PAVLOVSA, ktorý presnou strelou prekonáva brankára hostí. Asistencie: I. Glazkov

01:11
    Zuzin zakončoval z ravého kruhu. Jeho pokus míňa domácu bránu.

00:01
    Úvodné buly vyhrali hosťujúci hokejisti.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HC 19 Humenné: Boľo (Kozel) – Glazkov, Novický, Pereskokov, Pavlovs, Paršin – Meliško, Sergienko, Borov, Krajňák, Kriška – Fereta, Diakov, Handlovský, Kuru, Lapšanský – Ragan. Linet, Lačný
    Tréner: Andrey Parfenov

HKM Zvolen: Kupsky (Trenčan) – Sweetwood, Hain, Bondra, Langkow, Šiška – C. Hults, Mudrák, Hecl, D. Hults, Kolenič – Rauhauser, Kubka, Zuzin, Viedenský, Marcinek – Čulík, Csányi, Fekiač Jakúbek
    Tréner: Peter Oremus

Rozhodca: Štefík, Orolín – Šoltés, Ordzovenský.

Domáci hokejisti nezískali v tejto sezóne zatiaľ ani jeden bod. Skóre je tiež veľmi nelichotivé 8:18. Dnes majú proti sebe opäť veľmi náročného súpera. Každopádne domáci určite kožu lacno nepredajú a budú bojovať o prvé body.

HKM Zvolen

Hostia zo Zvolena majú na svojom konte po troch kolách sedem bodov. Na dnešný zápas sa naladili piatkovou výhrou v Bratislave nad Slovanom 5:2. Zvolen je v tomto zápase favoritom a očakáva sa jeho víťazstvo. Uvidíme však ako to na ľade bude vyzerať.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Lissko

Branky a nahrávky: 3. Pavlovs (Glazkov), 18. Novický – 4. Hults (Mudrák, Hecl), 24. Hecl (Mudrák, Hults), 34. Bondra (Zuzin, Rauhauser), 52. Šiška (Hults), 60. Šiška (Csányi, Langkow)

HC 19 Humenné: Kozel (Boľo) – Glazkov, Novický, Pereskokov, Pavlovs, Paršin – Meliško, Sergienko, Borov, Krajňák, Kriška – Fereta, Diakov, Handlovský, Kuru, Lapšanský – Ragan. Linet, Lačný
    Trenér: Andrey Parfenov

Trenér: Peter Oremus

Rozhodčí: Štefík, Orolín – Šoltés, Ordzovenský