Hoffenheim – Dortmund 1:3 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
1:3 (1:2)
Borussia Dortmund
Pátek 29.09.2023, 20:30 • PreZero Arena (Sinsheim) • Německá Bundesliga • 6. kolo

90+5
    Dortmund právě vstřelil branku!
    Je hotovo! JULIAN RYERSON nejprve na vlastní polovině ulovil míč od Beboua, následně se vydal po levé straně do rychlého brejku, kdy se dostal přes dalšího hráče a posléze zakončil pod brankáře Baumanna. Fantastická individuální akce hostujícího obránce.

45+3
    Těsně před poločasovou přestávkou se hosté opět ujímají vedení! Donyell Malen se fantasticky prodral na pravém křídle přes dva hráče a poslal střílenou přihrávku před bránu, kde Oliver Baumann vyrazil balón pouze před sebe na kopačku MARCA REUSE, jenž trefil odkrytou svatyni.

25
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Je srovnáno na 1:1! ANDREJ KRAMARIĆ se celou dobu díval Kobelovi do očí, počkal si na jeho pohyb a následně zakončil přízemně s chladnou hlavou k pravé tyči. Hostující gólman šel na druhou stranu.

18
    Hosté se ujímají vedení! John Brooks se dopustil obrovské chyby při zpracování autového vhazování a doslova posunul míč Brandtovi, od kterého se k balónu dostal NICLAS FÜLLKRUG a ten zkušeně zakončil k pravé tyči, čímž si připisuje první gól v dresu Borussie. Asistence: Julian Brandt.

Michal Raška

Branky: 25. Kramarić (pen.) – 18. Füllkrug (Brandt), 45+3. Reus, 90+5. Ryerson

Karty:   44. Brooks (HOF), 61. Vogt (HOF), 85. Kabak (HOF) – 23. Hummels (DOR), 60. F. Nmecha (DOR), 67. Binsibajní (DOR), 86. Reus (DOR)   71. Binsibajní (DOR)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 10:1. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 14:16.
    TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) – Kabak, Brooks (84. Bischof), Vogt – Bebou, Prömel (68. Berisha), Grillitsch, Stach, Skov (68. Bülter) – Beier (84. Justvan), Kramarić (87. F. Becker).
    Náhradníci: L. Philipp – Akpoguma, Samassékou, Szalai.

Trenér: Pellegrino Matarazzo

Borussia Dortmund: Kobel (C) – Ryerson, Hummels, N. Schlotterbeck, Binsibajní – F. Nmecha (69. Can), Özcan – Brandt (64. Adeyemi), Reus (80. M. Wolf), Malen (80. Süle) – Füllkrug (80. Haller).
    Náhradníci: Meyer – Bynoe-Gittens, Moukoko, Reyna.

Trenér: Edin Terzić

Rozhodčí: Badstübner – Schüller, Unger