Slavia – Zlín 2:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Přerov 1:2 (1:2 po s.n.) | Litoměřice – Jihlava 7:2 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Vsetín – Pardubice B 2:1 (kon.) | Třebíč – Znojmo 4:1 (kon.)

Orli právě vstřelili branku!
    V poslední minutě hosté přece jen snížili! Střílený pas Martina Šťovíčka tečoval do branky PETR BERÁNEK. Alespoň nějaká ta radost pro Znojmo. 4:1. Asistence: Martin Šťovíček a Anton Karlsson.
    17:17 Ladislav BITTNER - 4:0

17:17
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč hraje parádní utkání! Už klasickou přesilovku dokázal využít LADISLAV BITTNER, který si u zadní tyče počkal na chytrou žabičku Martina Dočekala. 4:0. Asistence: Martin Dočekal a David Michálek.
    16:40 Martin DOČEKAL - 3:0

16:40
    Domácí využívají přesilovku pět na tři a nyní mají k dispozici už velmi komfortní vedení! Miha Štebih se odhodlal ke střele od modré čáry, puk za záda brankáře dorazil v laufu hrající MARTIN DOČEKAL. 3:0. Asistence: Miha Štebih a Antonín Bořuta.
    12:24 Michal VODNÝ - 2:0

12:24
    Třebíč se dostává do dvoubrankového vedení! Jakub Malý ještě ve středním pásmu přistrčil kotouč do křídla na hůl MICHALA VODNÉHO, který si najel mezi kruhy a precizně zavěsil. Ránu mu zaclonil právě Malý. 2:0. Asistence: Jakub Malý a David Michalčuk.
    07:26 Radim FERDA - 1:0

07:26
    Domácí celek se na začátku 8. minuty dostává do vedení! Krátce po buly šel kotouč na modrou čáru, odkud přišla na řadu střela. Tu do sítě tečoval útočník RADIM FERDA. 1:0. Asistence: Ladislav Bittner a Daniel Poizl.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 8. Ferda (Bittner, Poizl), 13. Vodný (Malý, Michalčuk), 17. Dočekal (Štebih, Bořuta), 18. Bittner (Dočekal, Michálek) – 60. Beránek (Šťovíček, Karlsson)

SK Horácká Slavia Třebíč: Mičán (Pakarinen) – Furch, Bořuta, Vodička, Štebih, Kříž, Poizl, Baláž – Dočekal (A), Bittner (C), Ferda (A) – Vodný, Malý, Michalčuk – Maty. Svoboda, Michálek, L. Stehlík – Matě. Svoboda, Horváth, Berka.
    Trenér: Kamil Pokorný

HC LERAM Orli Znojmo: Durný (18. Groh) – Stránský, Bartko, Tejnor (A), E. Mareš, J. Jenáček, Zukal, Remta – T. Svoboda (C), Hruška, Karlsson – Špaček, Šťovíček, Sklenář – Pigl, Matuš (A), Beránek – Čermák, Kučera, J. Sedláček.
    Trenér: Svatopluk Číhal

Rozhodčí: Svoboda, Čáp – Dědek, Jindra

Diváci: 2 045