Motorlet – Slavia B 1:2 (kon.) | Robstav – Vltavín 5:0 (kon.) | Karlovy Vary – Admira Praha 1:2 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
1:2 (1:0)
FK Admira Praha
Sobota 30.09.2023, 18:00 • Karlovy Vary • Česká fotbalová liga (A) • 9. kolo

Je tu konec! Admira dokázala v druhé půli zabrat, Karlovarští se téměř k ničemu nedostali. Ve 48. minutě nejprve srovnal čerstvě příchozí Jiří Jandovský a na 2:1 z pohledu hostů pak upravil další náhradník, Viktor Záruba. (19:57:08)

90+4

90+3
    Karel Žilák spěchal sám dopředu, ve vápně byl sražen k zemi a balon ztratil.

90+3
    Střela Markovyche byla zablokována a následně Gedeon mířil mimo.

90+2
    Nakonec přišel Vyletův centr, ten ale žádného adresáta nenašel.

Střídání v týmu Slavia Karlovy Vary:
    ze hřiště odchází Horník, přichází Markovych V.

88
    Lauko hledal ve vápnu své spoluhráče, sražený balon letí mimo.

87
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Burýšek, přichází Vlček.

86
    Vysoký nákop Zahálky letí do zámezí.

85
    Útok Admiry si nyní neporozuměl a odkopu se ujme Chára.

83
    Záruba nedokázal zpracovat těžký balon, a tak jej kryje Chára.

82
    Keller zakopl balon mimo hřiště, na druhou stranu se vydávají sešívaní.

81
    Faul Rimovičse přiblížil hráče ve žlutém vápnu domácích.

80
    ze hřiště odchází Čácha, přichází Lauko.

79
    Praha tlačí a hladoví po dalším gólu.
    77. ZÁRUBA - 1:2

77
    Admira právě vstřelila branku!
    Hrdiny Pražanů se stávají náhradníci, z podobné pozice jako u vyrovnání pálil přesně tentokrát VIKTOR ZÁRUBA a Admira jde do vedení.

76
    Pavel Maňák poslal přímý kop z velmi slibné pozice vedle.

75
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Venc).

75
    Přihrávka Viktora Záruba je sražena do zámezí.

74
    Filip Andersen se před Keller octl zcela sám, vysoký balon se mu ale nepovedlo ideálně zpracovat, a tak jej má v rukavicích hostující brankář.

72
    Sešívaní opět poklepali na dveře, Admira je ale k ničemu nepustila.

71
    Domácí ale ve vápně faulovali.

70
    Jaroslav Červený vytěžil pro svůj tým rohový kop.

69
    ze hřiště odchází Šiler, přichází Záruba.

67
    Vysoký centr na chvíli vypadl Kellerovi z rukavic, domácí se ovšem nedokázali včas zorientovat a Keller kryje míč.

66
    Koutecký mohl jít na Cháru zcela sám, přihrávku na něj ale zarazil Filip Gedeon.

65
    Západočechy čeká vhazování blízko svatyně Pražanů.

64
    Karlovarští pomalu utahují hru okolo vápna Admiry.

63
    Karel Žilák to zkusil z voleje, mířil ale nad.

61
    Hra je nestálá a přelévá se ze strany na stranu.

59
    ze hřiště odchází Krčma, přichází Gedeon,
    ze hřiště odchází Trawally, přichází Žilák.

58
    Admira nic nevytěžila ani z následujícího rohu.

57
    Tečovaný pokus Admiry jde vedle brány, Pražany čeká rohový kop.

56
    Do nebezpečné pozice se dostal Burýšek, jeho pokus ale letí mimo.

55
    Šilerův přízemní pokus bez problému chytá Chára.

54
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Šiler).

53
    Martin Čácha na polovině hřiště fauloval, sešívaní se ujmou volného kopu.

52
    Radek Šiler spěchal za skákavým balonem, u něhož byl první Chára.

52
    Domácím se přeci jen povedlo uvolnit, vše ale končí ofsajdem.

51
    Jaroslav Červený se musel stáhnout, nikdo se mu totiž nenabízel.

50
    Trawally mířil pouze do Kellerových rukavic.
    48. JANDOVSKÝ - 1:1

48
    Obrana domácích úplně zapomněla na nově příchozího JIŘÍHO JANDOVSKÉHO, který si na pravé straně našel prostor a přesnou ranou pod víko srovnává stav.

47
    Admira pokračuje v nátlaku za vyrovnáním, zatím prostor ke střele pouze hledají.

46
    ze hřiště odchází Kunc, přichází Landovský.

46

První půle byla vcelku vyrovnaná. Hosté se sice dostali k více střeleckým pokusům, trápila je však mizerně seřízená muška. Většina střel končilo mimo nebo přímo v Chárových rukavicích. Na druhé straně se naopak mohla Slavia radovat v 37. minutě po gólu Sebastiana Horníka. Další poločas začne přibližně v 19:02.

45

45
    Rohový kop sešívaných k ničemu nevedl, čeká je ale ještě vhazování.

44
    Únik Petra Kunce zastavil právě včas Martin Pěkný.

43
    Vojtěch Burýšek bránil příliš důrazně a domácí čeká volný kop.

42
    Centr domácích kryje do rukavic Martin Keller.

41
    Přízemní pokus Michala Frice projel těsně mimo domácí bránu.

40
    Admira chce mermomocí srovnat a tlačí na svého soupeře.

39
    Na druhé straně se málem semlela katastrofa pro domácí, Maksym Skybinskyi sklepl soupeřův centr těsně mimo svou svatyni.
    37. HORNÍK - 1:0

37
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Sešívaní jdou do vedení, brankář hostů si nerozuměl se svými obránci a překvapil ho přesný lob SEBASTIANA HORNÍKA, který zapadl až do sítě.

35
    Následuje pauza na napití.

34
    Filip Koutecký se hnal za gólem, za pět minut dvanáct ho však zastavil Martin Pěkný.

33
    Centr Filipa Kouteckého byl sražen k domácímu gólmanovi, který klidní hru.

31
    Své střelecké štěstí zkusil Vojtěch Burýsek, mířil ale do rukavic připraveného Cháry.

31
    Vojtěch Venc byl napadán dvěma hráči, přesto dokázal balon vybojovat pro své spoluhráče.

29
    Filip Solongo stíhal přihrávku do běhu, pro tu si ale na poslední chvíli došel Martin Keller.

28
    Michal Fric zpoza už mířil o něco přesněji, jeho přízemní pokus ovšem neměl Chára problém lapit.

27
    Václav Vyleta ztratil po souboji se soupeřem balon, který se odkutálel do zámezí. Následovala poměrně ostrá debata s hlavním sudím, který vše řeší zatím domluvou.

26
    Po dlouhé době přišla nějaká akce, Petr Kunc ale zpoza vápna pálil vysoko nad.

26
    Žádnému z dnešních soupeřů se nedaří dostat za soupeřovu půli.

24
    Kalilou Trawally poslal do samostatného úniku Sebastiana Horníka, ten byl ale chycen v ofsajdu.

23
    Chára zakopl balon mimo hřiště, Pražané budou vhazovat.

22
    A lépe nemířili ani útočníci na druhé straně, kteří se pokusili udeřit rychlým brejkem.

22
    Akce Slavie končí nakonec střelou mimo branku.

21
    Hosté faulovali na půli hřiště a domácí tak zůstávají na míči.

20
    Štěpán Zahálka za vápnem napřáhnul a poslal balon vysoko nad svatyni domácích.

19
    Vojtěch Burýček svou hlavičku poslal přímo do rukavic Jiřího Cháry.

18
    Rychlý brejk hostů zastavil Maksym Skybinskyi nouzovým faulem.

17
    Nyní však po vysokém centru domácích mohlo, golman domácích balon pouze vyboxoval mimo vápno, odkud bránícího hráče trefil Trawally.

16
    Z obou stran je to zatím spíše, jak se říká, nakopávaná a moc zajímavého se toho zatím nestalo.

15
    Trawally nedokázal přejít přes dva soupeře a míč si berou hráči ve žlutém.

14
    Sebastian Horník nedokázal zpracovat vysoký balon svého spoluhráče.

13
    Sudí odpískl po skluzu Pavla Maňáka faul a Pražané budou odkopávat.

12
    Slavii čeká autové vhazování z půle hřiště.

10
    Útočnou akci sešívaných zastavil faul Romana Krčmy.

9
    Skákavého balonu se musel zhostit Martin Keller, který odkopl míč někam k půlící čáře.

9
    Admira se vydala do rychlého protiútoku, jejich kombinace ale nebyla přesná.

7
    Zpoza vápna to zkusil Horák, jenže jeho vysoký balon skončil na síti domácí branky.

6
    Pokus o centr Petra Kunce je sražen mimo, další roh pro fotbalisty hlavního města.

5
    Ten se snažil do sítě usměrnit Morislav Horák, jenže kop z voleje mu nesedl.

5
    Pražany čeká rohový kop.

4
    Martin Pěkný zastavil soupeřův centr pouze za cenu autu.

3
    Kalilou Trawally ztratil na soupeřově půli balon, Admira se zhostí odkopu.

2
    Centr Romana Krčmy žádného adresáta nenašel, Martin Keller bude odkopávat.

1
    Přihrávka Václava Vylety byla sražena do zámezí.

1
    Výkopem začali domácí dnešní zápas.

1

Slavia Karlovy Vary: Chára – Pěkný (C), Skybinskyi, Vyleta, Červený, Maňák, Trawally, Krčma, Horník, Andersen, Rimovičs
    Náhradníci: Jacko-Lysák – Markovych V., Černý, Gedeon, Markovych M., Žilák, Geňo
    Trenér: Marian Geňo

FK Admira Praha: Keller – Herc, Fric, Venc, Burýšek, Čácha, Zahálka (C), Šiler, Horák, Kunc, Koutecký
    Náhradníci: Konečný – Vlček, Lauko, Kolář, Mráz, Jandovský, Záruba
    Trenér: František Peřina

Rozhodčí: Bohata – Šůma, Bohuněk.

Pražanům se daří lépe. Ti mají na kontě 12 bodů, díky kterým drží sedmé místo tabulky. V posledním utkání s rezervou Plzně vedli i díky vlastnímu gólu Západočechů 3:1. Pak ovšem přišla červená a Viktorií se podařilo snížit, na srovnání už byli ale krátcí

FC Slavia Karlovy Vary

Karlovarští se zatím trápí. Dokázali letos vyhrát pouze dvakrát a se šesti body na kontě jsou úplně poslední. Po porážce Táborska sešívaní prohráli třikrát včetně posledního utkání s Hostouní. To bylo dlouho vyrovnané, jenže první gól v 77. minutě stvrdili domácí v samotném závěru a zvítězili 2:0.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.