Kopřivnice – Opava 3:4 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 4:5 (1:2 po s.n.) | Nový Jičín – Havířov 3:10 (kon.)
SHKM Hodonín – Technika Brno 0:4 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vyškov 4:1 (kon.)
Vrchlabí – Benátky n/J 1:2 (po pr.) | Letňany – Ústí n/L 3:2 (po pr.) | Děčín – Kralupy n. Vltavou 2:1 (kon.)
Kobra – Tábor 4:5 (kon.) | Cheb – Řisuty 5:4 (po pr.) | Mostečtí Lvi – Písek 5:1 (kon.)
Příbram – Chomutov 4:3 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
3:4 (3:1, 0:1, 0:2)
HK Opava
Středa 04.10.2023, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • Skupina Východ

Pro dnešek je to vše, a vy se můžete těšit opět v sobotu na 5. kolo, kde se Kopřivnice doma utká s Hodonínem a Opava přivítá Velké Meziříčí. (20:17:16)

Dnešní utkání se během první třetiny vyvíjelo příznivě pro domácí, ale během druhé a třetí třetiny přidávali opavští hráči gól po gólu a otočili tak stav utkání ve svůj prospěch. Vezou si tak domů 3 body a jsou na 9 bodech, zatímco Kopřivnice zůstává na 2.
    Na vyloučení to bylo v tomto utkání vyrovnané 4-4, oba týmy dokázaly využít právě jednu početní výhodu, a Opava navíc svůj druhý gól přidala v oslabení.

59:39
    Miroslav Marek dojel s pukem zpět do útočného pásma.

59:17
    Nepřehledná situace před brankou Opavy, ale rozhodčí jasně rozpažil.

59:03
    Oddechový čas pro tým HC ISMM Kopřivnice.

58:48
    Domácí v ofsajdové situaci, nemohou hrát puk.

58:33
    Kopřivnice ne a ne dostat se z obranného pásma, takže nemohou ani odvolat brankáře.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:50
    Opavští vyhodili přec celé kluziště tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.

57:34
    Domácí začínají přitvrzovat a bijí skoro z každé pozice, brankář hostů stále v pohotovosti.

56:58

56:33
    Střela kopřivnických zablokovaná, hosté vyhazují přes celé kluziště.

56:09
    Po střele domácích je hra přerušena, oba týmy jsou střídat.

55:58
    Domácí mají pouze jednu střelu, jinak zatím stále kombinace.

55:18
    Domácí kombinují v útočném pásmu, první střelu vyslal Michal Velecký.