North wings Ústí – Black Dogs Budweis 2:3 (kon.) | HC MUNI – Akademici Plzeň 5:3 (kon.) | Engineers Prague – Riders Univerzita Pardubice 5:3 (kon.)
VUT Cavaliers Brno – UK Kings Prague 5:4 (kon.)
VUT Cavaliers Brno
5:4 (1:1, 1:1, 3:2)
UK Kings Prague
Středa 04.10.2023, 20:00Univerzitní liga ledního hokeje • 2. kolo

Cavaliers vyhrávají po 19 porážkách a UK Kings Prague poráží 5:4 po dramatické třetí třetině. (22:12:16)

59:10
    Buchal nahodil na branku, gólman si v pohodě poradil.

58:27
    Hosté se nemohou dostat do útočného pásma, více ze hry mají nyní domácí.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, domácí hrají takticky velmi dobře.

57:28
    Nyní začíná brněnská přesilovka, která potrvá až do konce třetiny.

57:11
    Domácí uspěli na vhazování, ale nemohou se dostat do útočného pásma stabilněji.
    56:32 Matyáš POLEJ - 5:4

56:32
    Cavaliers právě vstřelili branku!
    Domácí celek se dostává do vedení, tvrdou ránou po šikovném pasu spoluhráče se prosazuje MATYÁŠ POLEJ. Asistence: Filip Cekr.
    55:38 Jakub LELEK - 4:4

55:38
    Tým Univerzity Karlovy právě vstřelil branku!
    Krásná kombinace v přesilovce pět na tři a hostující celek srovnává stav zápasu, prosazuje se dobře hrající JAKUB LELEK. Asistence: Vojtěch Málek a Martin Dlabola.

54:34
    Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno:
    Jan Malíř – 2 min., hrubost.

54:34
    Benjamin Kolder – 2 min., nedovolené bránění brankáři.

54:34
    Zlatnický po Hradilově střele dokázal zasáhnout, bude se vhazovat před brankou Brna.

54:02
    Hosté se usadili v útočném pásmu, pokouší se něco vymyslet před brankou.

53:08
    Jan Malý – 2 min., krosček.

52:57
    Hosté mají ponechanou výhodu.

52:06
    Mašek se zapojil do kombinace svého celku, ale jeho přihrávka na spoluhráče nebyla přesná.

50:50
    Domácí hokejisté rozehrávají od své branky, sledujeme dobrou akci Brna, ale k zakončení to nevedlo.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 13. Pejkovič (Jančí), 26. Janči (Běhal), 48. Pernický (Charvát), 49. Jančí (Slováček), 57. Polej (Cekr) – 3. Rudolph (Gebell, Hradil), 33. Volf (Čmejda, Moucha), 49. Hradil (TS), 56. Lelek (Málek, Dlabola)

VUT Cavaliers Brno: Zlatnický(Běhal Adam) – Man, Cekr, Buchal, Orsech, Pejkovič, Běhal Antonín, Viskot, Pernický – Polej, Jančí, Slováček, Malíř, Rogozník, Charvát, Novák, Balát, Jaroš, Malý, Šišma, Kolder
    Trenér: Štěpán Koukal

UK Kings Prague: Mašek (Novák) – Vávra, Lelek,Dlabola, Piskáč, Gebell, Rudolph, Hradil, Čermák, Volf, Konopásek, Málek, Glitta, Škoda, Čmejla, Moucha, Sochir
    Trenér: Aleš Hybner

Rozhodčí: Karpíšek – Komínek, Zábršová