Nové Zámky – HC Slovan 2:1 (kon.) | Košice – Nitra 4:3 (kon.) | Banská Bystrica – Spišská N. Ves 1:0 (kon.)
Humenné – Trenčín 3:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 2:1 (kon.) | Poprad – Zvolen 3:2 (2:1 po s.n.)
HC 19 Humenné
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 15.10.2023, 17:00 • Zimný Štadión Humenné • Tipos Extraliga (SR) • 10. kolo

59:18
    Humenné dáva gól!
    Humenné navyšuje na 3:1 a zdá sa, že definitívne získajú tri body! JAKUB LINET vyhodil puk za všetky čiary, rovno do prázdnej brány Trenčína.
    Asistencie: Galimov

37:08
    Pekná kombinácia domácich znamená jedine gól. Výborná kombinácia trojice Borova, Kurua a Vaška. Práve FILIP VAŠKO si dobre nakorčuľoval k ľavej žrdi a poslal puk za chrbát Lacouvéea. Stav je 2:1.
    Asistencie: Borov, Kuru

25:21
    Trenčín dal gól!
    Strela od pravého kruhu nakoniec končí gólom! Po viac ako piatich minútach druhej tretiny strieľajú Trenčania gól. ERIKSSON IMMO Tor Erik sa napriahol k strele od ľavého kruhu a prepálil všetko, čo mu stálo v ceste. Stav je 1:1.
    Asistencie: Conway, Giľák.

10:06
    Prihrávka na ľavé krídlo cez Pereskokova. Puk sa poodrážal popred bránou a DÁVID ŠOLTÉS dokázal z backhandu poslať puk za chrbát Lacouvéea a poslať tak Humenné do vedenia!
    Asistencie: Pereskokov, Diakov.

Adam Kovaľ

Branky a nahrávky: 11. Šoltés (Pereskokov, Diakov), 38. Vaško (Borov, Kuru), 60. Linet (Galimov) – 26. IMMO (Conway, Giľák)

HC 19 Humenné: Kozel (Galimov) – Fereta, Sergienko, Lapšanský, Pereskokov, Šoltés – Novota, Diakov, Handlovský, Linet, Kriška – Meliško, Novický, Borov, Kuru, Vaško – Michalík, Krajňák, Lačný
    Trenér: Andrey Parfenov

HK DUKLA Trenčín: Lacouvée (Borák) – Pietroniro, Starosta, Charbonneau, Baláž, Petráš – Ekberg, Hudec, Hertzberg, Conway, Eriksson Immo – Nemčík, Bokroš, Hudec, Sojčík, Giľák – Sloboda, Lichanec, Krajčovič
    Trenér: Róbert Döme

Rozhodčí: Korba, Štefik – Bogdaň, Ordzovenský – Gajan (VIDEO)