Remeš – Lorient 1:0 (kon.) | Lens – Nantes 4:0 (kon.)
Stade de Reims
1:0 (0:0)
FC Lorient
Sobota 28.10.2023, 17:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 10. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou! (19:06:26)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 12:9. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:7.

Je konec! Duel mezi Stade de Reims a Lorientem končí a domácí jej ovládli brankou z 84. minuty.
    První poločas byl velmi vyrovnaný, převahu v držení míče sice měli domácí, avšak i hosté měli své šance. Jako třeba pokus Faivreho, který proletěl jen těsně vedle levé tyče. Ale i červenobílí měli své šance, několikrát pálil třeba Richardson, brankář Mvogo však žádný pokus za svá záda nepustil.
    Do druhé půle vstoupili aktivněji také domácí fotbalisté, avšak první pořádnou šanci měl na druhé straně Kroupi, z dobré pozice ale zamířil vysoko nad. Následně na druhé straně pálil Teuma a poté i Itó, ani jeden však do branky balon nedostal. V 81. minutě pak byl vyloučen na tribunu trenér Remeše William Still a krátce na to se podařilo jeho svěřencům skórovat, když se hezkou ranou na zadní tyč prosadil střídající Joshua Wilson-Esbrand. V pětiminutovém nastavení pak mohl vedení domácích zvýšit ještě Salama, ztroskotal však na brankáři Lorientu.

90+5

90+5
    Po rohovém kopu proletěl Teumův centr netknutý.
    90+5. Salama po průnikové přihrávce netrefil zařízení

90+5
    V pátém nastavené minutě mohl definitivně rozhodnout Salama, tváří v tvář gólmanovi Mvogovi však neuspěl!

90+4
    U míče jsou domácí a určitě nebudou nikam pospíchat.

90+3
    První centr odvrátil kapitán Abdulhamíd, hosté však zůstávají v držení balonu.

90+3
    Ve třetí nastavené minutě byl na zem poslán Salamou Yongwa, rozehrávat budou hosté.