Třinec – Uh. Brod 8:1 (kon.) | Rosice – Zlín B 2:1 (kon.) | Hodonín – Hranice 2:0 (kon.)
Frýdlant n/O – Znojmo 0:2 (kon.)
FC Slovan Rosice
2:1 (0:0)
FC Zlín B
Sobota 28.10.2023, 14:30 • Městský stadion, Rosice • Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo

Dnešní zápas se nesl v duchu spousty nepřesností. V první půlce si to vyzkoušely Rosice, kdy hrály hodně zataženě a každý jejich protiútok zkazila nějaká nepřesnost. Ale hráči Rosic se po nepodařeném začátku druhého poločasu rychle oklepali a vstřelili dvě branky. Poté přišla řada nepřesností a velká nervozita na hráče hostujícího celku Zlín B. Za povedenou hru v druhém poločase si výhru domácí zasloužili a berou tři body. (16:44:01)

90+4

90+4
    Další karta v podání domácího hráče tentokrát Přerovský.

90+1
    Agresivita stupňuje a hráč Rosic obdržel žlutou kartu.

90+1
    Zlín uskutečníl rychlou rozehru, ale protiútok zastavil domácí obránce.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Naopak Zlín chvátá kupředu a vymýšlí jak se dostat k brance, ale akci teď zastavil ofsajd.

89
    Domácí fotbalisté začínají zdžovat čas. Snaží se být s míčem u rohového praporku.

87
    Střet hlavou teď odnesl Přerovský, už se ale zvedl a Rosice zahrávají přímý kop.

86
    Míč po rohu našel svého adresáta, ten ale nedokátal dostat míč do brány.

86
    Teď ovšem hosté rozehrávali standardku. Míč zblokoval Rosický obránce a Zlín zahrává roh.

85
    Hra hostů ke konci utkání začíná být více a více nervozní. Zlín děla více chyb a má spoustu nepřesností.

84
    Rosický hráč právě obdržel žlutou kartu. Tento faul byl však na soupeřově polovině a naprosto zbytečný.

82
    Rosice jsou od začátku druhého poločasu k nepoznání. Chtějí více hrát jsou více na míči a díky tomu si tvoří spoustu dalších šancí.

80
    Zlín se snaží oživit svoji hru a uskutečňuje další střídání.

78
    Rosice začínají taktizovat a uskutečňují další střídání.

77
    Zlín se snaží vzpamatovat a vymýšlí útočné akce. Ale Rosice zodpovědně brání.
    76. GOJ - 1:1

76
    Rosice dávají gól!
    Štěstí teď hrálo ve prospěch domácích fotbalistů a nenápadná střela PATRIKA GOJE končí v síti