Almería – Las Palmas 1:2 (kon.) | Barcelona – Real Madrid 1:2 (kon.) | Mallorca – Getafe 0:0 (kon.)
Cádiz – Sevilla 2:2 (kon.)
RCD Mallorca
0:0 (0:0)
Getafe CF
Sobota 28.10.2023, 18:30 • Visit Mallorca Estadi (Palma de Mallorca) • Španělská LaLiga • 11. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (20:24:39)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 7:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 10:25.

Máme za sebou utkání 11. kola LaLigy, ve kterém Mallorca remizovala s Getafe 0:0.
    V 1. poločase měl jedinou šanci Valjent, ale pálil mimo.
    Ve 2. poločase měl nejdřív v 55. minutě dobrou příležitost Costa, ale těsně minul. V 82. minutě velmi těsně minul po sólu Ndiaye a zápas tak skončil 0:0.

90+6

90+4
    Útočným faulem se prohřešily domácí.

90+3
    Domácí budou jako jednu z mála příležitostí zahrávat roh.

90+3
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.

90+2
    Střídání v týmu RCD Mallorca:
    ze hřiště odchází Jaume Costa, přichází Toni Lato.

90+2
    Střídání v týmu Getafe CF:
    ze hřiště odchází Juan Iglesias, přichází Luis Milla,
    ze hřiště odchází Borja Mayoral, přichází Óscar Rodríguez.

90+1
    Mallorca bude zahrávat roh.

89
    ze hřiště odchází Dani Rodríguez, přichází Pablo Maffeo,
    ze hřiště odchází Omar Mascarell, přichází Manu Morlanes.

88
    Costa centroval před bránu na nabíhajícího Larina. Před ním míč ještě stačil chytit Soria.

86
    Iglesiasův centr byl zblokován na outové vhazování.

85
    Ndiaye se presentoval nedovoleně.

82
    Ndiaye se sólem probíjel až do pokutového území. Jeho následná střela skončila těsně vedle tyče. Tohle byla velká příležitost.

79
    Maksimovič si počínal nedovoleně a je mu odpískán útočný faul.

78
    Mata si nepohlídal své postavení. Asistent rozhodčího mu odmával postavení mimo hru.