Motorlet – Vltavín 2:2 (kon.) | Písek – Admira Praha 1:1 (kon.) | Domažlice – Slavia B 3:2 (kon.)
Karlovy Vary – Robstav 1:1 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
3:2 (2:2)
SK Slavia Praha B
Sobota 28.10.2023, 14:30 • Sportovní areál Střelnice • Česká fotbalová liga (A) • 13. kolo

Ode mě je to už pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších fotbalových zápasů nashledanou. (16:59:13)

Skončil nám šlágr 13. kola ČFL (A) mezi týmy TJ Jiskra Domažlice a SK Slavia Praha B. Domácí znovu potvrdili, že před svými fanoušky umí hrát a porazili slávistické béčko 3:2. Druhý poločas nenabídl tolik atraktivity, jako ten první. Jediný gól ve druhé 45 minutovce vstřelil hned v úvodu Petr Došlý, který si připsal už druhou branku v zápase. Bylo vidět, že slávistům docházely síly i kvůli tomu, že od 33. minuty hráli o 10 hráčích po smolném vyloučení Jana Sirotníka. Sešívaní nebyli ve druhé půlce ve vápně soupeře tak nebezpeční, jako byli v tom prvním. Domažlická Jiskra se tedy díky dnešní výhře posouvá na třetí místo, kde zůstane minimálně do zítřka.

90+6

90+5
    Poslední akce Slavie skončila nešťastně, když Matějovi Zachovalovi utekl míč do autu a domácí vyhrají tento zápas.

90+4
    Sešívaní teď zamkli Jiskru v pokutovém území, nakonec ale domažličtí odkopli míč daleko od vlastní brány.

90+3
    Žlutá karta pro tým SK Slavia Praha B (Matěj Zachoval).

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase 5 minut.

90
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice:
    ze hřiště odchází Jonáš Vais, přichází Vojtěch Černý.

88
    Slávisté situaci nevyřešili vůbec dobře, obrana Jiskry si s centrem a následným rohem sešívaných snadno poradila.

87
    Hosté mají zajímavou standardní situaci zhruba 30 metrů před domažlickou bránou.

82
    ze hřiště odchází Stanislav Vávra, přichází Jakub Teršl.

81
    Nepřehlednou situaci v domažlickém vápně končí Lukáš Brych chycením míče.

79
    V posledních minutách vidíme nevýraznou hru na obou stranách. Vypadá to, že domácí se už snaží dohrát dnešní a hosté nemají dostatek sil.