Chlumec n/C – Brozany 1:1 (kon.) | Hr. Králové B – Teplice B 2:1 (kon.) | Ml. Boleslav B – Velvary 1:1 (kon.)
Liberec B – Č. Lípa 1:1 (kon.)
FC Hradec Králové B
2:1 (0:0)
FK Teplice B
Neděle 05.11.2023, 10:15 • SA Slavia HK, Hradec Králové • Česká fotbalová liga (B) • 14. kolo

90+6
    Konec zápasu. (12:14:31)
    90+4. HARAZIM - 2:1

90+4
    Tak to je závěr! Hradečtí dokázali skórovat ve 4.minutě nastavení a rozhodli tak o své výhře. Střelcem gólu je ŠTĚPÁN HARAZIM.

90+3
    Hosté ještě střídají, když se na hřiště dostává Köstl s Gornickým. Ze hřiště odešli Procházka s Emmerem.
    90+1. LUKÁŠ - 1:1

90+1
    Hostující hráči vyvrátili má slova a v nastavení dokázali srovnat zápas na 1:1, což pro ně může znamenat velice klíčový výsledek. Hlavičkou se po přímém kopu prosadil MARTIN LUKÁŠ.

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Teď se docela zbytečně provinil Harazim, který ostře zfauloval jednoho z hráčů ve žlutém.

88
    Čas plyne a Teplicím tak už moc času na srovnání nezbývá. Vypadá to, že se tak Hradec Teplicím vzdálí a zvedat se ze spoda tabulky budou mít hosté těžší.

84
    Hosté provedli dvě střídání. Na hřiště se dostávají Jamrich s Křížem, kteří nahrazují Bednára a Hrdličku.

81
    Rozhodčí si teď něco vyříkával s domácím Dancákem a hostujícím Bednárem. Nejspíš se spolu tito dva kočkovali a to se rozhodčím nelíbilo.
    76. KOUBEK - 1:0

76
    Přímý kop z nebezpečného místa skončil gólem! Centr Dancáka dohlavičkoval a následně dorazil do brány MATĚJ KOUBEK. Radost to však byla hořká, na zemi totiž po střetu s brankářem zůstal ležet jeden z domácích. Asistence: Samuel Dancák

76
    Šašinka dostal rukou do hlavy, což se následně nelíbilo jednomu z hráčů Teplic a tak se fotbalisté zapojili i do mírného fyzického konfliktu.

74
    Žlutá karta už padla i na straně domácích. Možnost prohlédnout si ji měl Dancák, který v úniku fauloval svého soka.

74
    Hostující trenér sáhl na lavičku pro čerstvého Trnovce, který na hřišti nahradí Krsmanoviče.

73
    Centr Pudhorockého z rohu byl až moc dlouhý, přeletěl totiž celé brankoviště.

69
    Musil na hřišti dlouho nevydržel. Po střetu s teplickým hráčem se totiž zranil a na hřišti ho tak nahrazuje Vítek Šimon.

67
    Na trávníku zůstal ležet domácí Musil. Po chvilce ošteřování na hřišti se odplazil do zámezí, kde s ním bude zdravotník pokračovat.

64
    Jedna nepřesná přihrávka za druhou. Po špatné přihrávce domácích se míče ujmou hosté, kteří o něj následně taktéž kvůli chybě přijdou.

62
    Z přímáku byl ale jen roh, protože Krsmanovič trefil zeď.

61
    První žlutá karta i pro domácí. Nedaleko hranice vápna se provinil Baloun, po jehož faulu budou mít Teplice nebezpečný přímák.

60
    Ke střele se dostal Bednár. Poprvé se jednalo o nebezpečnější střelu, Zadražil si s ní však znovu poradil.

59
    Opět přišel do vápna Teplic centr, tentokrát ho posílal Musil. Jeho míč ale skončil opět jen v rukavicích Němečka.

56
    Dancák z rohu posílal velice zajímavý centr na zadní tyč, kde byl připravený Pudhorocký, jehož hlavička zamířila vedle.

55
    Opět musel boxovat Němeček. Po zajímavém centru z pravé strany proti míči musel vyskočit právě hostující brankář.

52
    Teď se hraje u vápna Teplic. Pár minut se podařilo Hradci svého soupeře sevřít na útočné polovině. Žádná větší šance z toho nakonec nebyla.

48
    Šašinka se málem dostal do zajímavé šance, když dostal od Boniše míč za obranu. Celou akci ale překazil čárový rozhodčí se zdviženým praporkem – ofsajd.

47
    Hosté začali poločas hodně aktivně. Skoro celou dobu se totiž hraje na hradecké polovině.

46
    Domácí provedli v poločasové přestávce jedno střídání. Na střídačce zůstal Schmoranz, kterého na hřišti nahradil Musil.

46

Skončil nám první poločas, který nám pouze demonstroval, že dnešní zápas bude dosti vyhrocený, hlavně ze strany Teplic. Hosté obdrželi cekem 3 žluté karty, což je na první poločas slušný počin. S brankami to však takhle nejde, zatím se neprosadil ani jeden z týmů a to i přes pár šancí na obou stranách. Nejblíže ke gólu byl už ve 2.minutě Koubek, kterého hlavičku zneškodnil Němeček. První poločas tak skončil bezbrankovou remízou.

45+1

45+1
    Otevřít skóre se pokusil Tsykalo. Střela se mu ale vůbec nepovedla a míč tak skončil mimo.

Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45
    Hosté také kopali roh. Po jejich centru ale míč minul všechno co mohl a tak brzy vyletěl i z vápna.

44
    Centr do vápna opět posílal Krsmanovič. Zase na něj ale nedoskočil žádný z jeho spoluhráčů.

42
    Tsykalo se také podíval na žlutou kartu. Rozhodčí mu ji velice rád ukázal po faulu.

41
    Rozhodčímu se už nelíbilo chování trenéra hostí, který má ke všemu připomínky. Sudí si s ním vyřídil účty žlutou kartou.

40
    Další roh pro domácí. Centr Pudhorockého teď jen vyboxoval Němeček.

39
    Lukáš se teď provinil na své polovině, když k zemi stáhl jednoho ze soků.

34
    Dalšího rohu domácích se ujal opět Pudhorocký, tentokrát rozehrál po zemi na Dancáka. Po centru druhého zmiňovaného byla situace odvrácena.

32
    Prvního rohu se ujmou domácí. Pudhorocký poslal centr do vápna, kde nejvýše vyskočil Baloun. Jeho pokus ale minul bránu.

30
    U postranní čáry ze zadu fauloval jednoho z domácích hráčů Ibrahima Sarr. Sudí si ho pouze zavolal k sobě a celá situace tak skončila ústním varováním.

26
    Teď do vápna pro změnu letěl centr. Krsmanovič poslal skvělý míč do vápna, kde na zadní tyč nabíhal jeho spoluhráč. Hostující útočník le balon netrefil a tak skončil v zámezí.

25
    Domácí se teď museli bránit. K nebezpečné střele se dostal Bednár, jehož pokus ale zlikvidoval Zadražil.

24
    Žlutou kartu právě obdržel Emmer, který po faulu ještě odkopl míč z místa a to se rozhodčímu nelíbilo.

21
    Centr Krsmanoviče neletěl špatně. Nejvýše ale vyskočil domácí hráč a nebezpečí bylo, alespoň na chvíli, zažehnáno.

21
    Hosté budou zahrávat přímák po faulu Dancáka. Můžeme očekávat nebezpečný centr.

19
    Míč do vápna teď posílal Harazim. Proti jeho centru si ale vyskočil brankář Němeček, jenž si s balónem poradil.

17
    Zkušený Šašinka se ve vápně uráčel k zemi. Rozhodčí celou situace vyhodnotil správně a dal gesty hráčům najevo, ať hrají dál.

15
    Domácím se dnes rozehrávky moc nedaří, tohle už byl několikátá, co nenašla svého adresáta.

14
    U autové čáry se faulem provinil Harazim. Po jeho přestupku získali míč hosté, kartu však domácí hráč nedostal.

10
    V brankovišti se po centru ocitl sám s míčem hostující Bednár. Míč ho ale zazlobil a střela mu tak absolutně nevyšla.

7
    Do akce se dostaly také Teplice. K zemi se ve vápně uráčel Procházka, těžko však posoudit zda se jednalo o faul, protože okolo hostující 24 byla skrumáž hráčů.

5
    Co se týče držení míče, jsou zatím lepší domácí, ti drží míč většinu času a okupují polovinu soupeře.

2
    První šance přišla již brzy. Ve 2.minutě se k hlavičce dostal Koubek, jehož pokus chytil Němeček.

1

Domácí Hradec se představí v černých dresech, hráči Teplic dnes obléknou dresy žluté.

Hráči obou týmů jsou již připraveni k nástupu na hřiště a za malou chvíli tak nastoupí na trávník.

FC Hradec Králové B: Zadražil – Baloun, Mahr (C), Schmoranz, Koubek, Šašinka, Dancák, Hlaváč, Boniš, Pudhorocký, Harazim
    Náhradníci: Strnad – Matiushenko, Hodač, Musil, Hruška, Šimon, Kalina
    Trenér: Pavel Krmaš

FK Teplice B: Němeček – Krsmanovič, Tsykalo, Křišťan, Procházka, Bednár, Dramé (C), Sarr, Hrdlička, Lukáš, Emmer
    Náhradníci: Grümann – Trnovec, Köstl, Gornický, Jamrich, Kříž
    Trenér: Ladislav Jamrich

Rozhodčí: Jansa – Kvaček, Fojtík.

Hosté přijedou do krajského města Hradce Králové s ještě horší formou a postavením. Vzhledem k tomu, že dvakrát zvítězili, ale i dvakrát remizovali se Teplice nacházejí na úplném chvostu tabulky s 8 body. V minulém ročníku ČFL přitom obsadili 8.příčku. Nejlepším střelcem týmu z ústeckého kraje je Marek Beránek, jenž vstřelil taktéž dvě branky, stihl to však za pouhé tři zápasy.

Domácí nezažívají vůbec povedenou sezónu. Po 13 odehraných zápasech jsou totiž na předposledním místě s 10 body, když dokázali pouze dvakrát překonat svého soupeře a čtyřikrát remizovat. Celá tato forma se odvíjí také na střelcích týmu, tím nejlepším je na straně domácích Tadeáš Boniš se 2 góly.

Souboj o předposlední místo. To nám nabídne 14.kolo ČFL skupiny B mezi rezervou Hradce Králové a rezervou Teplic. Celkem se tyto celky střetly 12x, z čehož se pětkrát radovaly oba dva týmz, zbylá dvě utkání pak skončila remízou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.