Lyon – Méty 1:1 (kon.) | Nantes – Remeš 0:1 (kon.) | Štrasburk – Clermont Foot 0:0 (kon.)
Toulouse – Le Havre 1:2 (kon.) | Monaco – Brest 2:0 (kon.) | Nice – Rennes 2:0 (kon.)
RC Štrasburk
0:0 (0:0)
Clermont Foot
Neděle 05.11.2023, 15:00 • Stade de la Meinau, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo

Domácí celek sice dal branku, ale pro ofsajd neplatila. Pak domácí dohrávali bez vyloučeného hráče. Jiný gól nepadl, a tak duel končí remízou. (16:58:03)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 11:5.

90+6

90+6
    Obrana Clermontu si dokázala dobře poradit.

90+6
    Hostující celek se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale přišel o míč, a tak mohou hrát domácí.

90+5
    Aiman Maurer se dostal do zakončení, ale jeho rána končí vysoko nad.

90+4
    Velkou šanci měl domácí Lebogang Mothiba, ale míč nedokázal poslat za brankáře.

90+4
    Matz Sels rozehrává míč od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop a čas tohoto zápasu se rychle blíží ke konci.

90+3
    Střídání v týmu Clermont Foot:
    ze hřiště odchází Jim Allevinah, přichází Aiman Maurer.

90+2
    Domácí celek vybojoval ve druhé nastavené minutě rohový kop. Habib Diarra poslal centr před branku, ale obrana si dokázala poradit.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec poločasu.

89
    Bilal Boutobba měl dobrou střeleckou pozici, ale trefil jen boční síť. Rozehrávat bude domácí brankář.

88
    Po dlouhé době se domácí celek propracoval na útočnou polovinu, ale tam si pomohl faulem.

86
    Matz Sels s rozehrávkou vůbec nepospíchá.

85
    Hosté se sice dostali do šance, ale Grejonh Kyei nedokázal prostřelit brankáře z dobré pozice.

85
    Obrázek hry je poslední minuty stejný, hosté kombinují, mají míč pod kontrolou, ale na šanci čekají.

83
    Domácí fotbalisté hrající v deseti se musí bránit aktivní hře soupeře, sledujeme aktivní hru ze strany Clermontu.