Motorlet – Robstav 2:3 (kon.) | Táborsko akademie – Králův Dvůr 2:0 (kon.) | Domažlice – Admira Praha 5:0 (kon.)
FK Motorlet Praha
2:3 (1:1)
FK Robstav
Sobota 11.11.2023, 10:15 • Stadion FK Motorlet Praha, Praha • Česká fotbalová liga (A) • 15. kolo

90+4
    Žlutou kartu ještě těsně před koncem obdržel domácí Žížala.

88
    Střídání na straně hostů, kde Vaněk nahradil Havla.

87
    Další žlutá karta pro hostující Robstav. Celkem pátou žlutou v zápase viděl Brabec.

86
    Domácí provedli další střídání, když na hřiště naskočil Hrabina místo Svena Jurčišina.

82
    Žlutou kartu obdržel Sven Jurčišin. To je přesně to, co domácí ke srovnání nepovede.

80
    Hosté taktéž provadí změny na hřišti. Štursu nahradil Sow.

79
    Domácí zvolili střídání, kdy na hřiště vběhl Dvořák, který nahradil Hroníka.

71
    Motorlet se opět snaží udělat kádr čerstvějším. Na hřiště příchází Lukášek s Žížalou, ti nahradili Latchvlianiho a Bernarda.
    71. Ondřej CHOCHOLOUŠEK - 2:3

71
    Robstav právě vstřelil branku!
    Tak to je něco! Hosté se po poločasové pauze probrali a dokonce otáčí vývoj zápasu a vedou 2:3. Tentokrát se trefil ONDŘEJ CHOCHOLOUŠEK.

67
    Žlutou kartu právě obdržel další hráč Robstavu, tentokrát to byl Havel.
    63. Ondřej ŠTURSA - 2:2

63
    ONDŘEJ ŠTURSA se dokázal prosadit do sítě Motorletu podruhé, čímž opět srovnal stav utkání.

57
    Střídání provedl také Robstav, který na hřiště poslal Zemana s Kramlem, kteří nahradili Rossmanna a Šulce.
    49. David SCHARF - 2:1

49
    Motorlet právě vstřelil branku!
    Z druhého rohu v pořadí už se ale Pražanům skórovat povedlo. Po centru se prosadil DAVID SCHARF.
    43. Ondřej ŠTURSA - 1:1

43
    Domácí sice mají na kopačkách míč skoro všechen čas v poločasu, avšak i přesto dokázali hosté skórovat. Za Robstav se trefil nejlepší střelec týmu ONDŘEJ ŠTURSA.

29
    Žlutá karta také pro Pražany. Bernardo se provinil na půl cesty mezi vápnem a půlící čárou.

17
    K vidění už byla také první žlutá karta, kterou obdržel Chocholoušek, když se provinil po ztrátě míče.
    14. Jan ŠULC - 1:0

14
    První gól v zápase vstřelili domácí, kteří k tomu byli blíže už od samotného začátku. Za záda Hrabačky se trefil JAN ŠULC.