Motorlet – Robstav 2:3 (kon.) | Táborsko akademie – Králův Dvůr 2:0 (kon.) | Domažlice – Admira Praha 5:0 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
5:0 (3:0)
FK Admira Praha
Sobota 11.11.2023, 14:00 • SA Střelnice tráva • Česká fotbalová liga (A) • 15. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Velký adept na postup do FNL, minulý rok Domažlice prohráli až v baráži o postup s Viktorií Žižkov. V letošní sezóně si nevedou vůbec špatně. Přesto se nachází na 3.pozici za Slavií B a Hostouňí. Právě Hostouň Domažlice minulý víkend dokázala Jiskra porazit 0:3. Prosadil se i nejlepší střelec Domažlic Tomáš Jedlička (8). Domažlice se na domácí půdě dokázali porazit Slavii Praha B 3:0, v Mol cupu 2:0 Příbram a na penalty prohráli s ligovým Jabloncem.

Pražská Admira se nachází na 7. pozici s 21 body. Největší hrozbou pro Domažlice bude útočník Radek Šiler. Ten vstřelil 11 branek což je více než polovina branek celého týmu. Minulý víkend Admira zvítězila na domácí půdě 3:0 proti Táborsku B, když se právě Šiler prosadil hned 3x. V posledním venkovním utkání pouze remizovali na hřišti Písku 1:1. V posledním utkaní podzimu se máme na co těšit.

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Fedak, Svoboda, Vávra, Rychnovský – Mužík (C), Vais, Pavlík – Jedlička, Dvořák, Došlý
    Náhradníci: Charepko – Aubrecht, Černý, Jáhn, Teršl, Fillo, Zajíček,
    Trenér: Pavel Horváth

FK Admira Praha: Keller – Fric, Venc, Horák, Herc – Lauko, Burýšek – Čácha, Zahálka (C), Koutecký – Šiler
    Náhradníci: Halama – Kolář, Konejl, Kunc, Martinic, Vlček, Douděra
    Trenér: František Peřina

Rozhodčí: Rejžek – Toucha, Matyš.

Hráči už nám pomalu nastupují na hrací plochu.

1

1
    Jako první na míči hrají domací Domažlice. Dlouhou nahrávkou za obranu hned zkusili překvapit soupeře.

2
    Martin Keller poslal dlouhou míč až na Zahálku, který prodloužil pouze pro brankáře Brycha.

3
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je FRANTIŠEK DVOŘÁK. Domažliice krásně sehráli rohový kop když Mužík si sklepl balón a krasným centrem z jednoho dotetku našel Dvořáka, který se hlavou nemýlil.
    3. František DVOŘÁK - 1:0

4
    A máme tady další gól, tentokrát autorem branky je PETR DOŠLÝ. Ten si náběh za obranu řekl o nahrávku. Žadný z obránců Admiry ho nedokázali zachytit a Došlý si obhodil míč kolem Kellera a do prázdné branky uklidil balón.
    4. Petr DOŠLÝ - 2:0

7
    Vhazovat na své polovině budou domací.

8
    Po nepovedené přihrávce hostů bude od brány rozhrávat Brych, ten zvolí dlouhou přihrávku.

10
    Po skvělém vstupu do utkání mají určitě navrh domací, což máme také možnost vidět na hrací ploše.

11
    Dvořák výborně dostoupil na půli hřiště Frice a znemožnil tak postupný útok Admiry.

12
    Kostrbatou rozehrávku hostů musí řešit Keller dlouhým odkopem až do autu.

13
    Ondřej Herc poslal příliš nízký centr, s tím obrana domacích neměla žádné problémy a v klidu odvrací do bezpečí.

15
    Radek Šiler se pokusil překvapit gólmana a z velké dálky pouze přestřelil Brychovo branku. Odkop od brány budou mít Domažlice.

16
    Faulu na půli hřiště se dopustil Herc. Domažlice budou mít výhodu volného kopu.

17
    Velká šance pro domací Jiskru, Jonáš Vais za vápnem napřáhl a pouze o kousíček minul levou tyč Kellerovy branky.

19
    Došlý skvěle zatáhl míč po levé straně hříště kde byl uplně sám, ale nedokázal před brankou najít žádného svého spoluhráče.

21
    Admira si dokázala poradit s presinkem Domažlic a nyní v klidu kontrolují tempo hry.

22
    Admira rychle rozehrála standartní situaci po faulu na Šilera. K dispozici budou mít autové vhazování v rohu hřiště.

25
    Série autů v rohu hřiště dává příležitost hráčům si odpočinout.

26
    Vávra je poslán mimo hrací plochu ze zdravotních problémů, nemělo by to být nic vážného.

27
    Poslední minutu Admira dobře kontroluje hru, ale žádné větší příležitosti si zatím nevypracovala.

28
    Vais zkusil najít míčem za obranu Petra Došlého, ale situaci skvěle přečetl brankář Martin Keller.

30
    Rychlí protiútok hostů dokázal přibrzdit Kryštof Pavlík, míč ovšem stále drží Admira.

31
    První velká šance také pro Admiru, Brycha zachránila od inkasovaného gólu pravá tyč.

33
    Nádehrný přechod do útoku nám ukázali Domažlice. Jonáš Vais skvěle potáhl míč po levé straně a kolmou nahrávkou našel Došlého, ten pouze nastřelil brankáře Kellera. O dorážku se postaral střelec branky PETR MUŽÍK, který uklidil balón k levé tyči odkryté branky.
    33. Petr MUŽÍK - 3:0

36
    Dlouhý míč za obranu přečetl brankář domacích Lukáš Brych balón odklízí do bezpečí.

37
    Klidnější pasáž utkání pro oba celky.

38
    Po Hercově centru zakončoval akrobaticky Radek Šiler, ovšem pouze doprostřed branky, kde byl připravený Brych.

39
    Pár minut před koncem prvního poločasu Domažlice nikam s rozehrávkou nespěchají.

41
    Faulovaný na vlastní polovině byl Martin Čácha. Admira se pokusí vytvořit nějakou zajímavou příležitost.

43
    Admira kombinuje na vlastní polovině a hledá skulinku mezi blokem soupeře.

44
    Keller si stáhl Mužíkovo centr a pokoušel se o rychlou rozehrávku. Obrana domacích byla připravena a nedopustila změnu skóre.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45+1
    Petr Došlý byl faulován a jeden z posledních momentů prvního poločasu budou mít Domažlice.

45+1
    Petr Mužík poslal míč pouze na hlavu jednoho z obranců Admiry.

45+2

46

46
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Lauko, přichází Douděra.

47
    Koutecký na pravé straně podklouzl a balón mu utekl za autovou čáru.

48
    Velký závar před brankou Admiry nakonec skončil v brance. Fedak na pravé straně nacentroval a skvěle našel Dvořáka, který připravil tutovou šanci pro PETRA DOŠLÉHO, ten dnes vstřelil svoji druhou branku.
    48. Petr DOŠLÝ - 4:0

52
    Fotbal umí být i jednoduchý. Akce z výkopu Lukáše Brycha našla Dvořáka ten míč prodloužil za sebe na Jedličku. Jedlička míč hlavou našel PETRA DOŠLÉHO a ten završil dloubáček přes Kellera svůj dnešní hattrick.
    52. Petr DOŠLÝ - 5:0

55
    Admira má k dispozici zajímavou standartní situaci.

55
    Bohužel pro hosty centr nebyl vůbec přesný a od brány bude rozehrávat Brych.

57
    Další jednoduchá akce v podání Domažlic. Fedak nádherným přízemním centrem našel na zadní tyči Jedličku, ovšem Jedlička branku o malý kousek minul.

58
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice:
    ze hřiště odchází Koutecký, přichází Kunc.

58
    ze hřiště odchází Burýšek, přichází Kolář.

58
    ze hřiště odchází Venc, přichází Konejl.

59
    ze hřiště odchází Jedlička, přichází Zajíček.

59
    ze hřiště odchází Vais, přichází Fillo.

60
    Na půli hřiště budou vhazovat hosté.

61
    Konejl uklidňuje hru a míč vrací až dozadu na brankáře Kellera. Admira bude mít další šanci na ohrožení branky domácích.

63
    Keller teď zachránil svůj tým, po skvělé nahrávce Františka Dvořáka výborně Keller vyběhl a zneškodnil tuto akci.

64
    Velká smůla pro Admiru, která měla šanci po Záhalkově střele doprostřed branky.

65
    Hráči Domažlic se teď vůbec nerozumněli a nahrávka se dokutálela až na brankovou čáru. Odkop od branky pro Admiru.

66
    Miroslav Horák vybojoval pro svůj tým penaltu. Tu si vezme nejlepsší střelec Admiry Šiler.

67
    Mladý útočník svou penaltu poslal nad břevno a stav utkání se nám tedy nemění, 5:0 pro Domažlice.

69
    ze hřiště odchází Došlý, přichází Jáhn.

71
    Výbroná kombinace přes celé hřiště skončila až v pokutovém území pražské Admiry.

72
    Maritn Keller si nebude komplikovat život krátkou rozehrou a pošle dlouhý míč až na útočníky.

74
    Na zemi leží kapitán hostů Zahálka. Vypadá to, že bude brzy pokračovat v zápase.

75
    Fricovo centr z levé strany si našel Šiler, ale jeden z domažlických fotbalistů jeho hlavičku zblokoval na rohový kop.

77
    Faulu na půli hřište se dopustil útočník domácích Dvořák.

80
    Pasáž utkaní kde oba týmy svádějí hlavně souboje na půli hřiště.

81
    Svobodův dlouhý nákop přeletěl všechny a skončil až na druhé straně hřište za autovou čarou.

83
    Admira vybojoval standartní situaci a budou se snažit ohrozit Brychovo branku.

84
    ze hřiště odchází Dvořák, přichází Černý.

84
    ze hřiště odchází Fedak, přichází Teršl.

86
    Brych včas vyběhl ze své branky a znemožníl Admiře pokus o zajímavý útok.

87
    Hercovo centr nebyl vůbec přesný a proto taky skončil v rukavích Brycha.

89
    Pár minut před koncem utkání Černý vyslal po pravé straně volného Zajíčka, kterého až v pokutovém území dobrým zákrokem zastavil až David Konejl.