Přepeře – Ml. Boleslav B 1:5 (kon.) | Č. Lípa – Chlumec n/C 0:3 (kon.) | Brozany – Kolín 4:2 (kon.)
Velvary – Hr. Králové B 3:1 (kon.) | Zápy – Jablonec B 2:0 (kon.)
FK Arsenal Česká Lípa
0:3 (0:1)
FK Chlumec nad Cidlinou
Sobota 11.11.2023, 14:00 • Městský stadion, Česká Lípa • Česká fotbalová liga (B) • 15. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (15:54:57)

Dnešní utkání je u konce. Hostující Chlumec nad Cidlinou vítězí v České Lípě vysoko 3:0. Vítěznou branku zápasu dal už v první minutě Tomáš Bastin, po pauze se pak střelecky prosadili i Havel s Kneifelem. Podzimní část soutěže tak Chlumec zakončí na páté příčce, Česká Lípa je až jedenáctá.

90+2

90+2
    Dlouhý nákop České Lípy skončil u brankáře Ordelta, který je tak znovu o něco blíže čistému kontu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Zbytečná žlutá karta za zdržování pro hostujícího brankáře Ordelta.

88
    Domácí tým se ještě snaží o čestnou branku, ale i další centr z pravé strany si stáhl do svých rukavic Ordelt.

87
    Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou:
    ze hřiště odchází Vaníček, přichází Hrubý,
    ze hřiště odchází Slavík, přichází Weis.

85
    Žlutá karta pro tým FK Arsenal Česká Lípa (Šimon).

84
    Exekuci si vzal na starost Ondřej Vaníček, ale jeho centr do vápna Chlumci nic zásadního nepřinesl.

83
    Hosté jsou na polovině soupeře, což jim vzhledem ke stavu skóre náramně vyhovuje. Nyní budou zahrávat další rohový kop.

82
    ze hřiště odchází Kejř, přichází Kopáč.
    80. KNEIFEL - 0:3

80
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku! Deset minut před koncem zápasu je pravděpodobně hotovo! JONÁŠ KNEIFEL totiž dostal parádní nahrávku až do kuchyně a v klidu zakončil k tyči. Král byl znovu bezmocný.
    80. Šimonův přímý kop

80
    Šimon nacentroval do vápna, našel však pouze hostující obránce, kteří míč odvrátili.

79
    Další faul hostů, tentokrát před pokutovým územím, zajímavý přímý kop zahraje Matěj Šimon.

78
    Žlutá karta pro tým FK Chlumec nad Cidlinou (Řezníček).

77
    Těžkou malou domů dostal domácí brankář Král. Zvládl to ovšem s přehledem a dopředu může jít jeho tým.

76
    Střídání v týmu FK Arsenal Česká Lípa:
    ze hřiště odchází Brejcha, přichází Černý.

76
    Hostující brankář Ordelt zdržuje s rozehrávkou, čímž dráždí domácí fandy. Rozhodčí Fencl je ovšem klidný.

75
    Matěj Vít od rohového praporku centroval na střed pokutového území, kde ale našel jen hráče soupeře.

74
    Roh pro Českou Lípu z pravé strany hřiště.

73
    Nepřesné zakončení hostujícího Bastina končí vedle českolipské branky. Rozehrávat tak bude Král.

71
    Domácí už se radovali ze snížení, když osamocený Šimon z malého vápna poslal míč do odkryté branky. Rozhodčí ho ale spatřil v ofsajdu.

70
    Spousta ostrých zákroků na obou stranách pokračuje. Tentokrát fauloval Filip.

68
    ze hřiště odchází Labík, přichází Kneifel.

66
    ze hřiště odchází Kazda, přichází Kaňkovský,
    ze hřiště odchází Beránek, přichází Bulejko.
    64. Přímý kop Kejře

64
    Zajímavý přímý kop zpoza vápna měli k dispozici hosté. Kejř zamířil zajímavě přes zeď na první tyčku. Král ho ale vychytal.

63
    Žlutá karta pro tým FK Arsenal Česká Lípa (Filip).

62
    Žlutá karta pro tým FK Arsenal Česká Lípa (Vít).

61
    Marek Kejř nacentroval na první tyčku, kde Havel hlavičkoval jen nad branku svého soupeře.

60
    Po hodině hry tu máme další roh pro hostující výběr.

Dnešní utkání sleduje 350 diváků.

59
    Žlutá karta pro tým FK Arsenal Česká Lípa (Ješeta).

58
    Domácí hráči Arsenalu jsou i nadále aktivnější. Šimonův centr z pravé strany však nikoho v modrém dresu nenašel.

56
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku! Hosté vedou již o dvě branky. Centr z přímého kopu vyrazil Král jen do chumlu před sebou, kde se nejlépe zorientoval JAKUB HAVEL a poslal míč do odkryté branky.

56
    Kazda tvrdě sestřelil u lajny Vaníčka. Ten se ještě zvedá z hrací plochy, rozhodčí i nadále neuděluje karty.

55
    Míč si postavil Kejř a nacentroval na přední tyčku. Přímo na hlavu jednoho z domácích beků.

54
    Roh pro hostující Chlumec.

53
    Snad poprvé ve druhé půli se dostali hosté na útočnou polovinu. Jeho pobyt ale skončil díky ofsajdu Bastina.

52
    Z větší dálky zkusil vypálit jeden z domácích záložníků. Míč však skončil daleko od klece Ordelta.

51
    Rozehrávky se chopil tradičně Vít, jeho centr však našel jen rukavice hostujícího strážce branky.

50
    Faul na domácího Šimona, přímý kop pro českolipský Arsenal.

49
    Domácí jsou ve druhé půli rozhodně aktivnější, brankář Ordelt ale práci moc nemá.

47
    Domácí obsadili polovinu soupeře a z pravé strany centroval Šimon do rukavic Ordelta.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:04.

Úvodních pětačtyřicet minut je za námi. Do kabin jdou spokojenější hostující hráči, které poslal do vedení už v první minutě Tomáš Bastin, když se skvěle zorientoval v pokutovém území a umístil nahrávku z levé strany do sítě. Oba týmy nadále pokračovaly v bojovném a vyrovnaném výkonu. Uvidíme, co nám nabídne druhá polovina dnešního střetnutí.

45+1

45
    První půle se dohrává na polovině Chlumce, domácí se ale nemohou dostat do ideální střelecké pozice.

44
    Domácí přistoupili k rozehrávce na krátko, akce však skončila ofsajdem.

43
    Na druhé straně se bude kopat rohový kop.

42
    Zajímavou standardní situaci měli k dispozici hosté. Míč si na střed hřiště vzal Kejř, ale jeho přímé ohrožení branky lapil Král.

41
    Bastin se znovu řítil sám na brankáře Krále, ale i tentokrát ho rozhodčí viděl v ofsajdové pozici.

40
    Z pravé strany hřiště centroval do pokutového území střídající Ješeta. Jeden z jeho prvních kontaktů s míčem však úspěchem nedopadl.

38
    Po dlouhém autu se ve vápně dostal k zakončení znovu Halbich. Mířil ovšem pouze do rukavic brankáře Ordelta.

37
    Za obranu soupeři si naběhl domácí útočník Halbich, později ale byl vytlačen mimo střeleckou pozici.

36
    Pokračuje bitva o střed hrací plochy, do konce poločasu zbývá něco málo přes deset minut.

35
    Odražený míč si na levé straně hřiště našel Vojtěch Řezníček a okamžitě centroval do vápna. Tam ale našel jen chumel modrých dresů, jež jeho snahu zhatil.

34
    Marek Kejř si připravil míč u praporku, ale nacentroval pouze na první tyčku k soupeři.

33
    Rohový kop pro hosty z Chlumce.

32
    Máme za sebou víc než půlhodinu hry. Hosté stále vedou 1:0 díky trefě Tomáše Bastina z první minuty zápasu. Utkání je však poměrně vyrovnané.

31
    Na druhé straně se do zajímavé pozice dostal Halbich, který z úhlu pálil jen kousek vedle chlumecké branky.

30
    Tomáš Labík dostal míč do parádní pozice před branku soupeře. Hostující šestka ale trefila pouze parádně vyběhnutého brankáře Krále, rozhodčí navíc odmával ofsajd.

28
    ze hřiště odchází Baláž, přichází Ješeta.

27
    Přímý kop následně rozehrával Matěj Vít, jeho centr do pokutového území však hostující obrana s klidem odvrátila.

26
    Hodně ostrý zákrok předvedl kousek za vápnem hostující Havel, který může být rád, že za tento skluz neobdržel žlutou kartu.

25
    Díky špatné domácí rozehrávce mohli jít hosté z Chlumce tři do dvou, ale Václav Penc parádně zachytil nahrávku a celou akci zneškodnil.

24
    Standardní situaci z hloubi pole rozehrával hostující Kejř, jehož pas do do vápna si dokonale našel brankář Král.

23
    Matěj Šimon dostal míč do solidní pozice na pravé straně pokutového území, ale jeho okamžitý centr našel pouze nohu soupeře.

21
    Jakub Slavík příliš důrazný v souboji s domácím stoperem Filipem a rozhodčí mu píská faul.

20
    Další domácí roh rozehrával Matěj Vít, jehož centr našel na středu vápna Jana Filipa, ale jeho pohotová hlavička mířila kousek vedle chlumecké branky.

19
    Pavel Baláž si šikovně píchl míč na středu hřiště a vybojoval faul na svoji osobu. Na trávníku se už začínají objevovat první emoce.

17
    Trochu volného prostoru dostal na levé straně hřiště Labík a okamžitě centroval do vápna, kde však nenašel nikoho v bílých dresech.

15
    Labík kroutil centr od praporku na zadní tyč, kde však jeden z jeho spoluhráčů nedokázal vyhrát hlavičkový souboj.

14
    První rohový kop pro Chlumec nad Cidlinou.

13
    Hosté jsou nastěhovaní na útočné polovině hřiště, k vážnějšímu ohrožení branky Krále se ale zatím nedostali.

12
    Centr od rohového praporku se Arsenalu příliš nepovedl a Chlumec se snadno osvobozuje.

11
    Rohový kop pro domácí barvy.

11
    Domácí se snažili dostat dopředu nákopem po pravé straně. Duchapřítomný Řezníček však nahrávku zakopl do autu.

10
    Ofsajd se píská i na druhé straně hřiště. U pravé lajny v něm byl zachycen střelec prvního gólu Bastin.
    8. Neuznaný gól domácích

8
    Domácí už se chvilku radovali z vyrovnávací branky, když si na pas z hloubky hřiště naběhl David Halbich a překonal vyběhnutého Ordelta. Rozhodčí ale okamžitě signalizoval ofsajd a branka neplatí.

6
    Hosté se pokusili o dlouhý nákop na hrot útoku pro Bastina. Král však dobře vyběhl a nebezpečí zamezil.

4
    Řada soubojů na středu hřiště pokračuje. V utkání jsou zatím o něco aktivnější hosté.

3
    Až příliš aktivní Matyáš Kazda na středu hřiště fauloval Labíka a hosté tak zůstanou na míči.

2
    Lípa se okamžitě snažila odpovědět, ale centr z pravé strany hřiště adresáta nenašel.

1
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku! To bylo rychlé. Hned v první minutě jdou hosté do vedení. Pas z levé strany pokutového území si v malém vápně našel TOMÁŠ BASTIN a pohotovým zakončením překonal bezmocného brankáře Krále v domácí kleci.

1

FK Arsenal Česká Lípa: Král – Penc, Vít, Kazda, Baláž, Hajdo, Filip (C), Halbich, Brejcha, Šimon, Beránek
    Náhradníci: Kadlec, Pajkrt, Bulejko, Ješeta, Černý, Kaňkovský, Žižka
    Trenér: Pavel Hradiský

FK Chlumec nad Cidlinou: Ordelt – Veselka (C), Havel, Krčál, Řezníček – Slavík, Vaníček, Doležal, Labík, Kejř – Bastin
    Náhradníci: Weis, Kneifel, Kopáč, Hrubý, Brát, Ráliš, Čáp
    Trenér: Tomáš Hrabík

Rozhodčí: Fencl – Pálek, Kříž.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.