Rayo Vallecano – Girona 1:2 (kon.) | Almería – Real Sociedad 1:3 (kon.) | Granada – Getafe 1:1 (kon.)
Osasuna – Las Palmas 1:1 (kon.) | Real Madrid – Valencia 5:1 (kon.)
CA Osasuna
1:1 (0:0)
UD Las Palmas
Sobota 11.11.2023, 18:30 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španělská LaLiga • 13. kolo

73
    Osasuna právě vstřelila branku!
    Avšak o tři minuty později je v Pamploně vyrovnáno! Na centr z pravé stran, který do vápna adresoval Jon Moncayola, si naběhl ANTE BUDIMIR a svou hlavičkou nedal brankáři Vallesovi šanci! Asistence: Jon Moncayola.

70
    Las Palmas právě vstřelilo branku!
    Hosté se jako blesk z čistého nebe dostávají do vedení! Javier Muñoz si převzal míč na půli hřiště a přihrál jej na ALBERTA MOLEIRA, který si před šestnáctkou udělal kličku obránci a poté nechytatelně zavěsil! Španělský fotbalista střílí svou první branku v sezoně. Asistence: Javier Muñoz.