Arménie – Wales 1:1 (kon.) | Lotyšsko – Chorvatsko 0:2 (kon.) | Bělorusko – Andorra 1:0 (kon.)
Nizozemsko – Irsko 1:0 (kon.) | Francie – Gibraltar 14:0 (kon.) | Izrael – Rumunsko 1:2 (kon.)
Švýcarsko – Kosovo 1:1 (kon.)
Lotyšsko
0:2 (0:2)
Chorvatsko
Sobota 18.11.2023, 18:00 • Skonto stadions, Riga • Kvalifikace ME • Skupina D

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 0:6. Střely mimo: 1:7. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:8. (20:01:37)

Máme za sebou utkání kvalifikace ME, ve kterém domácí Lotyšsko podlehlo Chorvatsku 2:0.
    V minutě 7. se prosadil Majer po skvělé práci Ivanušce. V minutě 16. bylo skóre 2:0, když se prosadil Kramarić.
    Ve 2. poločase byl fotbal bez šancí, tu jedinou měl v nastavení Pašalić, ale trefil jen tyč. Skóre tak zůstalo 2:0.

90+3

90+2
    Domácí budou mít k dispozici poslední šanci v podobě rohového kopu.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+1
    Pašalić měl obrovskou možnost, když utekl domácí obraně a překonal brankáře Ozolse, ale trefil jen tyč, od které se míč odrazil mimo.

89
    Střídání v týmu Lotyšsko:
    ze hřiště odchází Alvis Jaunzems, přichází Dmitrijs Zelenkovs,
    ze hřiště odchází Eduards Dašķevičs, přichází Raivis Jurkovskis.

88
    Dpmácí budou zahrávat roh.

87
    Chorvati nikam nespěchají a kombinují s míčem na vlastní polovině.

86
    Střídání v týmu Chorvatsko:
    ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Martin Baturina.

85
    Ikaunieks se snažil něco vymyslet ale jeho plány ztroskotali na pozorném Gvardiolovi.

83
    ze hřiště odchází Roberts Uldriķis, přichází Raimonds Krollis.

82
    Zakončení Majera bylo velmi akrobatické a výsledek tomu odpovídal. Míč skončil na přilehlém parkovišti.

81
    Hráči Chorvatska se již nikam neženou a jen si tak ťukají míč ze strany na stranu.

80
    ze hřiště odchází Andrej Kramarić, přichází Marco Pašalić.

78
    Pašalič se snažil projít do vápna Lotyšska, ale neuspěl na Savalnieksovi. Dobrá práce zadáka domácích.

76
    Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl Majer.

74
    Majerova individuální akce skončila fiaskem. S míčem vyšel až do zámezí.

72
    Pašaličova střela byla velmi nebezpečná. Brankář Ozols s ní měl problémy, ale nakonec ji vyrazil.