Arménie – Wales 1:1 (kon.) | Lotyšsko – Chorvatsko 0:2 (kon.) | Bělorusko – Andorra 1:0 (kon.)
Nizozemsko – Irsko 1:0 (kon.) | Francie – Gibraltar 14:0 (kon.) | Izrael – Rumunsko 1:2 (kon.)
Švýcarsko – Kosovo 1:1 (kon.)
Izrael
1:2 (1:1)
Rumunsko
Sobota 18.11.2023, 20:45Kvalifikace ME • Skupina I

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (22:47:27)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 9:8. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:11.

Je konec! Rumunsko přidalo ve druhém poločase ještě jednu branku a zajišťuje si postup na EURO! Ve třiašedesáté minutě se prosadil Ianis Hagi, který prostřelil brankáře na přední tyč. Hosté mohli ještě přidat jednu branku, Valentin Mihăilă ovšem ve vyložené šanci selhal. Navíc právě tento hráč dostal v 85. minutě červenou kartu za skluz přesně na kotník soupeře. Izraelci se ale už do žádné větší příležitosti nedostali a dnešní potřebné body nezískali.

90+6

90+5
    Rumuni se během několika okamžiků dostali na drhuji stranu do hodně otevřené obrany. Sean Goldberg ale do jeho rány strčil nohy a pokus mu zblokoval.

90+4
    Idan Gorno se po souboji ve vápně dostal k pokusu, který navíc byl ještě tečován jedním ze soupeřů. Horațiu Moldovan ovšem byl na zemi u tyče včas!

90+3
    Oscar Gloukh se dostal k další střele, je to jeden z nejaktivnějších hráčů na domácí straně. Jeho pokus byl ovšem sražený jenom na rohový kop zleva.

90+2
    Rumunsko podrželo chvilku míč na útočné polovině, čímž samozřejmě ušetřilo cenné vteřinky. Naopak Izraelci už mají málo času, který se jim ještě zkracuje.

90+1
    Žlutá karta pro tým Izrael (Eran Zahavi).

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

89
    Dor Peretz se tentokrát dostala ke střele, to je najednou střeleckých pozic na domácí straně. Jeho hlavička ze záklonu se ale mezi tři tyče nakonec nevešla.

88
    Tai Baribo je od svého přechodu na hřiště hodně vidět, ať už v drobném či špatném světle. Tentokrát pálil, ovšem jeho pokus byl sražen na rohový kop.

87
    Střídání v týmu Rumunsko:
    ze hřiště odchází Marin, přichází Alexandru Cicâldău,
    ze hřiště odchází Nicolae Stanciu, přichází Adrian Rus.

86
    Izrael bude muset vrhnout všechny své síly rozhodně do útoku. Mají poslední šanci, přece jen musí dát rovnou dvě branky... Povede se jim to ještě?
    85. Červená karta

85
    Tak nakonec tu možná budeme mít drama! Dor Turgeman si to zamířil s míčem na střed hřiště, když ho přímo do kotníku na stejnou nohu trefil Valentin Mihăilă, který od hlavního sudího vidí rov noc červenou kartu! Důležité je, že domácí hráč je po krátkém ošetření v pořádku.