Chomutov – Příbram 5:1 (kon.) | Kopřivnice – Havířov 4:3 (3:1 po s.n.) | Nový Jičín – Šumperk 0:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 1:2 (kon.) | SHKM Hodonín – Vyškov 3:2 (po pr.) | Vel. Meziříčí – Žďár n/S 6:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Technika Brno 6:1 (kon.) | Benátky n/J – Vrchlabí 1:3 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 2:5 (kon.)
Tábor – Kobra 6:1 (kon.) | Písek – Mostečtí Lvi 4:6 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Děčín 1:2 (kon.)
Řisuty – Cheb 4:5 (0:3 po s.n.)
SHKM Baník Hodonín
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
Hokej Vyškov
Středa 29.11.2023, 18:00 • Hodonín, ZS Václava Nedomanského • 2. liga skupina Východ • 19. kolo

Je konec. SHKM Baník Hodonín doma v 19. kole porazil tým Hokej Vyškov poměrem 3:2 v prodloužení. Bonusový bod zajistil Baníku svým gólem po pěkné souhře Vojtěch Dobiáš. Dva body tedy zůstávají na jihu Moravy. (20:18:17)

62:34 Vojtěch DOBIÁŠ - 3:2

62:34
    Baník právě vstřelil branku!
    Bonusový bod bere v prodloužení domácí Baník.
    VOJTĚCH DOBIÁŠ si objel branku Vyškova a našel na levé straně Jiřího Karafiáta, ten mu puk rychle vrátil a první jmenovaný nadvakrát procpal puk do branky Vyškova, 3:2. Asistence: Jiří Karafiát a Tadeáš Talafa.

62:18
    Adam Studený (Vyškov) trefil jenom hokejku obránce.

61:59
    Vojtěch Dobiáš (SHKM Hodonín) ztratil puk a domácí se musí vracet.

61:40
    Baník vyhrál buly ve vlastní třetině, ale nikam nespěchá.

61:30
    Adam Popelka (Vyškov) dostal nabito na pravý kruhu, ale jeho forhend skončil jenom v lapačce ležícího Pitáka.

61:03
    Tomáš Komínek (Vyškov) selhal z levé strany. Baník šel do brejku, ale Matěj Mach nezakončil přesně.

60:34
    Matěj Sebera (Vyškov) je na puku za brankou Hodonína, ale nikam nespěchá.

60:18
    Vyškov vyhrál buly a Tomáš Komínek to zkusil nepřesně z pravého kruhu.

60:01

Dnešní utkání sleduje 872 diváků.

SHKM Baník Hodonín hraje doma v 19. kole s týmem Hokej Vyškov nerozhodně po třech třetinách. Jdeme do prodloužení.

60:00

59:40
    Jiří Karafiát (SHKM Hodonín) trefil z mezikruží jenom nohu obránce.

59:22
    Dominik Piták poslal puk po vyhození hostů za svou branku.

59:05
    Tadeáš Talafa (SHKM Hodonín) z vrcholu kruhu trefil jenom ochrannou síť za brankou Dominika Šarmana.

58:52
    Adam Popelka (Vyškov) to zkoušel na teč, ale jeho kolega upadl.

58:37
    Tomáš Komínek (Vyškov) nahodil touš do pásma Baníku a šel střídat. Vyškov poté z dálky vyzkoušel pozornost Pitáka.

58:16
    Vyškov v tísni poslal touš na zakázané uvolnění.

57:59
    Domácí to sehráli až do kuchyně, jenže poslední hráč ve slotu nečekal přihrávku zpoza branky.

57:37
    David Rauš (SHKM Hodonín) pálil od modré forhendem a brankáři hostů puk vypadl z lapačky. Jenže nikdo v hornických barvách se k zakončení nedostal.

57:16
    Dominik Šarman (Vyškov) dostal puk do své lapačky. Baník má alespoň buly ve třetině Vyškova.

56:44
    Jeden z hostů zůstal ležet za brankou Vyškova v rohu kluziště. Hra je přerušena.

56:28
    Luka Zorko (SHKM Hodonín) se rozjel na modrou a nahodil přes trojici hostů touš do pásma. Jenže tam se Baník neudržel.

55:48
    Baník při pokusu o rychlý brejk byl nachytán v ofsajdu.

55:29
    Tomáš Komínek objel branku, ale puk na pravý kruh, kde byl volný hráč Vyškova, neprocpal.

54:55
    Adam Laciga (SHKM Hodonín) nedostal touš na zadní tyčku, kde měl volného kolegu v útoku. Vyškov jde útočit.

54:48
    Adam Laciga (SHKM Hodonín) byl najetý, ale přihrávku nedostal. Jeho kolega nechal touš na zadním mantinelu za sebou.

54:02
    Lehké emoce po zákroku Pitáka, ale zůstalo jenom u slov.

53:44
    Vyškov je pokropen živou vodou a pobývá v pásmu Hodonína.
    52:34 Matěj SEBERA - 2:2

52:34
    Vyškov právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají po pěkné souhře.
    Lehečka poslal touš do slotu, tam byl MATĚJ SEBERA, který expresně forhendem poslal puk do odkryté části branky Pitáka, 2:2. Asistence: Jakub Lehečka a Tomáš Komínek.

52:28
    Tomáš Komínek (Vyškov) ukázal rychlé nohy, ale jeho pokus z pravého kruhu byl nepřesný.

51:44
    Jiří Karafiát (SHKM Hodonín) poslal puk na levou stranu, ale jeho kolega trefil z kruhu jenom beton gólmana hostů.

51:28
    Hosté pobyli v pásmu Hodonína dvacet vteřin, ale jejich snažení zastavila přihrávka rukou.

50:57
    Vlastimil Hefka (Vyškov) přišel o puk na pravé straně.

50:38
    Jeden z domácích útočníků skončil na ledě za brankou Vyškova, ale hra pokračuje.

50:25
    Dominik Piták (SHKM Hodonín) dostal puk do svého držení hned po buly.

50:21
    Tomáš Komínek (Vyškov) byl sám na pravé straně u modré, tak to zkusil příklepem. Jenže Piták na jeho pokus viděl a dostal jej do své lapačky.

49:59
    David Štefka (Vyškov) zastavil tělem na pravé straně brejk Baníku.

49:37
    Matěj Mach (SHKM Hodonín) byl sám ve slotu, ale touš se mu zapletl mezi nohama.

49:20
    Matěj Mach (SHKM Hodonín) ujel po levé straně, ale trefil jenom nohu obránce Vyškova.

49:02
    Postavení útočícího hráče Baníku v brankovišti. Hra se vrací do střední třetiny.

48:50
    Tadeáš Talafa (SHKM Hodonín) zastavil brejk hostů a málem se dostal na zadní tyčce k zakončení.

48:18
    Vyškov dostal nakonec touš z pásma a Dominik Piták si připsal zákrok po střele z osy hřiště.

47:55
    Hraje se na mantinelu za brankou Vyškova už dvacet vteřin.

47:09
    Filip Weintritt (SHKM Hodonín) netrefil od modré nahozením branku hostů.

46:55
    Tomáš Sedláček (SHKM Hodonín) od modré trefil jenom vyrážečku gólmana Vyškova.

46:37
    Tomáš Komínek (Vyškov) ujel po pravé straně a zkusil to forhendem. Jenže mezi betony Pitáka už nebylo žádné místo.

45:55
    Dominik Šarman (Vyškov) si připsal v krátkém čase dva zákroky. Vyškov jde na útočný výlet.

44:55
    Hra na osm útočníků si začíná vybírat daň. Baník má nyní dominuje v pásmu hostů.

44:28
    Dominik Šarman (Vyškov) předvedl tygří skok k levé tyčce.

43:55
    Filip Weintritt (SHKM Hodonín) ujel po levé straně, ale jeho kolega byl ve slotu zablokován.

43:30
    Dominik Piták (SHKM Hodonín) se jen ohlédl po střele od modré. Ta ale byla velice nepřesná.

43:09
    Je tady další icing Vyškova.

42:58
    Dominik Šarman (Vyškov) kryl jistě střelu od modré po buly.

42:48
    Vyškov při pokusu o rychlý brejk na levé straně zahrál na icing.

42:20
    Obránce Vyškova zablokoval střelu Baníku na levém kruhu.

42:00
    Dominik Piták (SHKM Hodonín) zastavil puk za brankou Baníku po nepřesné přihrávce Vyškova.

41:27
    Puk je za brankou Vyškova, oba celky střídají.

40:49
    Dominik Piták (SHKM Hodonín) dostal do své lapačky nahození z dálky.

40:27
    David Štefka (Vyškov) ztratil puk na modré, ale hned své zaváhání napravil.

40:01

SHKM Baník Hodonín vede po druhém dějství nad týmem Hokej Vyškov 2:1. Baník šel do vedení v 9. minutě, to se prosadil Filip Weintritt. Jenže Vyškov srovnal ve 13. minutě Adamem Popelkou. Ve druhé třetině to vypadalo, že se bude hrát bez branek. Jenže vedení Baníku zajistil 40 vteřin před jejím koncem po pěkné souhře Jiří Karafiát. Třetí dějství začne v 19:36.

40:00

39:55
    Ofsajd zatavil pokus Hodonína na pravé straně.
    39:20 Jiří KARAFIÁT - 2:1

39:20
    Domácí jdou v závěru druhého dějství do vedení po pěkné souhře.
    Vojtěch Dobiáš se dostal na pravý kruh a pak poslal po ledě přihrávku na druhou stranu. Tam byl JIŘÍ KARAFIÁT, který poslal z první touš do odkryté části branky, 2:1. Asistence:Vojtěch Dobiáš a Tadeáš Talafa.

38:55
    Tomáš Žižka (Vyškov) našel od modré jenom vyrážečku Pitáka.

38:41
    Vojtěch Krejčiřík (Vyškov) ztratil pásmo pro hosty a Baník je v plném počtu.

38:05
    Baník se osvobozuje v oslabení jednoduchým vyhozením.

37:39
    Matěj Sebera (Vyškov) si řekl o puk ve slotu, ten také přišel. Jenže jeho střela z první skončila nad brankou Baníku.

37:19
    Icing zastavil pokus Baníku o rychlý brejk. Hra se vrací před Pitáka.

36:58
    Dominik Šarman (Vyškov) si poradil z nájezdem po levé straně. Puk je za brankou Vyškova.

36:45
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

36:39
    Vyloučení v týmu SHKM Baník Hodonín:
    Adam Bachánek – 2 min., hákování.

Je tady další vyloučení pro domácího hráče a lavička Baníku se zlobí.

36:22
    Tadeáš Talafa (SHKM Hodonín) na modré netrefil touš příklepem čistě a Vyškov dostal touš za branku Pitáka.

35:58
    Vlastimil Hefka (Vyškov) zastavil bekhendem na vlastní modré brejku Hodonína.

35:34
    Vyloučení v týmu Hokej Vyškov:
    Jan Dluhoš – 2 min., podrážení.

Jeden z hostů se provinil podrážením na mantinelu ve vlastním obranném pásmu. Bude se vylučovat.

35:18
    Jeden z hostů zůstal ležet na modré a domácí se opět osvobodili.

34:58
    Matěj Sebera (Vyškov) bídně nahrál na pravé straně, Baník se opět osvobodil.

34:41
    Rychlý brejk Hodonína do otevřené obrany zastavil ofsajd.

34:20
    Adam Bachánek (SHKM Hodonín) si najel na zadní tyčku, ale puk dostal jenom na dlouhou hůl.

34:08
    Michal Janeček (Vyškov) se rozjel po levé straně, ale touš dostal jenom do špeku.

33:37
    Baník se opět osvobozuje jednoduchým vyhozením.

33:22
    David Štefka (Vyškov) od modré trefil jenom levý beton gólmana Pitáka,

32:52
    Baník dobře napadá před brankou Vyškova.

32:36
    Matěj Mach (SHKM Hodonín) dostal přihrávku do jízdy, byl před dvěma hráči Vyškova, ale jeho blafák se mu nepovedl.

32:18
    Baník se opět v oslabení osvobodil.

31:58
    Domácí dobře tahají v oslabení čas, nyní se dostali před branku Vyškova.

31:34
    Domácí lavička i fanoušci s trestem nesouhlasí.

31:34
    Filip Weintritt – 2 min., sekání + 2 min., napadení.

Jsou tady emoce, bude se po zákroku u střídačky vylučovat na straně Baníku.

31:25
    Matěj Sebera (Vyškov) si najel na osu, ale jeho forhend byl nepřesný.

31:20
    Dominik Hohl (Vyškov) dvakrát podržel pásmo pro hosty, ale napotřetí se mu to už nepovedlo.

30:58
    Puk se dotkl hráčské lavičky, hra je přerušena.

30:18
    David Štefka (Vyškov) hrál v jasném ofsajdu, ruka byla nahoře už pět vteřin. Hra se vrací před gólmana hostů.

29:54
    David Štefka (Vyškov) nahodil puk do pásma, ale Vyškov se v něm nedokázal udržet.

29:39
    Dominik Šarman (Vyškov) lapačkou ukončil působení první trojice Hodonína v pásmu hostů.

29:17
    Vojtěch Dobiáš (SHKM Hodonín) si najel na pravý kruh, ale jeho kolega přišel o touš.

28:29
    Jeden z hostů inkasoval na levém kruhu pumelici do ruky.

28:18
    Vojtěch Dobiáš (SHKM Hodonín) si najel na levý kruh, ale puk mu ustřelil obránce hostů.

27:58
    Jan Štědrý (SHKM Hodonín) na pravé straně podrazil protihráče, ale rozhodčí byl otočený na opačnou stranu.

27:10
    David Štefka (Vyškov) si najel po levé straně, ale neobhodil si obránce Hodonína.

26:58
    Vyškov pobyl v pásmu Baníku skoro dvacet vteřin, ale bylo to bez střely na branku.

26:27
    David Štefka (Vyškov) si nalej z levé strany na osu, ale z mezikruží trefil jenom střed branky Hodonína.

25:28
    Baník to zkusil po pravé straně, ale ztroskotal na delším mantinelu.

24:57
    Luka Zorko (SHKM Hodonín) byl volný v mezikruží, gólman hostů byl už v rohu. Jenže na poslední chvíli mu sebral touš obránce Vyškova.

24:21
    Hosté přišli po dvaceti vteřinách o pásmo, ale Baníku se brejk vůbec nepovedl.

23:51
    Vyškov je velmi aktivní ve druhé periodě. Dominik Piták (SHKM Hodonín) musel přerušit hru po nájezdu z levé strany.

23:28
    Matěj Tomajko (Vyškov) si to rovnal na střelu, ale jeho kolega si raději nahel za branku Baníku.

22:55
    Jakub Lehečka (Vyškov) se rozjel na vlastní modré, vyměnil si touš se spoluhráčem, který mu jej před brankou Baníku vrátil. Jenže bekhendové zakončení Lehečky zblízka trefilo jenom beton gólmana Pitáka.

22:18
    Matěj Sebera (Vyškov) číhal na zadní tyčce, ale puk se k němu nedostal. Hosté jsou ale stále na puku v pásmu Baníku.

21:58
    Dominik Šarman (Vyškov) vytěsnil betonem bekhendový pokus z mezikruží. Baník je aktuálně na puku za brankou Vyškova.

21:33
    Dominik Šarman (Vyškov) byl trefen pokusem od modré.

21:22
    Dominik Šarman (Vyškov) dostal do své lapačky nahození, po kterém se natahoval útočník Baníku.

21:10
    Ofsajd zastavil útočné snažení Baníku na levé straně kluziště.

21:04
    Dominik Piták (SHKM Hodonín) lapil do své lapačky nahození od modré.

20:58
    Baník v tísni zahrál na zakázané uvolnění.

20:28
    Dominik Piták (SHKM Hodonín) nevěděl, kde má po nahození z pravé strany puk. Jenže Vojtěch Krejčiřík se na něj včas nedostal. Ten se mezitím doklouzal do rohu.

20:01

SHKM Baník Hodonín hraje po první dvacetiminutovce s týmem Hokej Vyškov nerozhodně, 1:1. Baník šel do vedení v 9. minutě, to se prosadil Filip Weintritt. Jenže Vyškov srovnal ve 13. minutě Adamem Popelkou. Druhá perioda začne v 18:48.

20:00

19:37
    Vlastimil Hefka (Vyškov) byl lehce podražen, ale tady se vylučovat nebude.

19:18
    Na ledě byl sražen jeden z domácích, ale hra pokračuje bez trestu.

18:59
    Chyba rozhodčího, bude se vhazovat na polovině ledové plochy.

18:54
    Dominik Šarman (Vyškov) si našel lapačkou puk od modré. Baník má alespoň buly ve třetině Vyškova.

18:28
    Filip Weintritt (SHKM Hodonín) poslal puk na modrou, ale jeho kolega našel jenom nohu obránce Vyškova.

17:59
    Jan Dluhoš (Vyškov) dostal od krátkého mantinelu touš mezi kruhy, ale jeho přízemní forhendový pokus lapil gólman Baníku.

17:29
    Adam Laciga (SHKM Hodonín) si najel po levé straně, ale puk dostal od obránce jenom do špeku.

16:58
    Luka Zorko (SHKM Hodonín) to zkusil forhendem z dálky, ale minul jenom zařízení.

16:39
    Ofsajd zastavil útočné snažení Hodonína.

16:28
    Adam Studený (Vyškov) si najel na vrchol pravého kruhu, ale jeho forhend skončil po teči na ochranné síti.

15:57
    Matěj Novák (SHKM Hodonín) nahodil touš do pásma hostů a jel střídat.

15:18
    Adam Popelka (Vyškov) si sjel před branku Hodonína, ale na pravé straně se střelec poslední branky nedostal k zakončení.

15:08
    Pokus hostů o rychlý brejk skončil jenom na zakázaném uvolnění.

14:58
    Tadeáš Talafa (SHKM Hodonín) to zkusil od modré, ale jeho forhend byl jenom tečován do ochranné sítě.

14:23
    Matěj Tomajko (Vyškov) se dostal k teči na pravé straně, ale touš si rychle sebral po svou lapačku gólman Baníku.

13:58
    Dominik Piták (SHKM Hodonín) raději přerušil hru před najíždějící dvojicí hráčů Vyškova.

13:18
    Dominik Šarman (Vyškov) už ležel na ledě, ale Baník nedokázal zvednout puk.
    12:34 Adam POPELKA - 1:1

12:34
    Vyškov ale rychle srovnává stav.
    Vojtěch Krejčiřík poslal puk na ADAMA POPELKU, ten si objel branku a dostal se až do střelecké pozice. Na pravé straně asi dva metry od brankoviště se odhodlal ke střele forhendem a poslal to do rohu branky, 1:1. Asistence: Vojtěch Krejčiřík a Jan Holemý.

12:00
    Baník poslal touš v tísni do třetiny hostů. Vyškov se pak při pokusu o brejk dopustil zakázaného uvolnění.

11:25
    Oba týmy si vyměnily puk ve střední třetině, ale bylo to bez střely na branku.

10:55
    David Štefka (Vyškov) dobře bojoval před brankou Pitáka, ale k dorážce se nedostal.

10:48
    Dominik Piták (SHKM Hodonín) si pohlídal střelu z levého kruhu. Oba celky střídají.

10:29
    Matěj Sebera (Vyškov) ztratil touš na pravé straně. Baník jel do brejku, ale Vojtěch Riedl byl na ose zablokován.

09:47
    Tomáš Komínek (Vyškov) ujel po pravé straně, ale touš nechal v souboji s domácím obráncem za sebou.
    08:21 Filip WEINTRITT - 1:0

08:21
    Domácí se ujímají vedení po pěkné souhře. Sajdl našel před brankou volného spoluhráče. Tím byl FILIP WEINTRITT, který z první prostřelil postoj hostujícího brankáře, 1:0. Asistence: Jakub Sajdl a Erik Hložánek.

08:07
    Baník je ve třetině hostů před dvacet vteřin, ale je to bez střely na branku.

07:35
    Adam Popelka (Vyškov) si najel na brankáře Pitáka, ale jeho blafák zůstal pod betony domácího fantoma.

07:18
    Tomáš Komínek (Vyškov) si najel na volný puk, ale před ním mu do puku praštil obránce.

07:04
    Adam Popelka (Vyškov) se rozjel po pravé straně, ale jeho kolega v útoku mu přejel do ofsajdu.

06:25
    Adam Popelka (Vyškov) projel šikovně po pravé straně, obhodil si obránce, ale pak mu sjel touš z jeho hole.

06:05
    Matěj Tomajko (Vyškov) to zkusil forhendem ze slotu, ale trefil jenom střed domácí branky.

05:45
    Hraje se ve střední pásmu, oba týmy střídají.

05:30

05:07
    Jeden z hostů padl na vlastí modré, ale pan rozhodčí nefoukl do píšťalky.

04:48
    Vyškov poslal touš za branku Pitáka.

03:49
    Petr Krejčí (SHKM Hodonín) tečoval nahození z dálky mimo branku Vyškova.

03:40
    Hosté se ale hned při oslabení dostali do středního pásma.

03:30
    Jan Holemý – 2 min., vysoká hůl.

03:18
    Jan Štědrý (SHKM Hodonín) si sjel na osu, ale jeho forhend minul svatyni hostů.

02:58
    Petr Krejčí (SHKM Hodonín) po závaru trefil jenom brusli hráče Vyškova.

02:27
    Adam Studený (Vyškov) si najel po pravé straně před brankáře Baníku, ale ani nadvakrát se neprosadil.

01:58
    Jeden z domácích padl na modré čáře, ale o faul se podle rozhodčího nejednalo.

01:39
    Dominik Piták (SHKM Hodonín) raději podržel touš po nahození od modré čáry.

01:35
    Michal Janeček (Vyškov) byl volný ve slotu, ale puk se k němu z pravé strany nedostal. Baník poté zahrál v tísni na icing.

00:48
    Jiří Karafiát (SHKM Hodonín) z levého kruhu trefil jenom brusle obránce.

00:09
    Baník se po buly dostal do třetiny hostů, ale střela domácích byla zablokovaná.

00:01

Oby týmy uctili minutou ticha Františka Krejčiříka.

Před samotným utkáním se klub SHKM Baník Hodonín rozloučí s nedávno zesnulým Františkem Krejčiříkem.

SHKM Baník Hodonín: Piták (Dolíška) – J. Švejda, Talafa, D. Rauš (A), Riedl, Sedláček, Zorko, Macháň, Bílek – Karafiát, Luža, Dobiáš – M. Mach, Mat. Novák, Bachánek – Sajdl (C), Weintritt, Hložánek – Laciga, Štědrý, P. Krejčí.
    Trenér: Aleš Bachánek

Hokej Vyškov: Šarman (Synek) – Holemý, Dluhoš, Studený, Mikulík, D. Hohl, Hefka, Žižka (C) – D. Štefka, Krejčiřík, Lehečka – Janeček, Tomajko, Sebera – Komínek (A), Popelka.
    Trenér: Michal Konečný

Rozhodčí: Martin Maťašovský – Kamila Smetková, Dominik Viskot.

Další, v pořadí už desátý pikantní souboj Baníku s Vyškovem, hostí ve středu 29. listopadu hodonínský zimní stadion. Zápas 19. kola východní skupiny 2. ligy nabídne souboj druhého a čtvrtého týmu ligového pořadí, které v našlapané tabulce dělí pouhé dva body.

Aktuální forma vyškovských hokejistů budí respekt. Čtyři výhry a jedna prohra na samostatné nájezdy, skóre 22:9 a třináct z patnácti možných bodů hovoří o tom, že svěřenců trenéra Michala Konečného to střílí. Však jsou také po Havířovu nejčastěji skórujícím týmem moravské divize 2. ligy.

Na čele bodování najdeme už tradičně Tomáše Komínka, který je zároveň nejlepším střelcem i nahrávačem týmu. V 17 zápasech vstřelil 12 branek a dalších 21 připravil pro své spoluhráče. Na druhém místě je letní posila z Nového Jičína Jakub Lehečka, který i v novém působišti dokazuje, že je hodně produktivním. K osmi gólům přidal v osmnácti zápasech ještě třináct asistencí a jednadvaceti body je o tři body před třetím Vojtěchem Krejčiříkem.

Ex-hodonínský útočník se ve Vyškově zapracoval a drží si průměr bodu na zápas (8+10). Zadákům v bodování kraluje Matěj Mikulík (2+11), následovaný Dominikem Hohlem (0+10) a kapitánem Tomášem Žižkou (0+9). V brankovišti Vyškova se celkem pravidelně střídá dvojice Tobiáš Synek – Dominik Šarman, která si drží i vyrovnaný průměr 3,51 respektive 3,50 gólu na zápas.

SESTAVY Z POSLEDNÍHO UTKÁNÍ
    SHKM Baník Hodonín: Piták (Dolíška) – Švejda, Talafa, Rauš (A), Riedl, Polesný (A), Macháň, Zorko – Karafiát, Weintritt, Dobiáš – Mach, Novák, Bachánek – Sajdl (C), Sedlák, Hložánek – Laciga, Štědrý, Krejčí.

Hokej Vyškov: Šarman (Synek) – Holemý, Dluhoš, Studený, Mikulík, Hohl, Hefka, Žižka (C) – Ramert, Štefka, Krejčiřík – Lehečka, Janeček, Tomajko – Sebera, Komínek (A), Popelka.

Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z hokeje. Třetí nejvyšší tuzemská soutěž dospěla do svého 19. kola, v něm na sebe ve skupině Východ narazí týmy SHKM Baník Hodonín a Hokej Vyškov. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 9. Weintritt (Sajdl, Hložánek), 40. Karafiát (Dobiáš, Talafa), 63. Dobiáš (Karafiát, Talafa) – 13. Popelka (Krejčiřík, Holemý), 53. Sebera (Lehečka, Komínek)

Rozhodčí: Martin Maťašovský – Kamila Smetková, Dominik Viskot