Boston – San Jose 3:0 (kon.) | Detroit – Chicago 5:1 (kon.) | Montreal – Florida 1:5 (kon.)
Philadelphia – New Jersey 3:4 (po pr.) | Tampa – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Toronto – Seattle 4:3 (2:0 po s.n.)
Carolina – NY Islanders 4:5 (po pr.) | Nashville – Minnesota 1:6 (kon.) | St. Louis – Buffalo 6:4 (kon.)
Winnipeg – Edmonton 1:3 (kon.) | Arizona – Colorado 4:3 (po pr.) | Calgary – Dallas 4:3 (po pr.)
Anaheim – Washington 4:5 (kon.) | Vancouver – Vegas 1:4 (kon.)

Boston právě vstřelil branku!
    Přesilovka je využitá a domácí tým vede již o tři branky. Boston založil akci ve středním pásmu, po přechodu přes modrou čáru pan na pravé straně Pastrňák posunul před branku na PAVLA ZACHU a ten dokonale provedeným bekhendovým blafákem překonal gólmana Blackwooda – 3:0. Asistence: David Pastrňák, Charlie McAvoy.
    Zacha P., Pastrňák D., Swayman J., Coyle C., Marchand B., McAvoy C.
    Burroughs K., Zetterlund F., Blackwood M., Ferraro M., Hertl T.

45:43
    Teď se už ale vylučovat bude, přesilovku si dá Boston. Na trestnou lavici odjel s dvěma minutami za sekání Matt Benning.

39:34
    No a je z toho přesilovka pro San Jose a to dokonce pět na tři. Brad Marchand a Fabian Zetterlund obdrželi pětiminutové tresty za bitku a k tomu byly dva tresty na straně Bostonu. Dvě minuty za vražení na hrazení pro Charlieho McAvoye a dvě minuty za hrubost pro Brada Marchanda.

39:06
    Jak Trent Frederic, tak i Givani Smith si vyslechli pětiminutové tresty za bitku.

36:40
    Další vyloučení, nyní na straně Bostonu. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Matt Grzelcyk.

33:57
    Nakonec je z toho přesilovka pro Boston. Domácí Derek Forbort obdržel dvě minuty za hrubost, na straně hostů byli vyloučeni hned dva hráči. Givani Smith na dvě minuty za vražení na hrazení, Kyle Burroughs zase za vysokou hůl.
    28:10 Jake DEBRUSK - 2:0

28:10
    6/6
    A už je to o dvě branky! DOmácí předvedli rychlý přechod do útoku, po překonání středního pásma dostal puk do volného prostoru JAKE DEBRUSK, najel si před Blackwooda a bekhendem zasunul mezi jeho betony – 2:0. Asistence: Pavel Zacha, David Pastrňák.
    DeBrusk J., Zacha P., Pastrňák D., Swayman J., Carlo B., Forbort D.
    Blackwood M., Addison C., Ferraro M., Hertl T., Hoffman M., Eklund W.
    24:09 Šance Bostonu

24:09
    Do rozhozené obrany hostů se dostalo duo hráčů z Bostonu, přečíslení vzal na sebe Poitras, ale svou střelou jen trefil Blackwoodovu lapačku.

23:39
    Je po přesilovce, neboť dvě minuty za hákování si u sudího vysloužil Brad Marchand.

22:48
    Navíc je tu přesilovka pro domácí, dvě minuty za hákování vyfasoval Nikita Ochoťuk.
    21:39 Danton HEINEN - 1:0

21:39
    6/6
    Nejednou je tu ale gól a domácí vedou! Boston se dostal do útočného pásma, kde kus práce odvedl Poitras, který podržel puk, přihrál jej na pravý kruh na DANTONA HEINENA a ten ranou z první trefil mezírku u první Blackwoodovy tyčky – 1:0. Asistence: Matthew Poitras.
    Heinen D., Swayman J., Lindholm H., Poitras M., Marchand B., McAvoy C.
    Blackwood M., Ferraro M., Hertl T., Hoffman M., Eklund W., Ochoťuk N.

15:21
    Přesilovka i pro hostující tým, za nešikovné podrážení obdržel dvě minuty Jakub Lauko.

09:48
    Už se pískalo, na trestnou lavici s dvěma minutami za hákování zamířil William Eklund.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 22. Heinen (Poitras), 29. DeBrusk (Zacha, Pastrňák), 47. Zacha (Pastrňák, McAvoy)

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – McAvoy (A), H. Lindholm, Carlo, Grzelcyk, Shattenkirk, Forbort – Pastrňák (A), Zacha, DeBrusk – Heinen, Poitras, Marchand (C) – Frederic, Coyle, J. van Riemsdyk – Geekie, Beecher, Lauko.
    Trenér: Jim Montgomery

San Jose Sharks: Blackwood (Kähkönen) – Emberson, Ferraro (A), Benning, Addison, Burroughs, Ochoťuk – Duclair, Granlund, Zetterlund – Hoffman, Eklund, Hertl (A) – Bailey, Sturm, Kunin – Carpenter, G. Smith, MacDonald.
    Trenér: David Quinn

Rozhodčí: O'Rourke, Kea – Deschamps, Murray

Diváci: 17 850