Spišská N. Ves – Michalovce 7:4 (kon.) | Humenné – Košice 2:5 (kon.) | HC Slovan – Nitra 2:0 (kon.)
Nové Zámky – Trenčín 1:4 (kon.) | Zvolen – Poprad 1:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica 5:2 (kon.)
HKM Zvolen
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
HK Poprad
sk Čtvrtek 28.12.2023, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR) • 30. kolo

Poprad šiel od začiatku za víťazstvom. Strelil prvý gól, v závere prvej tretiny pridal šťastný druhý gól a to bol základ jeho dnešného víťazstva. V druhej tretine pridal tretí gól a tretiu tretinu už iba bránil vedenie. Zvolen oslabený o Viedenského a Kašlíka dnes bol slabším tímom a víťazstvo Popradu je absolútne zaslúžené. Ďakujem za pozornosť, dočítania nabudúce a všetko dobré do Nového roku... (20:21:33)

59:20
    Poprad dal gól! Rozhodnuté. Hostia na vlastnej modrej získali puk, chceli ho vyviesť, hráč bol podrazený. Následne vzal puk RYAN DMOWSKI, prešiel do útočnej tretiny, kľučkou opil dvojicu obrancov a krásne zaviezol puk do prázdnej brány – 1:4.
    Asistovali Tyler Coulter a Andrew Calof.

59:11
    Zuzinova strela z veľkého uhla, tečovaná a puk končí na ochrannej sieti.

58:44
    Oddychový čas pre tím HK Poprad.

58:33
    Zvolen dlho váha so strelami, chce to doviesť až do brány. Až teraz Rauhauserov pokus, ktorý Vay zbadal na poslednú chvíľu.

58:04
    Zverenci Todda Bjorkstranda pod tlakom vyhadzujú puk cez všetky čiary len na zakázané uvoľnenie. Malá výhoda pre Zvolen, lebo hostia nemôžu striedať.

57:34
    Zvolen v útočnej tretine, ale stále iba bojuje o puky a nevie sa usadiť.

56:22
    Vay skúšal gól cez celé ihrisko, ale Cole Hults ako posledný bek puk chytá.

56:01
    Kupsky odvolaný z brány, Zvolen v šestici a navyše vyhral buly.

56:01
    Oddychový čas pre tím HKM Zvolen.

56:01
    Zvolen sa teraz len veľmi ťažko dostáva do šancí, skôr sa bojuje o puky pri mantineloch.

Dnešné stretnutie sleduje 2086 divákov.

55:09
    Poprad iba pretečúva puky do útočnej tretiny a snaží sa hru držať čo najďalej od vlastnej brány. Rozumné a hlavne účinné. Navyše čo kľúčové, tak Popradu tento zámer aj vychádza.