Kolín – Sokolov 0:4 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 4:2 (kon.) | Třebíč – Znojmo 4:1 (kon.)
Vsetín – Pardubice B 5:4 (kon.) | Poruba 2011 – Přerov 6:2 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 3:1 (kon.)
Slavia – Zlín 4:1 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
6:2 (1:1, 2:1, 3:0)
HC ZUBR Přerov
Pátek 29.12.2023, 18:00 • Buly Aréna, Kravaře • Chance liga • 33. kolo

Poruba si připsala výhru i v posledním utkáním v roce 2023 a v tabulce si tak připisuje 81.bod ze 33 zápasů. I přes první třetinu, kde byl aktivnější Přerov se domácí dokázali kousnout a otočit skóre nejprve na 3:1 a následně jej ještě zvýšili na 6:2, k čemuž domácím poohli dva dvougóloví střelci Šoustal a Mrázek. Uvidíme zda se Porubě bude takto dařit i v novém roce, kdy by se již v lednu měla vrátit na svůj domácí stadion v ostravské čtvrti Porubě. Děkuji, že jste dnešní přenos sledovali a přeji vám jen to dobré v do Nového roku. (20:16:48)

55:08 Petr MRÁZEK - 6:2

55:08
    6/5
    Poruba právě vstřelila branku!
    Máme zde dalšího dvougólového střelce. Je jim domácí 14 PETR MRÁZEK, který svou prudkou ránou využívá další přesilovku a dozajista tak rozhoduje dnešní zápas. Asistence: Jiří Klimíček, Marek Tvrdoň.
    Mrázek P., Klimíček J., Tvrdoň M., Krenželok L., Šedivý O., Dolejš D.
    Hejcman D., Kudělka T., Indrák D., Němec F., Lukeš Š.

54:11
    Poruba si opět zahraje přesilovku, když v obranném pásmu fauloval Březina. Přerovský hráč se provinil sekáním.

52:48

51:42
    Hosté hraji ve čtyřech.

50:48
    Přerov si zahraje ve třech, když mimo hřiště vyhodil kotouč Jiří Krisl.

50:21
    Tvrdoň se skvěle projel okolo všech hráčů Přerova a ocitl se sám před Lukešem, kterého však překonat nedokázal.

49:42
    Když se Ostravané snažili založit útok, zabránil jim v tom Doležal, který však fauloval a odpyká si tak dvě minuty za sekání.

48:06

46:06
    Pechanec se řítil do velké šance, když ho však ve finální fázi seknul Marek Tvrdoň, jenž si tak odpyká 2 minuty.
    45:31 Petr MRÁZEK - 5:2

45:31
    6/6
    Skvělé přečíslení Poruby vyústilo v další gól, který možná už rozhodnul dnešní utkání. Pátý gól Poruby dnes vstřelil PETR MRÁZEK, který dostal skvělou přihrávku od Lukáše Krenželoka. Asistence: Lukáš Krenželok, Ondrej Šedivý.
    Mrázek P., Krenželok L., Šedivý O., Gutwald M., Hlaváč F., Dolejš D.
    Chludil L., Goiš J., Nemec R., Adámek J., Chroboček D., Lukeš Š.
    43:27 Tomáš ŠOUSTAL - 4:2

43:27
    6/6
    TOMÁŠ ŠOUSTAL se po zranění ihned stal opět důležitým článkem Poruby. V dnešním utkání se trefil již podruhé, když dokázal tečovat ránu Jiřího Klimíčka. Asistence: Jiří Klimíček, Vojtěch Střondala.
    Šoustal T., Klimíček J., Střondala V., Lemcke J., Tvrdoň M., Dolejš D.
    Hejcman D., Ministr D., Němec F., Chroboček D., Březina D., Lukeš Š.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:42.

Matěj Kotala

Branky a nahrávky: 18. Krenželok (Doudera, O. Šedivý), 31. Šoustal (Razgals, Doudera), 34. Razgals, 44. Šoustal (Klimíček, Střondala), 46. P. Mrázek (Krenželok, O. Šedivý), 56. P. Mrázek (Klimíček, Tvrdoň) – 4. Pechanec (Ministr), 36. Indrák (T. Doležal, Pechanec)

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (Slíž) – Doudera, A. Sedlák, Lemcke, Klimíček, Gutwald, Voráček, Hlaváč – Tvrdoň, Střondala (A), Šoustal – Razgals, Honejsek, Berisha – Christov, Vachovec (A), Gřeš – P. Mrázek, Krenželok (C), O. Šedivý.
    Trenér: Jiří Režnar

HC ZUBR Přerov: Lukeš (Němeček) – Kudělka (A), F. Němec, J. Adámek, Chroboček, Cubo, Krisl (C), Hanák – Březina, Pechanec, Ministr – T. Doležal (A), Hejcman, Jak. Svoboda – Tomi, Vlach, Indrák – Goiš, Nemec, Chludil.
    Trenér: Michal Mikeska

Rozhodčí: Wagner, Šico – Otáhal, Bezděk