Kolín – Sokolov 0:4 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 4:2 (kon.) | Třebíč – Znojmo 4:1 (kon.)
Vsetín – Pardubice B 5:4 (kon.) | Poruba 2011 – Přerov 6:2 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 3:1 (kon.)
Slavia – Zlín 4:1 (kon.)
SC Marimex Kolín
0:4 (0:2, 0:0, 0:2)
HC Baník Sokolov
Pátek 29.12.2023, 17:00 • Zimní stadion města Kolín, Kolín • Chance liga • 33. kolo

Je dobojováno! Sokolov v posledním utkání letošního roku 2023 vítězí na Zimním stadionu v Kolíně 4:0 po trefách Adamce, Křemena, Rohana a Tomáše Vracovského. Děkujeme za pozornost a v roce 2024 hodně štěstí a zdraví! (19:12:20)

59:54
    Jeden z posledních zákroků Hamalčíka, zastavil průnik Ouřady!

59:36
    Šance Weinholda, Soukup neměl těžký zákrok.

59:18

58:28
    Hosté znovu vyhazují.

58:06
    Skořepa tečoval střelu, ta skončila na břevně.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:18
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov:
    Martin Weinhold – 2 min., držení.

56:57
    Utkání už se jen tak dohrává, Vrhel minul branku.

55:50
    Zakázané uvolnění hostů.

54:52
    Tomeček z otočky střílel, Soukup má další zákrok.

54:16
    Odražený puk po střele Kolínských až do středního pásma.

53:22
    Další zákrok Soukupa po střele hostujícího hráče.

Komerční přestávka.
    51:09 Tomáš VRACOVSKÝ - 0:4
    Hampl

51:09
    6/5
    Baník právě vstřelil branku!
    Bleskurychle využita přesilovka, ke střele se mezi kruhy dostal TOMÁŠ VRACOVSKÝ a jeho střela skončila v horní části branky Soukupa – 0:4! Autorem branky je TOMÁŠ VRACOVSKÝ. Asistence: Martin Osmík a Vojtěch Tomeček.
    Vracovský T., Tomeček V., Hamalčík P., Osmík M., Weinhold M., Kverka J.
    Soukup J., Pajer L., Šedivý J., Hampl J., Skořepa J.

49:55
    Kozlové se vlastní přihrávkou vyhnali z útočného pásma.

48:51
    Střela Sokolovských skončila v lapačce Soukupa.

47:57
    Ouřada se po vypíchnutí puku ve své obranné třetině řítil sám na Hamalčíka, který jeho pokus pokryl!

46:27
    Přihrávku před bránu odrazil jeden z kolínských obránců.

45:42
    Nahození Pinkase od mantinelu drží Hamalčík ve své moci.

45:35
    Střela Ouřady skončila až v ochranné síti. Domácí fanoušci volají po gólu.

45:30
    Sokolov opět vyhazuje až na zakázané uvolnění.

45:05
    Útočný výpad Jakuba Naara dobře neskončil.

44:15
    Zakázané uvolnění Baníku.

43:46
    Tečovaná střela hráčů Sokolova rozpohybovala v bráně Soukupa, který si s ní poradil.

43:39
    Střelu Adamce pokryl Soukup.
    42:48 Tomáš ROHAN - 0:3
    Hampl

42:48
    6/6
    Zdá se, že je rozhodnuto! Sokolovští se dostávají do třígólového vedení po dorážce TOMÁŠE ROHANA na brankovišti Soukupa! Autorem branky je TOMÁŠ ROHAN. Asistence: Robert Šlechta a Martin Weinhold.
    Rohan T., Šlechta R., Weinhold M., Hamalčík P., Novotný D., Bulka K.
    Soukup J., Vrhel S., Skořepa J., Šedivý J., Kolmann P., Král Z.

42:00

41:17
    Kozlové vyhazují, v přesilovce hostům nic nedovolili.

40:28
    Skořepa se řítil sám na Hamalčíka, který udržel své betony na ledě a nedokázal kotouč pustit za svá záda!

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:40.

Vyrovnaná druhá třetina i přes velký počet šancí na obou stranách skončila 0:0, Sokolov stále vede celkově 0:2.

40:00

40:00
    Stanislav Vrhel – 2 min., nedovolené bránění.

39:32
    Tak to není možné! Stanislav Vrhel v poslední minutě druhé třetiny nedokázal trefit úplně odkrytou branku, Kozlové tedy stále prohrávají o dvě branky!

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!

38:28
    V šanci se objevil Vrdlovec, bekhendem se natlačil před obránce a dokonce dokázal bekhendem i vystřelit, Soukup má další zákrok!

38:09
    Píská se zakázané uvolnění, se kterým nejsou spokojení Kolínští.

37:46
    Boj o puk s obranném pásmu Sokolova domácí nevyhráli.

36:31
    Roztržka, ve které se objevili Morong s Weinholdem. Začíná se přiostřovat!

35:58
    Tvrdý zákrok na hlavu Stanislava Vrhela potrestán nebude!

34:45
    Adamec se objevil úplně sám před Soukupem, který dnes chytá fantasticky a nedovolil Adamcovi slavit!

34:19
    Další střela Petra Kolmanna skončila v lapačce Hamalčíka.

33:56
    Nebezpečná střela Kolmanna v brance Sokolova neskončila.

33:37
    Šance Sokolova! Rohan na levém kruhu úplně osamocený zakončoval na vyrážečku Soukupa, ten si s ním poradil.

32:45
    Tlak Sokolova zakončoval Krejčík po objetí branky, brankář Soukup měl další práci.

32:02
    Adam Křemen rychle nabruslil před Soukupa, jeho střelu z bezprostřední blízkosti Soukup udržel někde pod svou rukou. Následuje komerční přestávka!

31:20
    Ouřada naháněl Turečka, který si se situaci poradil. Následná střela Adamce skončila v rohu kluziště po zákroku Soukupa.

30:47
    Střelu Vracovského zblokoval do ochranné sítě Kryštof Ouřada.

30:10
    Střelu Naara od modré vyrazil hostující gólman přímo před sebe, kde dorážel jeden v bílém dresu.

30:00
    Polovina utkání za námi!

28:59
    Morong se nebezpečně zjevil po přihrávce od Ouřady v blízkosti svatyně Hamalčíka, trefil ho pouze do hrudi!

28:30
    Pokus o teč od modré odrazil Soukup do bezpečí, na druhé straně v šanci Ouřada.

27:18
    Hosté špatně rozehráli, vzešlo z toho zakázané uvolnění.

První reklamní přestávka ve druhé třetině!

26:55
    Nahození na sokolovského brankáře opět zachytil Hamalčík do lapačky.

26:04

25:17
    Střelecký pokus Ouřady vyrazil Hamalčík do rohu kluziště, poté hosté vyhodili.

25:00
    Sokolovští vyhazují do středního pásma.

24:14
    Král nahrazoval před branku, dorážel Ouřada. Bohužel pro Kozly netrefil bránu! Následná střela Ouřady z první skončila v náruči Hamalčíka.

24:04
    David Tureček – 2 min., vysoká hůl.

23:20
    Baník se usadil v útočném pásmu, Soukup má další zákrok.

21:50
    Csamangó před brankou tečoval puk, ten skončil mimo tři tyče.

21:30
    Nahození Ouřady raději Hamalčík udržel v lapačce. Následná střela Pinkase přerušila hru.

20:01

První třetina je za námi, hosté vedou 2:0. První šance měli na starosti domácí, následně se hra vyrovnala a Adamec poslal Baník do vedení. Následovalo několik situací nahoru dolů, z té další vzešla přihrávka Csamanga na Křemena, který se s tím nepáral a zvýšil na 2:0. Kozlové mají co dělat, budou to mít těžké!

6/6
    Hosté vedou o dvě branky! K puku se dostal po přihrávce Vrdlovce Štěpán Csamangó, který přihrával pod sebe před branku a našel ADAMA KŘEMENA, který dává na 0:2! Autorem branky je ADAM KŘEMEN. Asistence: Štěpán Csamango a Daniel Vrdlovec.
    Křemen A., Csamango Š., Hamalčík P., Vrdlovec D., Bulka K., Weinhold M.
    Soukup J., Němec Š., Gajda P., Pajer L., Vrhel S., Pinkas M.

17:17
    Obrovská šance domácích, kotouč si po ose vyměnili Síla, Morong a Ouřada, střela třetího jmenovaného skončila na boční síti, následně branku posunul brankář Hamalčík.

16:25
    Morongova střela z úhlu přestřelila branku, následnou střelu Šedivého má v lapačce Hamalčík. První menší strkanici rozhodčí odtrhli.

15:45
    Nahození na branku Kozlů dorážel před ní Tomeček, Soukup dokázal kotouč odrazit do bezpečí.

15:25
    Boj o puk na zadním mantinelu přerušil hvizd rozhodčího, puk se odrazil do ochranné sítě.

14:28
    Rychlý přechod Síly do útočného pásma zapříčinil přihrávku na Hampla, který pálil z první, střelu vyrazil Hamalčík betonem k Morongovi, kterého dorážka skončila mimo branku.

13:21
    Nádherná akce hostujících hráčů. Ti se řítili do situace tři na dva, kotouč si vyměnili Vracovský, Tomeček a Kverka, ten první jmenovaný jen o kousek netrefil kolínskou bránu.

Komerční přestávka číslo dvě v první třetině!

12:43
    Ouřada ztratil puk ve středním pásmu, rychlý přechod Sokolova zapříčinil další šanci a zákrok pro kolínského brankáře.

11:54
    Jakub Šedivý měl před sebou odkrytý prostor, trefil ale prvního obránce před sebou.

11:25
    Kotouč v ochranné síti.

11:05
    Střelu Adamce zablokoval jeden z kolínských obránců.

10:10
    Střílel Vracovský, Soukup nemusel zasahovat.

09:24
    Obrovská šance Kozlů! Kryštof Ouřada svou střelou orazítkoval levou tyč branky Sokolova. Někteří fanoušci se již radovali, bohužel pro Kolín puk pouze otřel brankovou konstrukci.

08:27

07:31
    Přihrávku na Ouřadu vytečoval Csamangó ven z útočného pásma.

07:07
    Baník ihned po buly vyhazuje.

06:53
    Kozlové už se dostávají do kombinace, nahození Pinkase má Hamalčík ve své moci.

Komerční přestávka!

06:28
    Tomáš Rohan – 2 min., podrážení.

06:14
    Kolmann si vybruslil do levého kruhu, jeho střela skončila těsně vedle branky strážné muže v sokolovském dresu.
    05:13 Václav ADAMEC - 0:1
    Hampl

05:13
    6/6
    Sokolovští jdou do vedení! Němec chyboval v obranném pásmu, kotouč se dostal k Bernovskému, který jej nahrál do předbrankového prostoru VÁCLAVU ADAMCOVI, který střelou do horní části branky otevírá skóre! Autorem branky je VÁCLAV ADAMEC. Asistence: Jan Bernovský.
    Adamec V., Bernovský J., Hamalčík P., Benda V., Klejna F., Osmík M.
    Soukup J., Šedivý D., Němec Š., Gajda P., Pajer L., Naar J.

04:38
    Nenápadná střela Síly skončila na betonu Hamalčíka.

03:25
    V obranném pásmu špatně zahrál Jakub Šedivý, domácí nakonec zvládli vyhodit kotouč do středního pásma.

02:20
    V prvních minutách vidíme pouze střely domácích. Hosté si vytvořili svou šanci až teď, Vrdlovec minul.

01:34
    Druhá formace Kozlů teď přibližně na minutu zavřela hostující obranu v útočném pásmu, střely Kolmanna a Ouřady branku neohrozily.

00:36
    Do útoku se vydal Stanislav Vrhel, branku netrefil.

00:08
    Utkání začíná zakázaném uvolnění hostujícího Sokolova.

00:01

Oba týmy nastupují na led, 33.kolo Chance Ligy za chvíli začíná!

SC Marimex Kolín: Soukup (Bartošák) – Hampl, J. Šedivý, Pinkas, Kolmann (A), Naar, Š. Němec, Häusler – Vrhel, Skořepa (C), Z. Král (A) – Síla, Morong, Ouřada – D. Šedivý, Gajda, Pajer.
    Trenér: Jan Šťastný

HC Baník Sokolov: Hamalčík (Michajlov) – Tureček, Mlčák, Weinhold, Bulka, Klejna, Krajčík, Benda – Tomeček, Kverka (A), Vracovský – Bernovský, Osmík, V. Adamec – Csamango, Vrdlovec, Křemen – Šlechta, T. Rohan (C), D. Novotný.
    Trenér: Tomáš Mariška

Rozhodčí: Bejček, Zeliska – Maštalíř, Roischel.

Kolínští Kozlové mají za sebou třicet jedna odehraných utkání Chance Ligy a nachází se na desátém místě tabulky. Nejproduktivnější hráčem Středočechů je veterán Josef Skořepa, který má na kontě pět branek a jedenáct asistencí. Nejlepším střelcem Kolína je nováček mezi Kozly Stanislav Vrhel, vstřelil jich sedm. Forma Kolína je kolísavá, Kozlové letos ještě nevyhráli ani jednou třikrát v řadě. Nakročeno k tomu měli ve středečním utkání ve Zlíně, kde ale po dlouhé bitvě nakonec padli po samostatných nájezdech. Kozlové si budou chtít udržet pozici zaručující playoff a k tomuto kroku bude jejich zítřejší utkání důležité.

Sokolovští si zatím drží pátou pozici v tabulce, která zaručuje čtvrtfinále. Nejproduktivnějším hráčem je Daniel Kružík, který má na kontě deset gólů a osmnáct asistencí. Nejlepší střelec je mladík Štěpán Csamangó s jedenácti zásahy. Sokolov dokázal před Vánoci vyhrát třikrát v řadě, vyhrál v Prostějově, doma si poradil se Znojmem a venku vyklepl Slavii 6:2. Středeční utkání s Třebíčí svěřenci Tomáše Marišky dostali až do nájezdů, kde padli 3:2. Osmá Jihlava ztrácí na Sokolov tři body, pro Baníkovce bude utkání také důležité.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Matyáš Hampl

Branky a nahrávky: 6. V. Adamec (Bernovský), 19. Křemen (Csamango, Vrdlovec), 43. T. Rohan (Šlechta, Weinhold), 52. Vracovský (Osmík, Tomeček)

Rozhodčí: Bejček, Zeliska – Maštalíř, Roischel