Columbus – Toronto 6:5 (po pr.) | Detroit – Nashville 5:4 (po pr.) | Florida – NY Rangers 4:3 (kon.)
Ottawa – New Jersey 2:6 (kon.) | NY Islanders – Washington 5:1 (kon.) | Dallas – Chicago 5:4 (po pr.)
St. Louis – Colorado 1:2 (kon.) | Anaheim – Arizona 0:2 (kon.) | Seattle – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Winnipeg – Minnesota 4:2 (kon.) | Buffalo – Columbus 3:2 (po pr.)
Detroit Red Wings
5:4 (2:1, 0:2, 2:1 - 1:0)
Nashville Predators
Sobota 30.12.2023, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný sobotní den. (04:15:36)

Dnešní utkání sledovalo 19 515 diváků.

Dramatický zápas v Detroitu je u konce. Red Wings v zápase třikrát vedli, jednou prohrávali a nakonec slaví výhru v prodloužení. Nashville bude zřejmě s jedním získaným bodem vzhledem k průběhu duelu spokojený.

62:12 Lucas RAYMOND - 5:4

62:12
    4/4
    Detroit právě vstřelil branku!
    V Little Caesars Aréně se slaví! LUCAS RAYMOND vystřelil z mezikruží přes hráče a napálil puk přesně k tyčce. Saros nestihl zareagovat. Asistence: Alex DeBrincat a Jake Walman.
    Raymond L., DeBrincat A., Walman J., Lyon A.
    Forsberg F., McDonagh R., Saros J., O'Reilly R.

61:23
    Poprvé v prodloužení si kotouče užívají i domácí.

60:56
    Po dalším zákroku Lyona se kotouč dostal do ochranné sítě.

60:44
    Z pravého kruhu zakončil střelou zápěstím Forsberg, Lyon dokázal zasáhnout a udržet puk na své výstroji.

60:37
    Predators mají kotouč stále pod kontrolou.

60:05
    Vhazování dopadlo lépe pro Nashville, který bude mít k dispozici první útok.

60:01

Třetí třetinu zvládl o jeden vstřelený gól lépe Detroit, a tak se bude prodlužovat!

60:00

59:53
    DeBrincat se propracoval ke střele z pravého kruhu, kterou ale branku těsně minul.

59:00
    Lyon vyrobil za vlastní brankou pořádnou chybu a měl obrovské štěstí, že se kotouč neodrazil do předbrankového prostoru.

58:25
    Detroit drží kotouč v útočném pásmu, hraje se ale kolem mantinelů.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 5. Larkin, 20. Walman (Rasmussen, Fabbri), 50. DeBrincat (Compher, P. Kane), 52. Walman (DeBrincat, P. Kane), 63. Raymond (DeBrincat, Walman) – 11. F. Forsberg (Nyquist), 32. Nyquist, 34. F. Forsberg (Novak), 53. Nyquist (F. Forsberg, L. Schenn)

Detroit Red Wings: Lyon (Reimer) – Seider, Walman, Petry, Chiarot (A), Gostisbehere, Määttä – P. Kane, Larkin (C), DeBrincat – Raymond, Compher, Perron – Fabbri, Copp (A), Rasmussen – Sprong, Czarnik, Berggren.
    Trenér: Derek Lalonde

Nashville Predators: Saros (Askarov) – Josi (C), McDonagh (A), A. Carrier, Lauzon, Fabbro, L. Schenn – Nyquist, O'Reilly (A), F. Forsberg – Evangelista, Novak, Trenin – Sissons, Glass, Pärssinen – Tomasino, McCarron, Co. Smith.
    Trenér: Andrew Brunette

Rozhodčí: Furlatt, Sandlak – Barton, Hughes

Diváci: 19 515