Columbus – Toronto 6:5 (po pr.) | Detroit – Nashville 5:4 (po pr.) | Florida – NY Rangers 4:3 (kon.)
Ottawa – New Jersey 2:6 (kon.) | NY Islanders – Washington 5:1 (kon.) | Dallas – Chicago 5:4 (po pr.)
St. Louis – Colorado 1:2 (kon.) | Anaheim – Arizona 0:2 (kon.) | Seattle – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Winnipeg – Minnesota 4:2 (kon.) | Buffalo – Columbus 3:2 (po pr.)
Seattle Kraken
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Sobota 30.12.2023, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • NHL

Zaslouženě vyhrává tento zápas domácí celek, rozhodl až v prodloužení, o výhře Seattlu rozhodl Justin Schultz. (06:42:36)

Seattle právě vstřelil branku!
    Domácí celek tento zápas vyhraje, po rychlé akci se v prodloužení prosazuje z bezprostřední blízkosti JUSTIN SCHULTZ. Asistence: Oliver Bjorkstrand a Yanni Gourde.
    Schultz J., Bjorkstrand O., Daccord J., Gourde Y.
    Poehling R., Ristolainen R., Foerster T., Hart C.

62:29
    Hostující brankář si poradil se šancí soupeře.

61:25
    Joey Daccord kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. V prodloužení jsou aktivnější hosté.

60:41
    Domácí brankář kryje další střelecký pokus, Owen Tippett neuspěl.

60:29
    Carter Hart kryje kotouč po střele, kterou vyslal Oliver Bjorkstrand.

60:04
    Sean Couturier se dostával do zakončení, ale minul puk z dobré pozice mezi kruhy.

60:01

60:00

59:58
    Ještě jedno zakázané uvolnění vrátí hru před domácí branku.

59:50
    Už se pravděpodobně nic nestane.

59:16
    Začala poslední minuta hry ve třetině a domácí rozehrávají od své branky.

58:05
    Podle všeho tento zápas zamíří do prodloužení, ani jeden celek se nemůže nyní dostat do šance.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetině.

56:09
    Domácí celek se dostal do útočného pásma, Yanni Gourde pálil, Carter Hart byl připravený.

54:23

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 46. Dunn (Bjorkstrand, Wennberg), 63. Schultz (Bjorkstrand, Gourde) – 17. Konecny (Laughton, Sanheim)

Seattle Kraken: Daccord (Driedger) – Dunn, Larsson, Oleksiak, Borgen, Dumoulin, Schultz – McCann, Wennberg, B. Tanev – Eberle, Beniers, Tatar – Tolvanen, Gourde, Bjorkstrand – Yamamoto, Kartye, Burakovsky.
    Philadelphia Flyers: Hart (Ersson) – York, Sanheim, Seeler, Se. Walker, Zamula, Ristolainen – Tippett, Couturier, Konecny – Foerster, Frost, Brink – Farabee, Poehling, Atkinson – Deslauriers, Laughton, Hathaway.

Rozhodčí: Skilliter, Schlenker – Gawryletz, Fournier

Diváci: 17 151