Buffalo – Ottawa 5:3 (kon.) | Carolina – Anaheim 6:3 (kon.) | Detroit – Edmonton 2:3 (po pr.)
Florida – Los Angeles 3:2 (po pr.) | Montreal – San Jose 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Vancouver 3:4 (po pr.)
Tampa – New Jersey 4:3 (po pr.) | Washington – Seattle 1:4 (kon.) | NY Islanders – Toronto 4:3 (po pr.)
St. Louis – NY Rangers 5:2 (kon.) | Winnipeg – Chicago 2:1 (kon.) | Arizona – Calgary 2:6 (kon.)

2. Logan Thompson (VGK) 32 zákroků
    3. Jeremy Swayman (BOS) 23 zákroků (06:49:29)

Přestože Boston ve třetí třetině přestřílel Vegas 15-6, základní hrací doba nakonec skončila smírně 1:1. Domácím se povedlo otevřít skóre ve 48. minutě po trefě Jacka Eichela, na což odpověděl v 53. minutě Matt Grzelcyk. Za vyrovnaného stavu se muselo jít do prodloužení, v němž po 46 sekundách rozhodl Alex Pietrangelo po výborném pasu od Marka Stonea.

60:46 Alex PIETRANGELO - 2:1

60:46
    4/4
    Vegas právě vstřelilo branku!
    Domácí v první minutě prodloužení rozhodují o svém vítězství nad silným Bostonem! Mark Stone zavezl puk do útočného pásma a držel jej poměrně dlouho. Ukázal velkou trpělivost a počkal na pravý okamžik a pohyb Swaymana, než z levého kruhu křižně přihrál na ALEXE PIETRANGELA, jenž vypálil do odkryté klece. Asistence: Mark Stone, Jack Eichel.
    Pietrangelo A., Eichel J., Thompson L., Stone M.
    Swayman J., Lindholm H., Marchand B., Pastrňák D.

60:01

60:00

59:53
    Martinezova střela od modré byla zblokována mezi kruhy obranou Bostonu.

59:39
    Eichel ze středního pásma nahodil na Swaymana, který nic neriskuje a drží puk pod lapačkou.

59:13
    Grzelcykova prudká střela od modré čáry neprošla na branku. Puk byl zastaven ještě před brankovištěm.

58:49
    Boston musí zakládat novou akci z vlastního pásma, kam soupeři nahodili puk a nevybojovali jej pro sebe.

58:13
    Ještě se ke střele přiřítil Pastrňák, ale trefil jen nohu protihráče.

58:07
    Thompson pro změnu vyráží tečovanou střelu Lindholma mimo své brankoviště.

57:38
    Hra se nyní v rychlém tempu přelévá ze strany na stranu. Swayman musel vyrážet betony prudkou střelu Barbaševa z levé strany.

57:05
    McAvoyova střela od modré se Thompsonovi odrazila před brankoviště. Bruins ale prováhali možnost k dorážce.

56:28
    McNabbova rána od modré čáry byla zblokována DeBruskem ještě před kruhy. McNabb navíc přelomil hokejku.

55:45
    Obrovská šance domácích po zblokované střele Pietrangela! Swayman byl mimo brankoviště a ležel na břiše, jenže Barbašev ze strany nevyužil odkryté klece. Swayman se bleskově dostal na nohy a skočil zpět do brankoviště, čímž zamezil nejhoršímu. Daří se mu přerušit hru. Komerční pauza.

55:35
    Eichel se po zisku puku ve středním pásmu dostal až do levého kruhu, odkud mu ale byla střela sražena k zadnímu mantinelu.

54:20
    Hra je přerušena po střele Frederica, kterou má Thompson pod kontrolou. Následuje reklamní přestávka.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 48. Eichel (Marchessault, Martinez), 61. Pietrangelo (Stone, Eichel) – 53. Grzelcyk (Frederic)

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Saville) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Korczak, Hague, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Stone (C) – Dorofejev, Stephenson, Marchessault (A) – Cotter, N. Roy, Amadio – Röndbjerg, Howden, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Boston Bruins: Swayman (Bussi) – Lohrei, McAvoy (A), H. Lindholm, Wotherspoon, Grzelcyk, Shattenkirk – Marchand (C), Coyle, DeBrusk – J. Boqvist, Zacha, Pastrňák (A) – Frederic, Geekie, Heinen – J. van Riemsdyk, Beecher, Lauko.
    Trenér: Jim Montgomery

Rozhodčí: Lee, Nicholson – Smith, Baker

Diváci: 18209