HC Litvínov – Poruba 6:4 (kon.) | Pardubice – Třinec 2:3 (po pr.) | Kladno – Olomouc 3:2 (kon.)
Sparta – Jihlava 3:2 (po pr.)
HC Sparta Praha
3:2 (2:0, 0:2, 0:0 - 1:0)
HC Dukla Jihlava
Pátek 12.01.2024, 18:00 • Sportovní hala Fortuna, Praha • Extraliga dorostu • O účast v play-off

Konec zápasu. (20:23:01)
    64:13 Václav NESTRAŠIL - 3:2

64:13
    4/4
    Sparta právě vstřelila branku! A je konec! Přestože Jihlava držela kotouč prakticky celé prodloužení, v poslední minutě se prosazují domácí. Filip Novák a VÁCLAV NESTRAŠIL se dostali do situace dva na jednoho a druhý jmenovaný po přihrávce spoluhráče zavěsil pod břevno. Tady neměl brankář hostů žádnou šanci, a Sparťané tak získávají bonusový bod. Asistence: Filip Novák, Adam Dufek.
    Nestrašil V., Novák F., Dufek A., Tvrzník T.
    Tomica V., Katolický Š., Kouba M., Štěbeták O.

62:40
    Navrch má stále Jihlava, Tvrzník si připsal dálší zákrok a hosté nadále kontrolují hru.

62:01
    Ani jeden z týmu nechce příliš riskovat, proto zatím není k vidění moc atraktivní hokej.

61:36
    Tvrzník má první zákrok v prodloužení.

61:02
    Hosté se nikam neženou, stále mají puk na svých hokejkách a čekají na příležitost.

60:13
    Jako první u puku Jihlava.

60:01

Třetí třetina gól nepřinesla a uvidíme tak prodloužení! K vidění nebylo ani mnoho šancí, oba týmy hrály spíš opatrně, aby zbytečně nechybovaly.

60:00

59:55

59:36
    Hrubý vypálil přílklepem, Štěbeták vyráží.

59:06

58:26
    Zmrhal trefil jen plexisklo nad domácí bránou.

57:55
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Daniel Kytka.

57:06
    Oddechový čas pro tým HC Dukla Jihlava.

57:06
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha:
    Matěj Toms – 2 min., vysoká hůl.

56:17
    Na druhé straně kombinuje v útočném pásmu Jihlava.

Ema Jaworská

Branky a nahrávky: 7. Nestrašil (Cichoň), 8. Hlinka (Hrubý), 65. Nestrašil (F. Novák, Dufek) – 33. Kytka (Katolický), 40. Grabowski (Chvátal, Holas)

HC Sparta Praha: Tvrzník (Hanousek) – Cichoň (C), Toms, Dufek (A), Žuffa, T. Bolocan, Nedvěd – Nestrašil (A), Prichodko, F. Novák – Hrubý, D. Novotný, Hlinka – Kadlec, Trachta, Čížek – B. Adamec.
    Trenér: Richard Žemlička

HC Dukla Jihlava: Štěbeták (Bican) – Tomica, Tramba, Zmrhal, Holas, Slavíček, Podroužek (A), Verbeshchuk – Katolický, Š. Adamec, Kytka – Chvátal (C), Nejedlý, Grabowski – Kouba, Lukáš, Hrodek – Trefil.
    Trenér: Michal Broš

Rozhodčí: Čamra – Kurtin, Beneš