Mladá Boleslav – Vítkovice 5:2 (kon.) | Liberec – Třinec 2:1 (2:1 po s.n.) | Jihlava – K. Vary 0:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 12.01.2024, 17:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy u dalších přenosů. Na počtenou! Hezký zbytek dne a nadcházející víkend. (19:14:58)

Ve třetí části už žádná branka nepadla. Asi největší příležitost téhle třetiny měl ve 42. minutě hostující Čihař, jehož únik zakončený střelou z pozice před brankou gólem neskončil. Jinak byla ale hra v téhle části hodně kouskovaná a dost často se přerušovalo. Adam Ebenstreit pochytal všechny pokusy jihlavských hráčů i v této fázi hry a připisuje si tak čisté konto. Karlovy Vary mohou domů odjíždět spokojené, protože po výhře 2:0 berou tři body. Jihlava naopak může žehrat na to, že nedokázala dotáhnout své střely do úspěšného konce.

59:47
    Vary vyhodily směrem k prázdné jihlavské brance, ale puk šel mimo.

59:14
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
    Matyáš Adámek – 2 min., sekání.

59:14
    Jihlava zůstane v útočném pásmu, protože Ebenstreit sebral kotouč do ruakvice a vhazuje se před jeho bránou.

58:50
    Jihlava odvolala Sigmunda a zkouší to v šesti.

58:36
    Oddechový čas pro tým HC Dukla Jihlava.

58:36
    Sigmund vytahuje další zásah. Buly před jeho brankou.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23
    Puk doklouzal až před Sigmunda, jenž ho raději před dotírajícími útočníky Energie ukryl pod lapačku. Vhazuje se před domácí brankou.

56:51
    Sigmund ukryl další ránu do lapačky a vhazuje se před ním.

56:34
    Vary mají puk za svou brankou a stihly vystřídat.

55:32
    Icing Dukly. Buly před Sigmundem.

Dnešní utkání sleduje 79 diváků.

54:58
    Vhazuje se opět před hostujícím brankářem po jeho dalším zásahu.

54:06
    Jeden z karlovarských vypálil z levého kruhu. Jeho dobrá střela, která mířila ke vzdálenější tyči, ale nakonec šla vedle Sigmundovy brány.

52:12
    Hra je teď hodně rozkouskovaná, což dokládá další zakázané uvolnění Energie. Vhazuje se znovu před Ebenstreitem.

51:35
    Další zakázané uvolnění hostů. Vhazování před karlovarskou brankou.

Mateo

Branky a nahrávky: 3. Vogel (M. Novotný, P. Vojáček), 27. Pastor (Čihař, Záhejský)

HC Dukla Jihlava: Sigmund (Cinka) – Vovsík, Jeletz, Číhal, Vildomec, Topol, Löffler – Nosek, Modl, R. Váňa – Peš, Kudrna, Chlubna – Burkov, Niederhafner, Klapica – Já. Jungwirth.
    Trenér: Petr Svoboda

HC Energie Karlovy Vary: Ebenstreit (Kašpar) – O. Postl II, Dorot (C), Anton, M. Beran I, Pelikán, Vogel, Da. Postl – Adámek, M. Váňa, Šlechta (A) – V. Váňa, M. Novotný, Steklý – Čihař, Záhejský, Pastor – P. Vojáček, Šilhan.
    Trenér: Pavel Arnošt

Rozhodčí: Červenka, Zeliska – Maňák, Teršíp