Buffalo – Chicago 3:0 (kon.) | Boston – Colorado 5:2 (kon.) | Ottawa – Montreal 6:2 (kon.)
Philadelphia – Dallas 5:1 (kon.) | Tampa – Minnesota 7:3 (kon.) | Washington – St. Louis 5:2 (kon.)
Calgary – Toronto 3:4 (kon.) | Edmonton – Seattle 4:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (kon.)
Vancouver – Arizona 2:1 (kon.) | Vegas – NY Rangers 5:1 (kon.)

2. Thatcher Demko (VAN) 20 zákroků
    3. Connor Ingram (ARI) 24 zákroků (06:49:23)

Třetí třetina gól nenabídla a Vancouver tak ubránil těsné vítězství nad Arizonou 2:1. Po sedmizápasovém tripu se tedy vrací na domácí kluziště výhrou, o kterou se zasloužil 20 zákroky Thatcher Demko a střelecky Elias Pettersson s Dakotou Joshuou. Toto vítězství zároveň posílá Canucks do čela celé ligy.

59:58
    Demko ovšem Durziho střelu z levé strany sráží za branku!

59:52
    Znovu scházelo pár decimetrů k tomu, aby bylo hotovo! Takhle se bude ještě jednou vhazovat před Demkem a Arizona má jednu šanci pro střelu.

59:38
    Keller vyslal jedovatou střelu zpoza kruhů, Demko vyráží!

59:24
    Pokus o střelu přes celé kluziště šel zhruba dvacet centimetrů vedle levé tyče. Zakázané uvolnění.

59:17
    Oddechový čas pro tým Arizona Coyotes.

59:17
    Zucker pronikl až k brankovišti mezi dvěma protihráči, Demko už ale byl nad síly hostujícího útočníka.

58:58
    Přestože Coyotes nedrží postavení v útočné třetině, Ingram míří na střídačku!

58:34
    Garlandův průnik na levou stranu brankoviště si už střelu žádal. Ta skutečně přišla, Ingram vyráží.

57:59
    Canucks se povedlo usadit v útočném pásmu. Zkouší šetřit čas a nepouští se do střelby.

57:12
    Obrázek hry se nemění ani po buly ve středním pásmu. Vancouver dál odráží pokusy Arizony o usazení v útočném pásmu.

56:45
    Tak nakonec to icing není, bylo to postavení mimo hru. Komerční pauza.

56:45
    Pokus o přihrávku na útočnou modrou ústí v icing Arizony.

56:38
    Canucks nyní poctivě odráží útoky soupeře a pravidelně prostřídávají. Drží Coyotes daleko od své branky.

55:35
    Hosté se snaží vytvořit na obranu domácích tlak, zatím ale neohrožují přímo branku Vancouveru. Další zblokovaná střela Crouseho, který absolvuje dlouhé střídání.

54:45
    Arizona se usadila v útočném pásmu. Crouse napálil pouze nohu bránícího protihráče.

54:03
    Blueger dobře našel prostor ke střele z levého kruhu, Ingram ale puku vystavil stopku.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 17. E. Pettersson (Q. Hughes, J. Miller), 40. Joshua (Höglander, Blueger) – 19. Dermott (Kerfoot, Zucker)

Vancouver Canucks: Demko (DeSmith) – Q. Hughes (C), Hronek, Soucy, T. Myers, Zadorov, Cole – E. Pettersson (A), J. Miller (A), Boeser – Michejev, P. Suter, Kuzmenko – Joshua, Blueger, Garland – Höglander, Aman, Lafferty.
    Trenér: Rick Tocchet

Arizona Coyotes: Ingram (Vejmelka) – Moser, Durzi, Dermott, Dumba, Stecher, J. Brown, Kesselring – Keller (A), McBain, Maccelli – Zucker, Kerfoot (A), Crouse (A) – L. Cooley, Bjugstad, Guenther – Carcone, O'Brien.
    Trenér: André Tourigny

Rozhodčí: Hanson, Kea – Toomey, O'Quinn

Diváci: 19005