Bohemians 1905 – Žižkov 6:0 (kon.) | Skalica – Zlaté Moravce 1:1 (kon.) | Olomouc – Prostějov 3:2 (kon.)
Vlašim – Pardubice 0:5 (kon.) | Zlín – Brno 1:2 (kon.) | Opava – Kroměříž 2:0 (kon.)
Slezský FC Opava
2:0 (2:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 20.01.2024, 13:00 • UMT Olympijská, Prostějov • Tipsport liga • Skupina D

To už je ode mě pro dnešek vše. Tímto Vám děkuji za pozornost a přeji klidný zbytek dne. (14:49:58)

Ve druhém poločase jsme se už branky nedočkali, takže Opava po jistém výkonu vítězí 2:0. Slezané měli nějaké šance i ve druhé půli, ale další branky už se nedočkali. Kroměříž začala být nebezpečnější, ale na obranu soupeře nenašla úspěšný recept, takže na výhru si musela nechat zajít chuť.

90+1

90+1
    Hanácká Slavia ještě rozehrála roh, ale centr příliš nebezpečný nebyl, takže se Kroměříž nedočká ani česného zásahu.

90
    Kroměříž se přece jen ještě snaží probít dopředu, ale Opava velmi dobře zahušťuje prostor, Číž tak o čisté konto nejspíš nepřijde.

87
    Brankář Hanácké Slavie se ještě jednou musel pořádně činit, nejprve vyrazil centr od rohového praporku a následně si poradil i s nebezpečnou přízemní střelou.

86
    Slezané hrají daleko od své klece, takže se nejspíš už jen čeká na závěrečný hvizd. Kroměříž si příliš nevěří a do další příležitosti se nejspíš už nedostane.

83
    Číž výborně vystoupil proti centrovanému míči, který podržel a zabránil tak jakékoliv šanci.

82
    Jeden z hráčů Opavy zasáhl protihráčův kotník, což znamená nedovolený zákrok. Kroměříž ale nic nevytěžila ani z další standardky.

79
    Střídání v týmu Slezský FC Opava:
    ze hřiště odchází Ondráček, přichází Šrek.

79
    Přece jen šance pro Slavii, přihrávka totiž prošla až před brankáře Číže a následovalo zakončení. Přízemní rána se ale těsně nevešla mezi tři tyče!

78
    Brankář Kroměříže nakopává na útočnou polovinu, kde jeho spoluhráči míč málem získali, nakonec z toho ale nic nebylo.

76
    Opavští rozehrávají na levém křídle, autové vhazování tak míří rovnou do vápna. Tam tvrdě vypálil Málek, trefil ale prvního protihráče před sebou.

74
    Opava se rozhodně nezatahuje do ulity, naopak se pokouší o další branku. Útočení ale nyní ukončil faul.

70
    Čas neúprosně běží, takže Hanácká Slavia už má pouhých dvacet minut na vstřelení dvou branek. To bude hodně složité, protože Opava si zatím nepřipsala žádnou zásadní chybu.

67
    Obrana Kroměříže se po delší době musela činit. Nejprve odvrátila nebezpečný centr, a i když následovala opavské zakončení, naštěstí pro Slavii letělo mimo tři tyče.