Prešov – Lipany 3:0 (kon.) | Michalovce – Humenné 4:0 (kon.) | Ostrava – Vyškov 0:0 (kon.)
L. Mikuláš – Trebišov 2:2 (kon.) | Jihlava – Bohunice 5:1 (kon.) | Písek – Táborsko 1:4 (kon.)
Plzeň – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Líšeň 0:4 (kon.) | Příbram – Povltavská 1:5 (kon.)
Jablonec – Velké Hamry 5:2 (kon.) | Ružomberok – Zagłębie S. 2:1 (kon.) | B. Bystrica – Győr 1:1 (kon.)
Žilina – Karviná 7:4 (kon.) | Dunajská Streda – Hartberg 1:0 (kon.) | Sparta – Kodaň 2:0 (kon.)
Kroměříž – Púchov 2:0 (kon.)
AC Sparta Praha
2:0 (1:0)
FC Kodaň
Sobota 20.01.2024, 15:00 • epet Arena, Praha • Přípravný zápas

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne.
    (17:05:31)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:2.

Máme za sebou přípravné utkání, ve kterém domácí Sparta překvapivě poráží účastníka jarní fáze Ligy mistrů, Dánskou Kodaň, 2:0.
    V prvním poločase se v 17. minutě po samostatném úniku prosadil Olatunji. V minutě 26. Vavro zákrokem na kriminál sestřelil Haraslína a byl poslán do sprch. Od té doby tempo hry upadlo, Sparta hrála do plných a ne ane se dostat k šanci. Do druhého poločasu nastoupila úplně jiná jedenáctka, ale obraz hry se nezměnil. Až v 76. minutě dorazil do brány Kuchta střelu Tuciho a zvýšil. Hra skončila 2:0 .

90+3

90+2
    Vindahl si taky připíše jeden zákrok. Z razantní otočky Larssona nic nebylo, neboť Vindahl skvěle zasáhl.

90+2
    S centrem Kodaně si obrana Sparty poradila.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Domácí fanoušci si toho užívají a užívají si prvního domácího zápasu v roce. Fanoušci v kotli předvádějí pyrotechnickou show.

88
    Preciado předvedl skvělou obrannou práci a odzbrojil soupeře. Hra pokračuje kombinací Sparty.

85
    Obrovskou možnost měl Birmančevič, který tváří v tvář brankáři Grabarovi neuspěl. Grabara předvedl skvělý výběh a zákrok.

84
    Domácí obrana funguje stoprocentně a nedovolí Kodani střelecké zakončení.

83
    Hráči Kodaně se snažili centrem najít své spoluhráče, ale Ryneš předvedl skvělý obraný zákrok a konstruktivně rozehrál.

82
    Střídání v týmu FC Kodaň:
    ze hřiště odchází Hojlund, přichází Jorgensen.

80
    Hra je přerušena, neboť na hrací ploše zůstal po souboji ležet Martin Vitík.

78
    Tuci za svůj faul, který byl zbytečný, vidí žlutou kartu.

76
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAN KUCHTA!!!
    Matěj Ryneš poslal fantastický centr přímo na Tuciho, jehož těžká střela z voleje z otočky skončila na tyči, od ní se míč odrazil příhodně k JANU KUCHOTVI, který už měl lehkou práci.

74
    Hráči Sparty kontrolují hru. S míčem si kombinují a snaží se najít nějaký prostor v obraně Kodani.

71
    Ryneš poslal míč kapitánu Sadílkovi, avšak tak nešikovně, že mu utekl do autu. Vhazovat budou hosté.