Závod s hromadným startem mužů 15 km, Anterselva | Vítěz: V. S. Christiansen (NOR) (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen 12,5 km, Anterselva | Vítěz: J. Simonová (FRA) (kon.) |
Baltimore Ravens – Houston Texans | 34:10 (kon.) | | | San Francisco 49ers – Green Bay Packers | 24:21 (kon.) |
Detroit Lions – Tampa Bay Buccaneers | 31:23 (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Jasná | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: K. Jakobsen (SWE) (kon.) |
Slalom žen, 2. kolo, Jasná | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: L. Strasser (GER) (kon.) |
Muži HS140, Zakopane | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
konec
SP - Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel
Vítěz: K. Jakobsen (SWE)
20
|
Tak to je neuvěřitelné! Kristoffer Jakobsen s číslem 20 se po celou jízdu držel na úrovni Yuleho, v závěrečných metrech dokonce Švýcara virtuálně předjel a také jej o pět setin sekundy porazil! Skvělý počin švédského lyžaře.
|
|
3
|
Již dvojnásobný vítěz slalomu v Kitzbühelu Daniel Yule v porovnání s Kristoffersenem předvedl naprosto famózní jízdu ve velmi solidní rychlosti a poráží norského závodníka o dvě sekundy a 46 setin!
|
Konečné výsledky
- 1. Kristoffer Jakobsen (SWE) 50,09
- 2. Daniel Yule (SUI) +0,05
- 3. Manuel Feller (AUT) +0,23
- 4. Linus Strasser (GER) +0,40
- 5. Clement Noël (FRA) +0,42
- 6. Loïc Meillard (SUI) +0,99
- 7. Steven Amiez (FRA) +1,00
- 8. Marc Rochat (SUI) +1,05
- 9. Dominik Raschner (AUT) +1,14
- 10. Dave Ryding (GBR) +1,23
- 11. Billy Major (GBR) +1,23
- 12. Tommaso Sala (ITA) +1,27
- 13. AJ Ginnis (GRE) +1,29
- 14. Johannes Strolz (AUT) +1,30
- 15. Adrian Pertl (AUT) +1,48
- 16. Armand Marchant (BEL) +1,49
- 17. Paco Rassat (FRA) +1,52
- 18. Eirik Hystad Solberg (NOR) +1,52
- 19. Timon Haugan (NOR) +1,59
- 20. Fabian Ax Swartz (SWE) +1,63
- 21. Alex Vinatzer (ITA) +1,68
- 22. Sebastian Holzmann (GER) +1,69
- 23. Hugo Desgrippes (FRA) +1,71
- 24. Istok Rodeš (CRO) +1,84
- 25. Juan Del Campo (ESP) +2,04
- 26. Theodor Brækken (NOR) +2,07
- 27. Anton Tremmel (GER) +2,32
- 28. Simon Maurberger (ITA) +2,37
- 29. Laurie Taylor (GBR) +2,42
- 30. Henrik Kristoffersen (NOR) +2,51
- 31. Jett Seymour (USA) +2,55
- 32. Joshua Sturm (AUT) +2,60
- 33. Fabian Himmelsbach (GER) +2,61
- 34. Noel von Grünigen (SUI) +2,70
- 35. Luke Winters (USA) +3,26
- 36. Matteo Canins (ITA) +3,72
- 37. Corrado Barbera (ITA) +3,96
- Atle Lie McGrath (NOR) DNF
- Fabio Gstrein (AUT) DNF
- Alexander Steen Olsen (NOR) DNF
- Albert Popov (BUL) DNF
- Samuel Kolega (CRO) DNF
- Luca Aerni (SUI) DNF
- Sebastian Foss-Solevåg (NOR) DNF
- Filip Zubčić (CRO) DNF
- Stefano Gross (ITA) DNF
- Tobias Kastlunger (ITA) DNF
- Erik Read (CAN) DNF
- Tanguy Nef (SUI) DNF
- Joaquim Salarich (ESP) DNF
- Halvor Hilde Gunleiksrud (NOR) DNF
- Sam Maes (BEL) DNF
- Benjamin Ritchie (USA) DNF
- Reto Schmidiger (SUI) DNF
- Liam Wallace (CAN) DNF
- Stefan Hadalin (SLO) DNF
- Tijan Marovt (SLO) DNF
- Seigo Kato (JPN) DNF
- Kilian Pramstaller (AUT) DNF
- Jesper Pohjolainen (FIN) DNF
- Justin Alkier (CAN) DNF
- Léo Anguenot (FRA) DNF
- Johei Kojama (JPN) DNF
- Michał Jasiczek (POL) DNF
- Aingeru Garay (ESP) DNF
- Axel Esteve (AND) DNF
- Tomas Birkner de Miguel (ARG) DNF
- River Radamus (USA) DNF
- Ramon Zenhäusern (SUI) DNS
- Michael Matt (AUT) DSQ
Startovní listina
- 1. Henrik Kristoffersen (NOR)
- 2. Ramon Zenhäusern (SUI)
- 3. Daniel Yule (SUI)
- 4. Manuel Feller (AUT)
- 5. Atle Lie McGrath (NOR)
- 6. Linus Strasser (GER)
- 7. Clement Noël (FRA)
- 8. Marc Rochat (SUI)
- 9. Timon Haugan (NOR)
- 10. Tommaso Sala (ITA)
- 11. Fabio Gstrein (AUT)
- 12. Dave Ryding (GBR)
- 13. Loïc Meillard (SUI)
- 14. Alexander Steen Olsen (NOR)
- 15. Albert Popov (BUL)
- 16. Alex Vinatzer (ITA)
- 17. Michael Matt (AUT)
- 18. AJ Ginnis (GRE)
- 19. Sebastian Holzmann (GER)
- 20. Kristoffer Jakobsen (SWE)
- 21. Adrian Pertl (AUT)
- 22. Samuel Kolega (CRO)
- 23. Luca Aerni (SUI)
- 24. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
- 25. Dominik Raschner (AUT)
- 26. Filip Zubčić (CRO)
- 27. Johannes Strolz (AUT)
- 28. Stefano Gross (ITA)
- 29. Tobias Kastlunger (ITA)
- 30. Erik Read (CAN)
- 31. Steven Amiez (FRA)
- 32. Istok Rodeš (CRO)
- 33. Billy Major (GBR)
- 34. Tanguy Nef (SUI)
- 35. Juan Del Campo (ESP)
- 36. Joaquim Salarich (ESP)
- 37. Jett Seymour (USA)
- 38. Armand Marchant (BEL)
- 39. Luke Winters (USA)
- 40. Halvor Hilde Gunleiksrud (NOR)
- 41. Anton Tremmel (GER)
- 42. Sam Maes (BEL)
- 43. Benjamin Ritchie (USA)
- 44. Paco Rassat (FRA)
- 45. Joshua Sturm (AUT)
- 46. Laurie Taylor (GBR)
- 47. Reto Schmidiger (SUI)
- 48. Eirik Hystad Solberg (NOR)
- 49. Liam Wallace (CAN)
- 50. Stefan Hadalin (SLO)
- 51. Tijan Marovt (SLO)
- 52. Simon Maurberger (ITA)
- 53. Seigo Kato (JPN)
- 54. Corrado Barbera (ITA)
- 55. Kilian Pramstaller (AUT)
- 56. Hugo Desgrippes (FRA)
- 57. Theodor Brækken (NOR)
- 58. Fabian Ax Swartz (SWE)
- 59. Jesper Pohjolainen (FIN)
- 60. Justin Alkier (CAN)
- 61. Noel von Grünigen (SUI)
- 62. Léo Anguenot (FRA)
- 63. Johei Kojama (JPN)
- 64. Matteo Canins (ITA)
- 65. Fabian Himmelsbach (GER)
- 66. Michał Jasiczek (POL)
- 67. Aingeru Garay (ESP)
- 68. Axel Esteve (AND)
- 69. Tomas Birkner de Miguel (ARG)
- 70. River Radamus (USA)
Pořadí SP
- 1. Marco Odermatt (SUI) 1156 b
- 2. Cyprien Sarrazin (FRA) 660 b
- 3. Marco Schwarz (AUT) 464 b
- 4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 440 b
- 5. Vincent Kriechmayr (AUT) 392 b
- 6. Manuel Feller (AUT) 384 b
- 7. Dominik Paris (ITA) 379 b
- 8. Atle Lie McGrath (NOR) 290 b
- 9. Henrik Kristoffersen (NOR) 285 b
- 10. Filip Zubčić (CRO) 268 b
- 110. Jan Zabystřan (CZE) 11 b
Pořadí disciplíny
- 1. Manuel Feller (AUT) 345 b
- 2. Atle Lie McGrath (NOR) 192 b
- 3. Marco Schwarz (AUT) 180 b
- 4. Clement Noël (FRA) 152 b
- 5. Timon Haugan (NOR) 148 b
- 6. Dave Ryding (GBR) 142 b
- 7. Henrik Kristoffersen (NOR) 136 b
- 8. Michael Matt (AUT) 112 b
- 9. Linus Strasser (GER) 108 b
- 10. Marc Rochat (SUI) 105 b
Matěj Skula