Liberecký kraj – Ústecký kraj 4:2 (kon.) | Praha – Karlovarský kraj 3:2 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Zlínský kraj 4:2 (kon.)
Středočeský kraj – Plzeňský kraj 1:1 (kon.) | Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj 4:4 (kon.) | Jihomoravský kraj – Jihočeský kraj 1:3 (kon.)
Ústecký kraj – Pardubický kraj 1:4 (kon.) | Karlovarský kraj – Kraj Vysočina 6:1 (kon.) | Praha – Středočeský kraj 1:4 (kon.)
Liberecký kraj – Moravskoslezský kraj 4:1 (kon.) | Plzeňský kraj – Královéhradecký kraj 2:4 (kon.) | Zlínský kraj – Jihomoravský kraj 3:1 (kon.)
Olomoucký kraj – Kraj Vysočina 1:1 (kon.) | Jihočeský kraj – Pardubický kraj 2:1 (kon.)
Liberecký kraj
4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Moravskoslezský kraj
Úterý 23.01.2024, 16:20 • Zlín, CCM Aréna • Mládežnické MČR krajských výběrů • Skupina A

Liberec získal v druhé třetině vedení dvou branek. Mareš sice snížil skvělou individální akcí, ale o dvě minuty později si domácí vzali dvoubrankové vedení zpět, které si pak pojistili gólem do odkryté klece, takže si zajistili dva body do tabulky. (17:45:46)

44:03 ŠEJC - 4:1

44:03
    Liberecký kraj právě vstřelil branku!
    ŠIMON ŠEJC získal v obranném pásmu puk, dovezl ho do toho útočného a pojistil vedení svého týmu. Asistence: Dominik Beneš.

43:55
    Byrusovo nahození skončilo sražené v hledišti.

Oddechový čas pro tým Moravskoslezský kraj.

43:50
    Vhazovat se bude před Maxinem.

43:39
    Čančík zkušeně vyhodil tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

42:34
    Moravané se na chvíli dostali do útočného pásma, odvolali brankáře, ale pásmo ztratili a nemohou ho získat zpět.

41:50
    Tři minuty před koncem se tým domácích drží na puku, a nedovoluje svým soupeřům odvolat brankáře.
    39:46 ŠEJC - 3:1

39:46
    Dominik Beneš to v přečíslení 2 na 1 udělal skvěle, obránce si prohodil, poslal puk na volného ŠIMONA ŠEJCE, který už měl lehkou práci s umístěním puku do sítě. Asistence: Dominik Beneš.

38:07
    V rychlém brejku trefil Čutta jen boční síťku.
    37:19 MAREŠ - 2:1

37:19
    Moravskoslezský kraj právě vstřelil branku!
    Skvělá individuální akce MAXMILIANA MAREŠE, ten si vzal puk ve středním pásmu, v tom útočném si ho navedl na střed a přesně vypálil k tyči. Mezi oběma týmy je tedy jen ten nejtěsnější možný rozdíl, v posledních minutách uvidíme pořádné drama.

36:12
    Hostům se podařilo vyhodit až na několikátý pokus, Liberečtí jsou aktivnějším celkem a hrají často v útočném pásmu.

35:31
    Moravskoslezský kraj se ubránil a má 10 minut na srovnání skóre.

34:55
    Novák zavezl puk do útočného pásma, čímž vytvořil tlak pro svůj tým. Následně si najel na svůj post na modré čáře a z první vystřelil na branku.

33:55
    Jarolím se snažil sklepnout nahození z rohu na Ořechovského, ale puk projel jen kolem tyče.

Marek Valkovič

Branky a nahrávky: 20. Kubín (Čutta), 29. Čutta (Srnský, Čančík), 40. Šejc (Beneš), 45. Šejc (Beneš) – 38. Mareš (Polášek)

Liberecký kraj: Maxin (Průšek) – Novák, Tureček, Srnský, Pacovský, Sanejstr (C), Tomka, Rozsíval, D.Cerman – Filo, Kubín, Čančík, Šejc, Hloušek, J. Cerman, Kučera, Volavka, Čutta, Fadrhonc, Beneš
    Trenér: Vojtěch Fiala

Moravskoslezský kraj: Ořechovský (Kubina) – Niemczyk, Byrtus, Chalupa, Kozák, Rattman, Burjetka, Mucza, Machač – Douda, Janošek, Juroš, Pečonka, Helis, Polášek, Hanák, Fizek, Kučerňák, Hrabina, Mareš, Jarolím
    Trenér: Libor Pavliš

Rozhodčí: Šico – Horák, Uhlík