Liberecký kraj – Ústecký kraj 4:2 (kon.) | Praha – Karlovarský kraj 3:2 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Zlínský kraj 4:2 (kon.)
Středočeský kraj – Plzeňský kraj 1:1 (kon.) | Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj 4:4 (kon.) | Jihomoravský kraj – Jihočeský kraj 1:3 (kon.)
Ústecký kraj – Pardubický kraj 1:4 (kon.) | Karlovarský kraj – Kraj Vysočina 6:1 (kon.) | Praha – Středočeský kraj 1:4 (kon.)
Liberecký kraj – Moravskoslezský kraj 4:1 (kon.) | Plzeňský kraj – Královéhradecký kraj 2:4 (kon.) | Zlínský kraj – Jihomoravský kraj 3:1 (kon.)
Olomoucký kraj – Kraj Vysočina 1:1 (kon.) | Jihočeský kraj – Pardubický kraj 2:1 (kon.)
Karlovarský kraj
6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
Kraj Vysočina
Úterý 23.01.2024, 14:30 • KAPKA resort, Lhota u Vsetína • Mládežnické MČR krajských výběrů • Skupina B

Viděli jsme poměrně jednoznačný zápas ve prospěch Karlovarského kraje, který svého soupeře jednoznačně přehrál, vstřelil hned 6 gólů a zaslouženě si připisuje plný počet bodů do tabulky. Vysočina sice dvakrát trefila tyč, jinak si však mnoho střel ani šancí nevytvořila a v závěru utkání jen Jakub Řehoř upravil stav na konečných 6:1.
    Další hrací den čeká mladé hokejisty zítra, oba týmy odehrají po dvou zápasech. (16:09:15)

43:52 ŘEHOŘ - 6:1

43:52
    Kraj Vysočina právě vstřelil branku! Přeci jen se dočkali i hosté! Skvělou akci předvedl JAKUB ŘEHOŘ, který se dostal k puku na pravém kruhu, zbavil se obránce a střelou z otočky překvapil Kadouna. Asistence: Tadeáš Lexa.
    43:03 GERSTNER - 6:0

43:03
    Karlovarský kraj právě vstřelil branku! Holý se sice po první střele skvěle přesunul proti dorážce Maika Mählera, kotouč však skončil kousek za jeho betonem, odkud jej LUKÁŠ GERSTNER dorazil do prázdné branky. Asistence: Maik Mähler.

41:49
    Vyloučení v týmu Kraj Vysočina:
    Domkář – 2 min., podrážení.

37:17
    Na druhé straně musel zasahovat Holý a vhazuje se v obranném pásmu hostů.

36:19
    Břevno zachránilo Kadouna po ostré ráně Hájka!

35:42
    K bráně se dostal Stupka, z ostého úhlu však přestřelil.

34:11
    Teď měl konečně práci i Kadoun, střelu od modré čáry těsně před ním nepříjemně tečoval Anděl.

33:01
    Chvíli se v útočném pásmu zdrželi i hosté, opět to však žádnou šanci nepřineslo.

31:47
    Střelu Pavlovice Holý podržel a jeho spoluhráči si tak mohou na chvíli vydechnout.

30:40
    Domácí nezpomalují a pokračují v útočném tlaku i v poslední třetině.

30:01

Ve druhé třetině jsme viděli ještě větší převahu Karlovarského kraje, který dvěma góly vyhnal Moravu z brány, a na konci třetiny ještě zvýšil v přesilovce. Je třeba vyzdvihnout výkon Jonáše Vaníčka, domácí útočník si připsal asistenci na každém ze tří gólů v této třetině.

30:00
    29:21 SUCHÝ - 5:0

Ema Jaworská

Branky a nahrávky: 7. Mähler (Staněk), 11. Kubík (Suchý, Vaníček), 16. Kyncl (Suchý, Vaníček), 25. Kyncl (Horáček, Vaníček), 30. Suchý (Vaníček), 44. Gerstner (Mähler) – 44. Řehoř (Lexa)

Karlovarský kraj: O. Kadoun (O. Maňák) — E. Křivánek, S. Zeus, A. Zimmermann, J. Postl, M. Kubík (C), A. Chlapovič, V. Horáček (A) —, J. Kubát, J. Kyncl, M. Vaňourek, A. Břečka, L. Gerstner, J. Staněk, J. Suchý (A), M. Mähler, V. Hüttl, F. Pavlovic, J. Vaníček
    Trenér: Adam Sýkora

Kraj Vysočina: M. Morava (O. Holý) – D. Pokorný, S. Malena, L. Hájek (A), M. Trupl, M. Trnka, M. Pařil, V. Pospíšil, M. Tomica – M. Hobza, J. Řehoř, M. Rauš, F. Klíma (A), M. Novák, F. Stupka (C), P. Suchý, A. Anděl, T. Lexa, Š. Amcha, M. Domkář.
    Trenér: Adam Vylíčil

Rozhodčí: Denis Turhobr – Jaroslav Peluha, Ondřej Páže