Liberecký kraj – Ústecký kraj 4:2 (kon.) | Praha – Karlovarský kraj 3:2 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Zlínský kraj 4:2 (kon.)
Středočeský kraj – Plzeňský kraj 1:1 (kon.) | Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj 4:4 (kon.) | Jihomoravský kraj – Jihočeský kraj 1:3 (kon.)
Ústecký kraj – Pardubický kraj 1:4 (kon.) | Karlovarský kraj – Kraj Vysočina 6:1 (kon.) | Praha – Středočeský kraj 1:4 (kon.)
Liberecký kraj – Moravskoslezský kraj 4:1 (kon.) | Plzeňský kraj – Královéhradecký kraj 2:4 (kon.) | Zlínský kraj – Jihomoravský kraj 3:1 (kon.)
Olomoucký kraj – Kraj Vysočina 1:1 (kon.) | Jihočeský kraj – Pardubický kraj 2:1 (kon.)
Středočeský kraj
1:1 (0:1, 1:0, 0:0)
Plzeňský kraj
Úterý 23.01.2024, 10:45 • KAPKA resort, Lhota u Vsetína • Mládežnické MČR krajských výběrů • Skupina B

Utkání mezi Středočeským a Plzeňským krajem končí remízou 1:1. Skóre otevřel v 9. minutě ve vlastním oslabení plzeňský Eliáš Matoušek. Ve druhé části srovnal v přesilovce Daniel Pejša. Ve třetí třetině pak Středočeši nedokázali rozhodnout ani přes výraznou převahu. Brankář Václav Osvald v utkání pokryl 41 ze 42 střel a má tedy hlavní zásluhu na tom, že Plzeňští získali první bod v turnaji. (12:35:38)

Střely na branku – 42:10 (15:4, 11:4, 16:2)

41:52
    Z ničeho nic šance na druhé straně! Martínek musel reagovat na dorážku z bezprostřední blízkosti. Betony stačil položit na led včas.

41:32
    Golfák Jana Šubina z pravé strany vyráží pozorný Osvald.

41:03
    Matiáš Piskač od modré čáry netrefil branku. Středočeši ale nadále tlačí.

39:58
    Další zákrok Osvalda, který schoval puk do lapačky a přerušil hru.

39:30
    Větší aktivita je určitě na holích Středočechů. Ránu Tomáše Pletky z levé strany vyrazil Osvald.

38:37
    Po vyhraném buly střílel od modré čáry Alex Svoboda. Puk byl tečován vedle plzeňské branky.

38:30
    Matiáš Piskač se dostal na modré k puku po špatné rozehrávce soupeře. Po jeho střele přerušil hru Osvald.

37:52
    Postavení mimo hru v podání Plzeňského kraje.

37:34
    Plzeňský hráč trefil při rozehrávce brusli soupeře. Od ní se puk snášel směrem k brance a Osvald ho raději podržel v rukavici.

37:10
    Středočeský tým je v plném počtu.

36:39
    Středočeši si pomohli také přihrávkou dozadu a nadále drží kotouč. To musí být pro plzeňské docela frustrující.

36:07
    Středočeši zatím drží puk v útočném pásmu a sbírají čas z oslabení.

35:43
    Plzeňský kraj je kompletní a nyní začíná naopak jeho přesilovka.

35:09
    Vyloučení také na Středočeské straně. Dvě minuty za podrážení dostal Kryštof Vrbata. Nyní se bude hrát nějakou dobu 4 na 4.

34:40
    Plzeň vyhazuje!

34:09
    Kryštof Vrbata se nejprve snažil nahrát před odkrytou branku, ale dobře zapracovala bránící trojice Plzně. Poté střílel kapitán Středočechů sám, ale Osvald byl na místě.