Žižkov – Vlašim 0:3 (kon.) | Prostějov – Opava 2:3 (kon.) | Chrudim – Varnsdorf 1:0 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
0:3 (0:3)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Sobota 27.01.2024, 10:30 • Sportovní areál Na Lukách, Vlašim • Tipsport liga • Skupina B

62
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
    ze hřiště odchází Ndiaye, přichází Biegon,
    ze hřiště odchází Breda, přichází Šubert.

46
    Žižkov během poločasové přestávky prostřídal svou sestavu, když hřiště opustili Čtvrtečka, Tregler, Klusák, Řezáč, F. Ret, Prošek, Kovinič a Sodoma, které na něm nahradili Kotek, Bárta, Divišek, T. Ret, Vais, Rosa, Muleme a Toula. Ze základní jedenáctky zůstali na hřišti jen Hönig, Petrák a Kozojed.

39
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Hostující celek střílí další gól, když se opět trefil DAVID PLANKA, jenž dorážel pokus Berana.

33
    Netrvalo dlouhou a hosté střílí další branku. Do sítě Žižkova se prosadil ŠTĚPÁN BERAN.