San Jose – Buffalo 2:5 (kon.) | Edmonton – Nashville 4:1 (kon.) | Winnipeg – Toronto 2:4 (kon.)
Carolina – Arizona 3:1 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 2:7 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 3:2 (po pr.)
Tampa – New Jersey 6:3 (kon.) | NY Islanders – Florida 2:3 (po pr.) | Detroit – Vegas 5:2 (kon.)
Minnesota – Anaheim 2:3 (kon.) | Vancouver – Columbus 5:4 (po pr.) | Calgary – Chicago 1:0 (kon.)
St. Louis – Los Angeles 4:3 (po pr.)
Winnipeg Jets
2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
Toronto Maple Leafs
Neděle 28.01.2024, 01:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL

U dalšího NHL zápasu se budu těšit. Krásnou neděli. (03:50:38)
    Matthews rozhodl zápas a připsal si tak 600. kanadský bod v NHL!

3. Connor Hellebuyck (WPG) – 26 zákroků, úspěšnost zákroků 89,7 %

Toronto ve třetí třetině ukázalo svou sílu a trpělivost. Dvěma góly v přesilové hře vyhráli Maple Leafs zápas. Winnipeg ve třetí části tahal opravdu za kratší konec. Ale zápas to byl velmi vyhrocený.

Jake McCabe – 2 min., hrubost.

Rozhodčí už nic neřešili. Poslali hráče na trestnou a Reavese do kabiny. Hráči už ani nedohrávali.
    59:48 Mason APPLETON - 2:4

59:48
    5/5
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Obléhání branky nakonec dopadlo úspěšně. Morrisey zkusil hodit puk do ohně, ten se vykutálel k Iafallovi, který střílel a MASON APPLETON dorážel. Po brance se do šarvátky pustil Appleton a Reaves. Asistence: Alex Iafallo a Josh Morrissey.
    Appleton M., Pionk N., Iafallo A., Morrissey J., Niederreiter N.
    Gregor N., McCabe J., Liljegren T., Kämpf D., Reaves R.

59:45
    Jets ale mají proti Torontu velkou rivalitu, a tak si zkouší možnou situaci do play off. Velká skrumáž před Samsonovem.

59:00
    Zápas už se jenom dohrává. Maple Leafs ani domácí nepouští do svého pásma.
    58:22 Simon BENOIT - 1:4

58:22
    5/6
    Toronto právě vstřelilo branku!
    SIMON BENOIT namířil puk přes celé kluziště do branky, je rozhodnuto.
    Benoit S., Marner M., McCabe J., Knies M., Matthews A.
    Naměstnikov V., Vilardi G., Ehlers N., Morrissey J., Samberg D., Perfetti C.

58:05
    Jets odvolali brankáře!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Hraje se v pásmu Jets. Hru ještě zpomalila lehká šarvátka Reavese s Ehlersem, ale nepíská se.

57:09

57:00
    Toronto nikam nespěchá. Stále je na puku před Hellebuyckem.

56:10
    Jets teď riskují. Morrissey teď zkusil projet celé hřiště sám a málem mu to vyšlo.
    55:28 Auston MATTHEWS - 1:3

Karel Geba

Branky a nahrávky: 5. Samberg, 60. Appleton (Iafallo, Morrissey) – 20. Reaves (Gregor), 42. Tavares (Rielly, Marner), 56. Matthews (Marner, Rielly), 59. Benoit

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Connor, Naměstnikov, Vilardi – Perfetti, Toninato, Ehlers – Niederreiter, Lowry (C), Appleton – M. Barron, Kupari, Iafallo.
    Trenér: Rick Bowness

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Mar. Jones) – Rielly (A), Brodie, McCabe, Liljegren, Benoit, Giordano – Knies, Matthews (A), Marner (A) – W. Nylander, Tavares (C), Bertuzzi – N. Robertson, Domi, Gregor – Reaves, Kämpf, Holmberg.
    Trenér: Sheldon Keefe

Rozhodčí: Lambert, Beach – Cormier, Deschamps

Diváci: 15 225