Spišská N. Ves – Nové Zámky 3:4 (kon.) | HC Slovan – Michalovce 1:2 (kon.) | Košice – Humenné 3:1 (kon.)
Trenčín – Banská Bystrica 3:0 (kon.) | Nitra – Poprad 2:5 (kon.) | Zvolen – Lipt. Mikuláš 5:4 (3:2 po s.n.)
po s.n. (3:2)
HKM Zvolen
5:4 (3:0, 0:4, 1:0 - 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Neděle 28.01.2024, 17:00Tipos Extraliga (SR) • 40. kolo

Zvolen najprv pohodlne a rýchlo viedol 3:0, následne inkasoval štyri góly v pätminútovom oslabení a rázom viedli 3:4 hostia. V tretej tretine Gabor šťastným gólom vyrovnal. V predĺžení mohol rozhodnúť Avtsin, mieril však do tyčky. V nájazdoch Zvolen prehrával 1:2, ale dva Bondrove góly rozhodli, že dva body zostávajú vo Zvolene. Príjemný večer a ďakujem za pozornosť. (19:47:45)

Zvolen víťazí po samostatných nájazdoch, rozhodujúci gól strieľa RADOVAN BONDRA.

7. série
    3:2
    Bondra po druhý krát z ľavej strany prekonáva Krasikova pomedzi betóny.

1:2
    Réway rovnako blafák, tiež neúspešný. Rozhodcovia ale ešte išli všetko pozrieť na videu. Následne ale gól platí.