Plzeň – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 3:4 (kon.) | K. Vary – Slavia 2:4 (kon.)
Zlín – Olomouc 3:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:4 (0:3, 1:1, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 28.01.2024, 13:00 • Enteria arena, Pardubice • Extraliga dorostu • O pořadí v play-off

Mladá Boleslav nakonec své vedení uhájila, nakonec to ale bylo mnohem těsnější, než by se dalo nejspíš po první třetině očekávat. Hosté vedli už ve 26. minutě 4:0, ale Dynamo ještě zabojovalo a vrátilo se třemi góly do hry. V úplném konci ještě pro domácí přišla přesilovka, hosté si ale náskok nenechali sebrat a získali tři body. (15:03:53)

59:47
    Puk je v rohu útočného pásma.

59:11
    Dynamo v šesti, Mackova přihrávka ale Dynamo vyhnala.

57:52
    Dynamo drželo pásmo, ale Rěhořkovi střela nesedla.

57:21
    Jedinečná šance na srovnání pro Dynamo!

57:21
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
    Rostislav Šilhavý – 2 min., napadení.

56:30
    Krčál vysílá Rolinka do útoku, ale dřív tam bude Čermák.

54:49
    Domácí přečkal oslabení a vrhají všechny síly do útoku.

53:31
    Krčálovi teď moc nechybělo a málem dosáhl na rozehrávku Kováře.

53:10
    Matějkova přihrávka na zadní tyč byla dlouhá.

52:49
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Václav Joska – 2 min., napadení.

51:51
    Další částečně úspěšný útok hostů, vhazuje se u Veřmiřovského.

51:36
    Dalekonosná rozehrávka přeskočila Mackovi hokejku.

49:45
    Vápeník pod tlakem nerozehrál a Dynamo stále v pásmu, Boleslav ale nestřílí.

48:43
    Doležel mířil na levou tyč, ale minul.

47:52
    Jaroš už nestihl odehrát puk v pásmu a musí vycouvat.

47:14
    5/4
    Dynamo právě vstřelilo branku! Domácí ještě nic nevzdávají a jsou na dostřel! Z nepříliš typické přesilové akce skóruje LUKÁŠ KOREC, který zavezl kotouč do pásma a procedil puk nad betonem brankáře – 3:4! Asistence: Filip Křečan
    Korec L., Křečan F., Macek V., Lempach Š., Úlehla E.
    Hora V., Šilhavý R., Kristek J., Kurka A.

46:53
    Hosté hned vyhazují.

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 31. P. Tvrdík (Jansa), 44. V. Macek (Rolinek, Krčál), 48. Korec (Křečan) – 2. Ždanov (Vasiak, R. Šilhavý), 14. Vasiak (F. Matějka), 20. Kurka (Hartman), 26. K. Hájek

HC Dynamo Pardubice: D. Valášek (21. Veřmiřovský) – Vápeník (A), Křečan, Novosad, Jansa, D. Jaroš, Řehořek, Řivnáč – Lempach, Rolinek (C), V. Macek – Krčál, Úlehla, Joska – Mikeska, Korec (A), P. Tvrdík – M. Novák.
    Trenér: Vojtěch Faltys

BK Mladá Boleslav: F. Kovář (Sklenička) – D. Kovář (A), Doležel, T. Čermák, K. Macháček, Hora, R. Šilhavý – Hartman, Kristek (C), Kurka – O. Hrouda, Churáček, K. Hájek – Vasiak, F. Matějka, Ždanov.
    Trenér: Martin Škaloud

Rozhodčí: Barek – Kolář, Šesták